PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni aracım 206 ile ilgili bazı sorular ...

horoz28
01-07-2016, 08:25
Herkese merhaba Giresundan selamlar öncelikle.

2006 model 1.4 benzinli xdesing 206 araç satın aldım arkadaşlar kazasız belasız herkese dileğim öncelikle

araçın tavanında vernik atması var biraz soluk gözüküyor (boya değişen olmadığı için araçta satın aldım) kendim boyatmak istemiyorum farklı neler yapabilirim kırmızı renk aracım.siyah folya çektirsem yada vernik atılır mı pasta cila cıkarır mı yorumlarınız tecrübelerin cok önemli

Bir sorumda motor calısırken hiç ses yok gayet güzel yalnız vitese alıp gaza bastığımda tüm viteslerde giderken kurt uluması gibi vuuuuuu gibi ses geliyor sebebi daha önce bu konuda bir tecrübe yaşayan varsa cok memnun kalırım.

teşekkürler.

beckh
05-09-2016, 06:43
Aynı sorun bendede kaputumda vardı benimde aracımda değişen boya olmadığı için boyatmak istemedim kaput ve tavas hassas nokta biliyosundur.
Sonrasında karbom fiber folyo çektirmeyi düşündüm videolar izledim sayısızca :) 35 tl ye 120 cm folyo aldım ( hava gözenekli ) siyah renkte. bi arkadaşımla beraber zar zor çektik muhteşem bi görüntü oluştu ve kaputuda kendimce korumuş oldum çok araştırdım hiç bir sorun olacağını düşünmüyorum. gönül rahatlığıyla yaptırabilirsin ama içinde şüphe kalmasın birazda sen araştır. ve karar verirsen sakın kendin yapma ver parasını yaptır :) o sıkıntıya değmez yaşadım biliyorum 100 TL gibi bir rakama ankarada heryere yaptırabiliyorsun.

diğer sorunun içinde ustan varsa bi götür derim internette çok fazla kafan karışabilir.

Sanayicİ
20-02-2017, 15:44
Selam vernik atığı giderilecek bir olay değildir.Üstüne vernik atılıp devam edilemez yeni boyanıp verniklenmesi gerekir.tavanı bu işleme bu sebepten dokunmayın fakat farklı kaplama şekili ile ayıbını örtebilirsiniz çeşitli metodlar var.

aguler91
18-03-2017, 13:37
Arkadaşlar herkese selam. Zar zorda olsa 18-19.000 lira para biriktirdim. Piyasada baktığımda bu paralara alabileceğim en iyi araç 2005-2006 model civarı peugeot 206 1.4 hdi olarak görünüyor. Nasip olursa ilk arabam olacak. Bu araçlarda kronik sorun var mıdır çok masraf çıkartır mı? Araç bakarken bakmam gerek şeyler nelerdir? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.