PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot 308 multimedya sistemi

çakır
17-05-2016, 19:31
Arkadaslar multimedya sistemi yaptırmayı düşünüyorum peugeot 308 sabit bir android ekranlı teyip ile android tablet arasında gidiyorum tablet sökülebilir olduğundan çalınma olayı olmaz diye düşünüyorum ama peugeot 308 uyumlu ekranlı teyipte o cocpit e çok yakışıyor sizce hangisi mantıklı

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mimit
17-05-2016, 21:38
araç ile uyumlu mümkünse android işletim sistemli multimedya cihazı,yanına birde obd2 bağlantı cihazı,cihaza indirilcek bir kaç uygulama ile de gayet keyifli sürüşler...

onurtez
30-01-2017, 14:14
araç ile uyumlu mümkünse android işletim sistemli multimedya cihazı,yanına birde obd2 bağlantı cihazı,cihaza indirilcek bir kaç uygulama ile de gayet keyifli sürüşler...
Odb bağlantı ıle neler yapışa bılır. Birde bazı teyidlerde yol bılgısayar kontrolü var teyibin desteklediğini nasıl anlarız

mimit
30-01-2017, 15:09
araç sistemi ile tam uyumlu ürünlerde yol bilgisayarı park sensörü vs gibi özellikler görsel olarak çalışıyor,bunu ürünleriin açıklamalarından yada bayilerin açıklamalarından öğrenebilirsiniz.

OBD2 bağlantısı ile gösterge panelinde göremediğimiz bir çok değeri görebiliriz,tabi buna araç beyini nin izin veriyor olması lazım,turbo basıncı gibi mesela yada anlık oluşan arıza kodlarını okuyup durum hakkında bilgi sahibi olabilir ve hata kodlarını silebiliriz.farklı bir çok uygulamamevcut bu tarz.onun seçenekler fazla ama yapılabilecekler aracın izin verdiği kadar ile sınırlı.

https://www.youtube.com/watch?v=vnabkLUoy60