PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2015 model 3008 hakkında ?

Macadam
24-01-2017, 14:03
Herkese merhaba. 2015 model , Allure 3008 e sahibim. Fakat aracı bir türlü anlayamadım. Öncelikle aracın feeline dan farkı nedir ? En alt paket mi ?

Diğer sorum ise şu ; Navigasyondan memnun değilim. Kitapçığından 3D modelleme falan yazıyor ama bir türlü erişemedim. Nasıl güncellemem gerekir ? Bilinmeyen güzel özellikleri varmıdır ? Mesela kapılar kapanınca camlarda otomatik kapanmıyor . Bu herkestemi öyle yoksa bir ayarı mı var ? Bilen abilerimden yardım almak için burdayım.

İYİ FORUMLAR :)

mygold
24-01-2017, 14:15
Herkese merhaba. 2015 model , Allure 3008 e sahibim. Fakat aracı bir türlü anlayamadım. Öncelikle aracın feeline dan farkı nedir ? En alt paket mi ?

Diğer sorum ise şu ; Navigasyondan memnun değilim. Kitapçığından 3D modelleme falan yazıyor ama bir türlü erişemedim. Nasıl güncellemem gerekir ? Bilinmeyen güzel özellikleri varmıdır ? Mesela kapılar kapanınca camlarda otomatik kapanmıyor . Bu herkestemi öyle yoksa bir ayarı mı var ? Bilen abilerimden yardım almak için burdayım.

İYİ FORUMLAR :)
aracım bölümünde aracın hakkında bilgi verirsen seni tanımış oluruz boylece daha iyi yardım saglarız
ayrıca arac 2015 diyorsun ama 2016 3008 bölümüne konuyu açmışın bilesin.

tsinanb
24-01-2017, 18:25
öncelikle aramıza hoş geldiniz. sizi ve aracınızı daha yakından tanımak isteriz. konu başlığını yeni 3008 bölümüne açmışsınız konu açarken lütfen dikkat edelim.

allure donanımı en alt donanım paketi değildir. ilk nesil 3008'in makyajlı kasalarında active, allure ve feline donanımları geldi. allure ile feline nin başlıca farkları mercekli xenon farlar ve deri koltuklardır. camları kumandadan kapatmak için kilit düğmesine basılı tutmanız gerekir