PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : S - * (Spor - Kar modu uyarısı)

alegori
16-06-2016, 23:53
Merhabalar,

Bende 2000 model Peugeot 206 XR 135 bin küsür km.de benzinli otomatik vites araç var. Aslında motor soğukken gaza yüklendiğimde bu uyarı (Birden çekişden düşüp düşük vitesde gaz yüksekmiş gibi olup Spor ve Kar modu lambalarının tek tek yanması şeklinde) ortaya çıkıyordu. Aracı stop edip tekrar çalıştırdığımda sorun gidiyordu ama son 1 aydır gideceğim yere kadar sürekli oluyor ve ne yapacağımı bilemiyorum. Götürdüğüm servislerde soruna çözüm bulamadık. Son çare Peugeot nun kendi servisine götüreceğim ama maliyetin yüksek çıkmasından endişeliyim ve çözüm olacakmmı bşlemiyorum. Tecrübe eden arkadaşlar vardır sanırım. Servis önerisi yada bilgi paylaşımı yapabilirseniz çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler.

woonmalker
17-06-2016, 01:14
Benim eski c3 te de vardi bu sorun. 600 liraya halletmistim ama sorunun adini unuttum. Mimit nickli arkadas veya ömer bey bilir bu sorunu sanirsam. Gecmis olsun.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alegori
17-06-2016, 08:29
Teşekkürler ilginiz için. Mimit nickli arkadaşımız ile iletişime geçmiştim. Kendisi ankarada olduğundan ben istanbulda olsuğumdan ters oldu. İstanbul için servis önerileriniz varsa çok memnun olurum.

Benim eski c3 te de vardi bu sorun. 600 liraya halletmistim ama sorunun adini unuttum. Mimit nickli arkadas veya ömer bey bilir bu sorunu sanirsam. Gecmis olsun.

woonmalker
17-06-2016, 08:32
Forum otomotiv var, omer bey o cozer sorununuzu..

alegori
19-09-2016, 23:35
Merhabalar,

Forum Otomotiv Ömer Bey ile iletişime geçtim ve sağolsunlar 5 gün gibi kısa bir sürede tüm şanzımanı ve motoru indirip sıfırladılar. Aracım hiç olmadığı kadar performanslı ve konforlu oldu. İşlem yapılalı 1 ay kadar oldu. Bu 1 ayda aracım muazzam durumda. Forum Otomotiv e ne kadar teşekkür etsem azdır.

Kolay değil 4 senede istanbulda gezmediğim Peugeot özel servisi kalmamıştı. Araç enkaz durumdaydı. Kendi aracınız gibi düşünün ve ne gerekiyorsa yapın lütfen dedik fazlasını yaptılar. Benim görmediğim ama sürüş keyfi açısından gerçekden önemli olan ekstra düzeltmeler de yaptılar. Herkese özellikle tavsiye ediyorum arkadaşlar. Ömer hocama da binlerce kez teşekkürler.

Ömer Gedik
21-09-2016, 09:32
Ben teşekkür ederim. Umarım keyifle güzel günlerde kullanırsınız... Peugeotları seviyoruz ve araçlarımızın sahiplerine verdiği keyif bizim için mutluluk oluşturuyor. :iyi

xweser
21-09-2016, 10:10
Ben teşekkür ederim. Umarım keyifle güzel günlerde kullanırsınız... Peugeotları seviyoruz ve araçlarımızın sahiplerine verdiği keyif bizim için mutluluk oluşturuyor. :iyi

Bir de süspansiyon biraz daha yumuşak olsa, tadından yenmez ama . Ama her güzelin bir kusuru var deyip, geçiyoruz.

Yeni 308 nasıl bilmiyorum ama öncekiler haşin ve sert.

nihatttttt
21-09-2016, 12:34
ömer kardeşim bu 308 lerin nezaman gelecegi bellimi acaba bi bilgin varmı senin