PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka stop led aydinlatma

emax34
02-11-2010, 05:27
Arkadaslar gecenlerde e-bay de 24ledli stop lambasi bulmustum bizim araclara uygun, 25 tl ye geliyo kargo dahil. Merak edip aldim, bugun elime ulasti, bir ara firsatini bulup takicam bakalim nasil durcak, bu arada bizim araclar icin de ledli stop falan yapsalar ne guzel olacak 207 icin cikmis ama bizimkilere halen yok.

Bir takayim sizi haberdar ederim. bu arada aklima gelmisken ben halen benim aracin fotolari yayinlamamisim ya.. Kusura bakmayin onca dertle ugrasmaktan firsat olmadi valla, ama bekledigim bir iki sey var onlari da yapip oyle koycam fotolari :)) sportium biraz daha sportmen havada gorunucek diye bekliyorum. Akliniza yay vs gelcek biliyorum ama yok degil. Spoyler konusunda da karar vermeye calisiyorum :))

emax34
02-11-2010, 05:29
Bu arada led li stoplar icin link,

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120467883479&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

15 gunde ulasti elime.

γuяdaeя
02-11-2010, 06:53
Ledli stop ampulü... Ben yeni tasarım komple stop sandım :)

hakan308
02-11-2010, 07:31
gene 308in ledli stop grubu var deyip heyecan yapıyım ;D

emax34
02-11-2010, 09:09
Ledli stop ampulü... Ben yeni tasarım komple stop sandım :)

Bende ilk ilan basligini ararken o niyetle bakmistim ama sonuc bu, bu arada ayni firma led geri vites lambasi ve sinyalleri de satiyor, eger stoptan memnun kalirsam, ki fotolari hemen post edecegim yapar yapmaz, onlari da siparis ederim :)

Tr de yokmu acaba ya, kesin vardir da kalitelisini nerde kaca buluruz o onemli

emax34
02-11-2010, 09:12

Hakan yavas birader, bu kadar heyecan ustuste kalpten goturur adami, sonra fp forum da 1 tane canli 308 ci kalmaz Allah Korusun :p :)

Abdullah
02-11-2010, 09:38
Bu ampüller benim gündüz/park ampüllü olarak kullandığım ampül Aktif-İriyılda var ama daha pahalı tabi 30TL

emax34
02-11-2010, 09:59
Bu ampüller benim gündüz/park ampüllü olarak kullandığım ampül Aktif-İriyılda var ama daha pahalı tabi 30TL

Hatirliyorsan 24 ledli mi peki? Benim aldiklarim oyle, eger oyleyse postadir vs beklemem ordan alirim 10tl fazla olsun napalim. Bu arada cifti 30 dimi?

Abdullah
02-11-2010, 10:03

Hatirliyorsan 24 ledli mi peki? Benim aldiklarim oyle, eger oyleyse postadir vs beklemem ordan alirim 10tl fazla olsun napalim. Bu arada cifti 30 dimi?

Emax 24 değil 9 ledli onlar evet çifti 30 tanesi 15 idi. Fakat forumdan bir arkadaş geçen sormuş 20TL demişler tanesine ve elimizde yok demişler ama ben baktım geçen vardı bazen ellerinde olan parçayı bilmiyorlar yedek parçada camenkanlı yerden baktığınızda orada oturan kişinin arkasında hemen rafta görürsünüz zaten.

γuяdaeя
02-11-2010, 11:13
Maslak oto sanayiinde vardı yanılmıyorsam.. Daha önce paylaşılmıştı diye hatırlıyorum.

emax34
02-11-2010, 13:08

Emax 24 değil 9 ledli onlar evet çifti 30 tanesi 15 idi. Fakat forumdan bir arkadaş geçen sormuş 20TL demişler tanesine ve elimizde yok demişler ama ben baktım geçen vardı bazen ellerinde olan parçayı bilmiyorlar yedek parçada camenkanlı yerden baktığınızda orada oturan kişinin arkasında hemen rafta görürsünüz zaten.

Valla ben 24ledliyi daha ucuza mal ettim, 9 led bence zayif kalacaktir, bu arada stop ampulunu takmak bayagi zahmetli olcak gibi gorunuyor o yuzzden ben sinyal, geri vites ampullerini de siparis gececegim, sokmusken hepsini degistireyim, ayna alti sinyal ve on farlari simdilik pas geciyorum, arkayi halledeyim duruma gore onlara da el atabilirim.

Biraz bekleyecegiz yani.

Umarim deger

reisG
02-11-2010, 13:40
sevgili dostum, herşey yazı üstünde kalmakta... şu senin sportiumun resimleirni bizlerle paylaşsan ne kadar mutlu olacağız. ;)

Abdullah
02-11-2010, 14:34
sevgili dostum, herşey yazı üstünde kalmakta... şu senin sportiumun resimleirni bizlerle paylaşsan ne kadar mutlu olacağız. ;)

+308,407,207,508 ve bilumum modeller ;D

hakan308
02-11-2010, 18:39

Hakan yavas birader, bu kadar heyecan ustuste kalpten goturur adami, sonra fp forum da 1 tane canli 308 ci kalmaz Allah Korusun :p :)

heyecan yapalım biraz daha sonra süprizleri açıklarız ;) ;D

emax34
02-11-2010, 20:58

Cok haklisiniz arkadaslar, ama bir turlu aracin soyle temiz haliyle bir fotolarini cekip koyamadim suraya ilk firsatta insallah yapicam soz.

ozan308
03-11-2010, 13:29

Cok haklisiniz arkadaslar, ama bir turlu aracin soyle temiz haliyle bir fotolarini cekip koyamadim suraya ilk firsatta insallah yapicam soz.

acil foto beklioruz çok merak ettim şu ledli stoplar nasıl durcak 308'de:)

emax34
04-11-2010, 01:37
Valla ledli stop isini biraz beklemeye aldim ledler elimde, fakat sokup takma uzun ise benziyor gozum yemedi o yuzden sinyaller, geri vites ve arka sis i de siparis ettim hepsi gelsin acmisken topluca degisecegim :))

Gece calistigim icin bir turlu foto firsati olmuyo insallah bu hafta hallolcak...

Tekrardan ozur foto koyamadigim icin.