PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mrb Peugeot severler

EMRE
03-12-2010, 04:07
Oncelikle ismim Emre foruma Kastamonudan katiliyorum.Elektronik teknikeriyim.Uzun zamandir forumu takip ediyorum.Paylasimlar cok guzel.Dahada onemlisi forumda cok guzel dostluklar olusmus.bende peugeot kullanicisi olarak araniza katilmak istedim.kabul ederseniz.henuz bir 308 im yok ama 206 hdi aracimi satar satmaz 308 hdi premium plus cam tavan tekno paketli auto6r bir arac alarak araniza katilmayi dusunuyorum.Aslinda 307 206 derken peugeot a nokta koymayi dusunuyordum.Ama baktimki bu siniftaki otomobiller icinde yine peugeot dedim.307 ve 206 hdi araclarimdan bu gune kadar hic problem yasamadim.ufak tefek seyler her markada var zaten boyle bir durumdada peugeot da en az zararla atlatirsiniz.Yazacak cok sey var ama fazla uzatmak istemiyorum.bilgim dahilinde ve vaktim oldukca foruma katilmaya calisacagim.tum forum uyelerine sevgilerle

cengiz
03-12-2010, 07:32
Hosgeldin,

mygold
03-12-2010, 08:04
formumuza hoşgeldiniz.

lacsdo
03-12-2010, 08:52
hoşgeldin,umarım her şey gönlünce olur :)

cmr_cihangir
03-12-2010, 09:16
Paylasimlar cok guzel.Dahada onemlisi forumda cok guzel dostluklar olusmus.bende peugeot kullanicisi olarak araniza katilmak istedim.kabul ederseniz.

Forumumuzu takip eden sevgili dostlar,
Öncelikle bu forumu oluşturan veya emeği geçen ve bizlerin kullanımına sunan değerli yöneticilerin hoşgörüsüne sığınarak şunu belirtmek istiyorum:
Eğer yorumlarımız bizi takip eden dostlara forumumuzun sadece 308 kullanıcılarına açık bir paylaşım sitesi olduğu izlenimini doğurmuşsa açıkçası bunda kendime bir kabahat biçerim. Sitemiz her türlü peugeot kullanıcısına ve hatta farklı marka ve model kullanıcılarına açık olmalıdır. Yeter ki katılımcı bizlerle tecrübelerini ve otomobil kültürünü paylaşmak istesin. Bu doğrultuda, EMRE aramıza hoş geldiniz. Size keyifli paylaşımlar dilerim.

reisG
03-12-2010, 09:45
Emre aramıza hoşgeldin. sende tut bir kenarından sohbetin ve dostlukların içinde sıkılmadan vakit geçireceksin...

TanerHoca
03-12-2010, 11:37
hoşgeldiniz.kastamonu'ya selam ve sevgiler :)

γuяdaeя
03-12-2010, 13:39
Hoşgeldiniz :)

EMRE
04-12-2010, 01:40
Arkadaslar hepinize tesekkur ederim.Firsat buldukca forumda olacagim.meslegim geregi otomobil elektronigi uzerinde cok fazla olmasada bilgi ve tecrube sahibiyim.bu dogrultuda siz degerli dostlara bir yardimim dokunursa ne mutlu bana.