PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3008 ile aranızdayız..

Selfcntrl
28-03-2017, 20:31
Merhabalar,

Peugeotla ilk tanışmam 2008 yılında oldu. O zamanlar benzinli otomatik vites 207 aracım vardı. Yaklaşık 2 sene kullandık. Şu an burada olma sebebim malesef ocak 2017 de kayınpederimi kaybetmem ve ona çok yakın zamanda aldığımız 3008 aracın eşime kalması.. Bu araç eşimin kardeşinin Almanyada yaşaması ve kayınvalidemin aracı satmaya kıyamaması sebebiyle eşime verildi. Eşim de İstanbulda araba kullanmaktan nefret ettiği için (aslen başka yerden) benim kullanmam gerektiği için üye oldum ve sizlerin tecrübelerinden yararlanmak ve/veya tecrübelerimi paylaşmak amacıyla aranıza katıldım. Bugüne kadar sahip olduğun bütün araç markalarının forumlarına üyeliğim var ve hepsinde elimden geldiğince tecrübelerimi ve yaşadıklarımı aktarmaya çalıştım. Umarım burada da aynı dostluğu ve samimiyeti yakalayabiliriz. Şu an w205 mercedes sahibiyim. Malesef ayrıca bir 3008 sahibi olduk, keşke olmadaydık, keşke kayınpederimin arabası olarak kalsaydı.. yanlış anlamayın lütfen aracı benim tavsiyem üzerine aldı ve çok seviyordu.. Allah nasip etmedi kullanmayı. Umarım mekanı cenettir, Allah ona güzelliklerini sunmuştur. Sizlerin de kafalarınızı daha çok şişirmek istemeyerek. Hepinize selamlar ve saygılarımı sunuyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NecdetPek
28-03-2017, 20:44
Başınız sağolsun. Huzur içinde uyusun. Dünya malı dünya da kalıyor. Elbet hepimiz bir gün buraları bırakıp gideceğiz. Geriye anılarımız ve ardımızda bıraktıklarımız kalacak.

Dilerim kayınpederiniz gibi sevgiyle anılanlardan oluruz.

ssgti
28-03-2017, 21:30
Başınız sağolsun...
hoşgeldiniz...

tsinanb
28-03-2017, 22:45
Başınız sağolsun.

Aramıza hoş geldiniz keyifli forumlar

SM-G935F S7 Edge cihazımdan gönderildi.