PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 308 92 hp active birkaç soru..

dnz308
01-11-2016, 13:25
merhabalar..
yeni aldığım 308 92 hp active alp beyazı ile ilgili birkaç sorum olacak..

1- bu araçta yokuş kalkış destek sistemi var mı? ben farkedemedim özelliklerinde var gibi duruyor..
2- katlanır aynalar kışın buzlu ve karlı havalarda sorun yaratır mı? bununla ilgili tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim..
3- plastik kauçuk paspas önerisi olan var mı?
4- sileceklerin değişmesi lazım. bosch aero twin alabilirim.. başka önerisi olan var mı?
5- beyaz göstergeler çok güzel duruyor ancak gece gözü yorar mı?

Bunların dışında tavsiye ve tecrübelerini paylaşacak olanlara da teşekkür ederim..

GOXIN
01-11-2016, 13:38
Merhaba, aracınız hayırlı olsun. Bildiğim kadarıyla yardımcı olayım.

1-Aracınız otomatik ise yokuş kalkış desteği vardır. Düz ise yoktur.
2-Şu ana kadar İstanbul'da sorun yaşamadım, doğu bölgesinde iseniz nasıl olur bilemiyorum.
3-Kesinlikle orijinal paspasları tavsiye ederim. Koku ve uymama sorunu kesinlikle yok. Çok pahalı değiller.
4-Orijinal silecekleri tavsiye ederim. 3 yıl boyunca karda kışta hiç havaya kaldırmadan dayandı. 4ncu yılında hafif ötme yaptığı için değiştirdim ve yine orijinal aldım.
5-Beyaz göstergeyi çok istemişimdir ama bir türlü almak nasip olmadı. Olsun da gözlerimi alsın :( Göz yorma kişiden kişiye değişecek bir şeydir. Onu da parlaklıkla ayarlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Saygılar, iyi sürüşler.

xweser
01-11-2016, 13:40
merhabalar..
yeni aldığım 308 92 hp active alp beyazı ile ilgili birkaç sorum olacak..

1- bu araçta yokuş kalkış destek sistemi var mı? ben farkedemedim özelliklerinde var gibi duruyor..
2- katlanır aynalar kışın buzlu ve karlı havalarda sorun yaratır mı? bununla ilgili tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim..
3- plastik kauçuk paspas önerisi olan var mı?
4- sileceklerin değişmesi lazım. bosch aero twin alabilirim.. başka önerisi olan var mı?
5- beyaz göstergeler çok güzel duruyor ancak gece gözü yorar mı?

Bunların dışında tavsiye ve tecrübelerini paylaşacak olanlara da teşekkür ederim..

1-

2- Buzlanması durumunda, ben buzları boyaya zarar vermeyecek şekilde kırdıktan sonra açıyorum. Diğer türlü motor zorlanabilir.

3- YPS oldukça kaliteli. Kendi sitesi de var. Bakabilirsiniz.

4-

5- Gözü hiç yormuyor. Çok da şık. Özellikle alıp, takan arkadaşlar var.

dnz308
01-11-2016, 13:45
cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim...