PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 301 için tek tıkla cam açma-kapama modülü

atn42
22-09-2016, 21:30
Herkese merhaba
sanırım cam açma tuşları için tek tıkla açma konusuna bir çözüm bulabileceğiz
malum sitede bir arkadaşımız tek tıkla açma ve kapama modülü üretip satıyor

Tek dokunuşla açılacak
tek dokunuşla kapanacak
kalkarken tekrar basılırsa olduğu yerde duracak
engel çıkarsa geri tamamen açılacak

50 adet sipariş toplanırsa 4 cam için 100 TL fiyat veriyor
normalde tek cam için fiyatı 82,50 TL

Ne dersiniz 50 kişi toplanabilirmiyiz?
https://icon.donanimhaber.com/yeni-like-bos.png0
(https://forum.donanimhaber.com/m_61239085/mpage_57//tm.htm#)|https://icon.donanimhaber.com/yeni-bookmark.png
(https://forum.donanimhaber.com/m_61239085/mpage_57//tm.htm#)|

converse10
22-09-2016, 21:44
Peugeot bsi beynine bu tarz cihazları uydurmanız çok zor. Muhalefet olarak olarak alğılamayın beni kapsamlı olarak araştırın derim.

HarunHoca
22-09-2016, 21:57
Teknik olarak mümkün mü değil mi bilmem. Ancak eksikliğini hissettiğim bir özellik. Eğer olursa iyi olur. Ben varım diyorum. Kaldı 48 kişi :gül4:

tekkral34
23-09-2016, 11:29
Bende cam kapama modülü var. Olmaz demiyorum fakat bizim araçların beyni bu kadar yüklemeyi kaldırır mı ondan emin değilim :D

HarunHoca
23-09-2016, 13:30
Bende cam kapama modülü var. Olmaz demiyorum fakat bizim araçların beyni bu kadar yüklemeyi kaldırır mı ondan emin değilim :D
Sizdeki o modül ne işe yarıyor? Yani tek dokunuş özelliği var mı? Yoksa dışarıda iken kumandadan camları mı kapatıyor?

MaCReM
23-09-2016, 18:49
Hocam daha geçen hafta aracıma cam kaldırma modülu bağlatacaktım tanıdık elektrikçime gittim ben tavsiye etmiyorum bağlama dedi hiç o ise girme dedi bende vazgeçtim o yüzden onu bağlamayı uygun görmediyse sanırım bunu bağlamayı da uygun görmeyecektir diye tahmin ediyorum açıkçası tabi bağlatanlara saygı duymak lazım ama sorun yaşama olasılığınız muhtemel

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tekkral34
23-09-2016, 19:14
Sizdeki o modül ne işe yarıyor? Yani tek dokunuş özelliği var mı? Yoksa dışarıda iken kumandadan camları mı kapatıyor?

Kilit tuşuna basınca açık camların tamamını kapatıyor.

converse10
23-09-2016, 19:24
Şunu anlatmak istiyorum otomatik cam modülü sonradan takılınca camları sırayla kapatıyor yani aynı anda kapatmıyor.Benim son bildiğim bu siz arabanın kapıları kapatıyorsunuz sırayla camlar kapanıyor bunu modül takmadan önce kimse söylemiyor.Yani bu şekildeki olaylarla karşılaşmanın olası
Ben kendi aracıma valeo far sensörü aldım.Tam uyumlu dendi km saatin ışıkları yanmadı.Bende orjinal sensörü taktım. Sorunsuz olarak çalıştı aracınızın alt yapısında varsa yapın yoksa peugeot araçlarının elektropik sistemine uymaz.

Halil5759
23-09-2016, 20:21
fiyatı çok pahalı montaj dahil mi acaba

Pars
28-09-2016, 20:23
İsteyen taktırsın ama sonuçları ne olur bilınmez cam modülü takılı kalırsa 4 tane cam motoru yanar
dört cam motoruda
bir tanesi 304.82 kuruş 4 adet 1219.28 tl yetkili serviste fiyatı var karar sizin tabiki
cam sıkışmasında kendi iniyormuş buda tartışılır ne kadar bir sıkışmada iniyor bilinmiyor...
Tehlikeli işler basıt bir iş gibi görünüyor düşündükce neler çıkıyor arkasından
aracın içinde çocuk olabilir Allah korusun oynarken bir yerini sıkıştıra bilir .
Yaptırmak isteyen varsa cam kaldırma modülüne bir tek ön sol cam olarak oda kesinlikle kontak açıkken çalışacak şekilde olusa olsun..

mstfkarsli
30-09-2016, 21:28
olursa ön camlara güzel olur.. artıları eksileri iyice sorulmalı ve cevaplar burada verilmelidir

Soner01
13-07-2017, 20:31
Arkadaşlar yok mu cam modülü uygulaması yapan bilgi paylasimi yaparmiyiz

Celal
11-11-2018, 18:20
bu foruma yeni girdim.konu eskimiş ve nedense ilerlememiş cevapsız kalmış.ben 301 e 2 li cam modülü taktım gayet güzel çalışıyor.eski araçlarımda kullandığım satarken söktüğüm 20 yıldır kullandığım modül.şimdi 4 cam modülü aldım yakında 2 li yi söküp yerine 4 lü yü takacağım.bazıları sakıncalı olur taktırmayın demiş .yok araç ile uyumsuz olur gibi şeyler söylemiş.hiç alakası yok.ancak bunu takamayan beceremeyenler söylüyor.kedi uzanamadığı ciğer pis dermiş misali.

rocker307
11-11-2018, 19:41
bu foruma yeni girdim.konu eskimiş ve nedense ilerlememiş cevapsız kalmış.ben 301 e 2 li cam modülü taktım gayet güzel çalışıyor.eski araçlarımda kullandığım satarken söktüğüm 20 yıldır kullandığım modül.şimdi 4 cam modülü aldım yakında 2 li yi söküp yerine 4 lü yü takacağım.bazıları sakıncalı olur taktırmayın demiş .yok araç ile uyumsuz olur gibi şeyler söylemiş.hiç alakası yok.ancak bunu takamayan beceremeyenler söylüyor.kedi uzanamadığı ciğer pis dermiş misali.Biraz daha ayrıntı verebilir misiniz harici bir modül mü bu piyasada satılanlardan?

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi