PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot 308 Paspas

erener
09-11-2010, 15:36
Arkadaşlar merhaba,
İstanbul'daki servislerin tamamını aradım ancak hiç birinde Gri renk kauçuk paspas yok.
10'lu gruplar halinde sipariş edilebildiği içinde tek olarak sipariş edilemiyor.
Nerden bulabiliriz bilgisi olan varmı.

reisG
09-11-2010, 16:03
Kendilerinde yok ise merkez depoya sipariş vermleri gerekir. Türkiye deki merkez depoda da yokmu diyorlar.

Taylan43
09-11-2010, 16:09
İnternetten de alabilirsin aslında, hepsiburada.com gibi sitelerde satılık ilanları gördüm.

erener
09-11-2010, 20:23
Reis,
Merkez Depoda var ancak minimum 10 Adet vermeleri gerekiyor yani 1 adet sipariş veremyiyorlar.

İnternetten ,
Hepsiburada ve Eliftuning ten sipariş ettim ancak 1 hafta geçmesine rağmen tedarik edemediler.

Tükenmiş galiba :-)

γuяdaeя
09-11-2010, 21:15
Reis,
Merkez Depoda var ancak minimum 10 Adet vermeleri gerekiyor yani 1 adet sipariş veremyiyorlar.

Bir peugeot sever bu kadar güzel mağdur edilir...

reisG
09-11-2010, 22:26
O bayinin işgüzarlığı ben paspası Berke ye söyledim 1 taneyi merkez depodan isteyip aldılar. Zaten almak ve getirmek zorundalar. Bence bayi adını da vererek peugeot Türkiye merkezi ara ve şikayette bulun.

erener
29-11-2010, 13:08
O bayinin işgüzarlığı ben paspası Berke ye söyledim 1 taneyi merkez depodan isteyip aldılar. Zaten almak ve getirmek zorundalar. Bence bayi adını da vererek peugeot Türkiye merkezi ara ve şikayette bulun.

ReisG,

Cuma günü Peugeot merkezi aramıştım konu ile ilgli.
Bugun arayarak bana Hediye Halı paspas göndereceklerini söylediler , adresimi verdim yarın elime ulaşırmış. Kauçuk paspas için ise servis ismi verdiler ellerinde varmış gidip alıcam onuda..

reisG
29-11-2010, 13:30
Olay çözülmüş çok sevindim. Bir de hediyesi halı paspas göndermişler. Artık servislerin kafasına vura vura iş yaptırır hale geldik. :D

Ömer Gedik
30-11-2010, 09:56
Paspaslar ı dedikleri gibi 10 lu sipariş ediyorlar bunu bende biliyorum. Bu sebeple az satacakları mala girmek pek istemezler. Hediye paspas olayı çok güzel bir düşünce.

erener
30-11-2010, 13:33
Paspaslar ı dedikleri gibi 10 lu sipariş ediyorlar bunu bende biliyorum. Bu sebeple az satacakları mala girmek pek istemezler. Hediye paspas olayı çok güzel bir düşünce.

Hediye halı paspasları az önce teslim aldım. Gri renk ve kaliteli geyet.

mechanix
15-05-2011, 22:29
Aynı gri kauçuk paspas sıkıntısını ben de yaşadım. Lüleburgaz Arıner'de yoktu. Daha sonra Yıldırım'a sordum orası da aynı şekilde en az 10 adet sipariş verebileceklerini söylediler. Sonra rastgele bir yerlere sorayım belki ellerinde vardır dedim ve AÇI'yı aradım. Tesadüfen 1 takım kalmış adamlarda oradan almıştım. Halı paspas takımı da var bende gri renk ama biraz eskidi. Onu tek olarak getiriyorlar sanırım. Merak ettim resimlerini ekleyebilir misin?