PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Usb girişi montajı

tebukan
03-07-2016, 23:42
Arkadaşlar herkese iyi günler. Bir konuda teknik destek istiyorum. Arabama yeni taktığım teybin iki adet USB girişi var. Bunlar kablo halinde torpido gözünde duruyor. Ben bu usb girişini direksiyonun yanında duran bagaj açma düğmesinin yanında ki boş düğmelere monte etmek istiyorum. Bunun için bana gerekli malzemeler nelerdir?

converse10
04-07-2016, 15:55
Monte etmeknisteğiğin yerin resimlerini paylaşırsan daha kolay şekillenebilir.Öncelikle usb soketi gerekli bir ucu dışı bir ucu erkek usb uzatma kablosu tahminen 1 metre ile 1.5 civarında olsa yeter.Tabi bilgisayar kaslarının içinde bulunan 4 pinli soket bu en önemlisi

tebukan
04-07-2016, 20:58
Monte etmeknisteğiğin yerin resimlerini paylaşırsan daha kolay şekillenebilir.Öncelikle usb soketi gerekli bir ucu dışı bir ucu erkek usb uzatma kablosu tahminen 1 metre ile 1.5 civarında olsa yeter.Tabi bilgisayar kaslarının içinde bulunan 4 pinli soket bu en önemlisi
Sağol İsmail teşekkür ederim. Usb kablosu bayağı uzun. 1 m vardır. Dediğin gibi bilgisayar kasası usb girişi lazım. 2 tane. İnternette arayıp bulamadım. Sanırım ismini bilmiyorum