PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumdaki 301 sahipleri 2016

HarunHoca
13-05-2016, 15:05
Foruma, 301 sahipleri olarak son dönemde oldukça yoğun ve aktif katılımlar yaptık. Ancak net olarak 301 sahibi olan kaç kişi var forumda bilmiyoruz.
Kendimden başlayayım;

MÜKERRER KONU OLMASI VE DÜZENLEME IÇIN YETERLİ ÇALIŞMA YAPILMAMASI NEDENIYLE KONU IPTAL EDILMISTIR.

tebukan
13-05-2016, 17:17
2013 1.6 hdi active, Alp beyazı

HarunHoca
13-05-2016, 20:45
Yok tutmadı bu başlık :'(... Yönetici arkadaşlar silin konuyu bari :kafa

tebukan
13-05-2016, 20:49
Biraz daha bekleyelim hocam

mstfkarsli
16-05-2016, 20:26
2015 1.6 Hdi Allure Siyah

sefapolat
16-05-2016, 20:37
2015 1.6 Hdi Allure siyah

Sent from my iPhone using Tapatalk

hüsom
16-05-2016, 22:13
2015 1.6 hdi active, Alp beyazı

NecdetPek
17-05-2016, 12:51
Benim Beyaz Kedi unutulmasın lütfen.:)

tsinanb
17-05-2016, 17:28
@HarunHoca listeyi güncelleyelim lütfen 😊

tebukan
17-05-2016, 19:49
HarunHoca ufak bir operasyon geçirdi. Kendisi bu ara iyileşmek ile meşgul. Hocama buradan tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

NecdetPek
17-05-2016, 20:53
HarunHoca ufak bir operasyon geçirdi. Kendisi bu ara iyileşmek ile meşgul. Hocama buradan tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Çok geçmiş olsun. Bir an önce sağlığına kavuşmasını dilerim. :nazar

tsinanb
17-05-2016, 21:03
Geçmiş olsun

Uludag
18-05-2016, 10:12
Geçmiş olsun hocam.
2013 1.2 vti+brc lpg, köpekbalığı gri ile listeye gireyim bende😊

LG-H815 cihazımdan gönderildi

mstfkarsli
18-05-2016, 12:56
Geçmiş olsun Harun Hocam

Ofs06
19-05-2016, 19:53
1.6 Hdi access Alp beyazı ile aranızdayım :)

HarunHoca
19-05-2016, 20:38
Geçmiş olsun dileğinde bulunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Küçük de olsa bir operasyon geçirdim, bu nedenle foruma düzenli olarak giremiyorum. Siz bilgilerinizi yazınız, ben kendime gelince düzenleyerek listeyi güncelleyecegim. Sağlığınızın kıymetini bildiğiniz güzel günler dilerim.

Emrah_06
20-05-2016, 23:27
Öncelikle Harun Hocama çok geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

Bu konu içinde şunu söylemek istiyorum. Forum üyeleri işleri güçleri ailelerinden kalan zamanı burada ki dostlarla geçirmekte. Bu yüzden forum içerisin de bir konuyu canlı ve güncel tutmak herkes biliyor ki çok zor bi durum. Herkes hevesli ve heyecanlı listede olmak istiyor. Ama malum şartlar. Liste güncellenmediği için yeni bir konu açma girişimi bana mevcut konuyu açan kişiye (Özkan Abime) hakaret gibi gelmektedir. Nihayetin de kişi listeyi güncelleyemiyorsa moderatörler çok daha öncelerinde olduğu gibi müdahale edebilirdi. Forumun ilk ve aktif 301 kullanıcılarından olmama rağmen burada ki listeye kesinlikle dahil olmayı düşünmüyorum.

Eğer yeni bir konu ve altında kullanıcılar listelenecekse şu şekilde olmalıydı bence. Kişiler araçlar ve araçlarına yaptıkları ve yapmayı planladıkları işlemler ve de alış veriş yaptıkları sitelerin linklerini derlenip toplanmış hali. Bu şekilde verimli aktif ve kullanışlı ve çok daha hoş olurdu.

tebukan
21-05-2016, 07:38
Emrah kardeşim, bu konu daha aktif ve foruma daha sık girenlerin güncellemesi gereken bir konu. Özkan beye emin ol kimse hakaret etme düşüncesinde değildir. Sadece konuyu güncel tutmak ile alakalıdır. O yüzden herhangi bir alınganlığa gerek yok.

kerem74
21-05-2016, 14:28
2015 model beyaz allure

Harun hocam gecmis olsun Allah acil sifalar versin iş yogunlumdsn dolayı giremedim forma

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HarunHoca
21-05-2016, 15:39
Arkadaşlar anladığım kadarıyla üstesinden gelemeyeceğim bir işe girişmiş ve bu konuyu açmışım. Yönetici arkadaşlara veya 301 sahiplerine karşı bir olumsuz niyetim yoktu. Sadece sağlık sorunlarım nedeniyle listeyi guncelleyememistim. Emrah06 nickli kardeşim listeye dahil olmak istememiş, kendi tercihidir. Ben konuyu devam ettiremeyecegimi anlamış bulunmaktayim. Emrah bey yeni bir konu açsın ve formatını belirlesin, ben severek adımın yazılmasını isterim sorun yok.
NOT: Yönetici arkadaşlar konuyu siler veya kilitlerlerse sanırım daha iyi olacak.

NecdetPek
21-05-2016, 15:58
Arkadaşlar,
Forumlar, mesajlar, sohbetler, araçlarımız için yaptıklarımızı anlattığımız paylaşımlar kısaca bütün iletişim olanakları burada dostça, hoşça vakit geçirmek için birer araçtır.

Bunları ifade edebilmek için açtığımız konular bizlerin özel alanı değil, ortak payda da buluşabilme olanaklarımız, ortamlarımızdır.

Alinin konusu Velinin konusu değil, kendimizi ait hissettiğimiz konular vardır.

Sanki malına göz konmuş duygusuyla, hakarete veya haksızlığa uğramış gibi bir ruh haline bürünmenin ne anlamı var?

Harun Hoca siz burada, daha önce açtığınız konuda veya diğer arkadaşların konularında yazarken her zaman nezaketi, samimiyeti öne alan paylaşımlar yaptınız. Kimsenin sahibi olduğu bir şeyin üstüne oturacak biri değilsiniz. Gereksiz alıganlıklarla yapılan eleştirilere üzülmeyin lütfen.

Biri bir konu açıp ortadan kayboluyorsa, benzer talebi olanlar benzer isimlerle yeni konular açabilir. Örneğin isteyen herkes "301 BEnim Beyaz Kedi :)" başlıklı konumu sahiplenip, çoğaltabilir. :) İnanın sevinç duyarım, demek ki yalnız değilmişim, ortak duygulara sahip dostlar varmış derim.

Emrah Arkadaş anlayamadığım bir alınganlıkla, anladığım kadarıyla sevdiği bir insanın haklarını savunuyormuş gibi bir duyguya kapılmış. Belliki niyeti kötü değil, ama bence gereksiz alınganlık göstermiş.

Burası açık olur ya da olmaz, her zaman bir yerlerde buluşuruz. Sorun değil. Önemli olan kalpler kırılmasın, gönüller bir olsun, niyetler iyi kalsın.

Tekrar geçmiş olsun Harun Hocam, sağlık herşeyden önemli. Güzel günlerde 301 Kedilerimizi kullanalım. :)

HarunHoca
21-05-2016, 16:10
Çok teşekkür ederim Necdet bey, bugün çok daha iyi hissediyorum. P.tesi nasip olursa iş başı yapacağım. Konuya yazılanlar eleştiriler çok da önemli değil ama güncel bir liste yapayım derken tıbbi sorunlar ortaya çıktı devam ettiremedik. Artık ne olacaksa. Hayırlı 301'li günler dilerim.

Emrah_06
21-05-2016, 16:28
Şimdi şunu bi netleştirelim. Bakın buraya yazanların bir bölümü benden büyük bir bölümü yaşıtım ve kardeşlerim. Burada amacım kimsenin kalbini gönlünü hevesini kırmak değil nacizhane bir öneriyle olaya duruma yorum getirmekti. Burada da ben ALINGANLIK göstererek yorumlamadım. Ama anlıyorum ki yorumu okuyanlar alınganlık etmişler. Ne demek istediğimle anladıkları arasında uzaktan yakından alakası yok.

Kimsenin tekerine taş değmesin...
Keyifli forumlar herkeslere ...

NecdetPek
21-05-2016, 16:36
Amacım konuyu uzatmak değil. Ama okuduğumu anladığımı sanıyorum. Alınganlık göstermiş olmak bir suç değil ayrıca. Hepimiz gösterebiliriz.

Şu cümleyi ben alıganlık olarak yorumladım. takdir forumdaşlarındır.

"Herkes hevesli ve heyecanlı listede olmak istiyor. Ama malum şartlar. Liste güncellenmediği için yeni bir konu açma girişimi bana mevcut konuyu açan kişiye (Özkan Abime) hakaret gibi gelmektedir."

Nasıl olur da bir forum konusu bir başka kişiye hakaret gibi gelir? Bu alınganlık değil de nedir?

Neyse bu konuda daha fazla bir şey yazmayacağım. Kimsenin tekerine taş değmez inşallah.

Ömer Gedik
30-05-2016, 09:24
Daha önceki konunun ilk mesajda pasif kalması ve her araç modelinde araç listesini günceleyemeyeceğim için Konunun açılmasını ben istedim. Diğer konu oldukça pasif ve eski bir listeydi.

Burada alınganlık gerektirecek bir durum da yok. Yöneticinin isteği üzerine açılmış konudur. İki konu da tarafımdan iptal edilerek yeni konu açılacaktır.

Saygı ve Sevgilerimle
Ömer Gedik
ForumPeugeot Admin