PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba

ogenc87
15-10-2016, 14:14
Herkese iyi forumlar. Aranıza bugün katıldım fakat peugeot sahibi değilim. Balıkesir Erdek'te ikamet ediyorum. 30 yaşındayım şuan kullandığım araç punto evo fakat model yükseltmeyi düşünüyorum. Peugeot 2008 dizel otomatik en full donanımlısını almayı düşünüyorum. Sizce neden almalıyım. Teşekkür ederim.

ssgti
15-10-2016, 18:20
Hoş geldiniz. Bende her sene Erdek'e uğrarım. Özellikle düzlerdeki havacılar kampına. Gönen ve Bandırma'da akrabalarımız var.
Ben manuel dizel 2008 sahibiyim. Bu aracı almanızdaki en öne çıkacak ekonomik olması. İçinin geniş ve kullanımının rahat olması. Yol tutuşunun sınıfına göre oldukça iyi belkise en başarılı olması. Şu ana kadar bu aracı alıpta pişman olan duymadım.

ogenc87
15-10-2016, 19:07
Hoş geldiniz. Bende her sene Erdek'e uğrarım. Özellikle düzlerdeki havacılar kampına. Gönen ve Bandırma'da akrabalarımız var.
Ben manuel dizel 2008 sahibiyim. Bu aracı almanızdaki en öne çıkacak ekonomik olması. İçinin geniş ve kullanımının rahat olması. Yol tutuşunun sınıfına göre oldukça iyi belkise en başarılı olması. Şu ana kadar bu aracı alıpta pişman olan duymadım.

Teşekkür ederim. Havacıların kampı bu civarda gidilebilecek en güzel yer. Her imkan var. Aralık Ocak gibi ben de dizel otomatik 2008 almayı düşünüyorum allure kendi kendine park paketi falan görünüşü çok hoşuma gitti aracın. İlk fırsatta balıkesire gitmek istiyorum. Canlı olarak görmek için. Bu araa kampanya yaparlar mı acaba ?