PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aci yardım,

erener
01-11-2010, 16:43
Arkdaşlar merhaba,
Geçen hafta bahsettiğim kaza nedeni ile arka tampon değişimi olacak.

Şimdi sabah aracı servise bıraktık, ve dedikki premium pack tampon takılsın farkını vereceğiz.

Ama şimdi adamlar aradı derlerki ,
sizin aracın şase numarasından eski tampon geliyor diğer tampon aracın şasesinden çıkmadığı için işlemi yapamıyoruz.

Biz dedikki aynı tampon tamam gelsin aracı onunla kapatın ama araca takmatyın o tampon sizde kalsın bizim araca premium pack tampon takın biz ızgara farkı neyse vereceğiz bunun nesini anlamıyorlar. Efe harici bize bu konuda yardımcı olabilecek tanıdık servis varmı arkadaşlar gerekirse aracı efeden geri alalım.

Tşk.

reisG
01-11-2010, 16:47
Bence EFE deki müşteri ilişkilerinde kim varsa onua arayın ve gayet sakin bir şekilde durumu anlatın. Ortaya bir formül çıkartacaklardır sanırım.

Ozan
01-11-2010, 20:14
İstanbul dışındayım.İstanbul'da olsam bizzat yardımcı olabilirdim.Ancak Efe'de arkadaşım Bülent çalışıyor.Hasar bölümünde formen.Gide gele arkadaş olduk çocukla.

Şayet Efe'ye gittiğinizde Bülent'in yanından beni ararsanız ben meramınızı anlatmanız konusunda yardımcı olabilirim.Nazım geçer Bülent'e.Bülent'i bulamazsanız hasar bölümünde Aysun hanım var.O da yardımcı olabilir.

34 E 4490 Beyaz 308 Ozan'ın arkadaşıyım derseniz hatırlar beni.
Cep telefon numaramı pmden atıyorum

Abdullah
01-11-2010, 23:24
Arkdaşlar merhaba,
Geçen hafta bahsettiğim kaza nedeni ile arka tampon değişimi olacak.

Şimdi sabah aracı servise bıraktık, ve dedikki premium pack tampon takılsın farkını vereceğiz.

Ama şimdi adamlar aradı derlerki ,
sizin aracın şase numarasından eski tampon geliyor diğer tampon aracın şasesinden çıkmadığı için işlemi yapamıyoruz.

Biz dedikki aynı tampon tamam gelsin aracı onunla kapatın ama araca takmatyın o tampon sizde kalsın bizim araca premium pack tampon takın biz ızgara farkı neyse vereceğiz bunun nesini anlamıyorlar. Efe harici bize bu konuda yardımcı olabilecek tanıdık servis varmı arkadaşlar gerekirse aracı efeden geri alalım.

Tşk.

Aktif-İriyıla gidebilirsin orada Yavuz Usta var Bide kaportadan sorumlu İkram Usta var önce Yavuz Ustayı bulup EMF 05 abdullahın arkadaşıyım dedikten sonra durumu anlatırsın daha sonra İkram Ustayada yine plakayı ve ismimi söylersin onlar hallederler aynı olay benim başıma gelmişti bende premium pack taktıracaktım olur dediler 200 ile 250 gibi fark var demişlerdi.

erener
02-11-2010, 11:07
Selamlar,

Aracı Efe Oto dan geri aldık dün akşam.

Bu sabah Aktif İriyıl a bıraktık premiumpack tamponu takıp yarın aracı teslim edecekler.

Bu arada arkadaş ile bugun anlaştık aracını ben satınalıyorum kaporasını verdim.

Saygılar.

Abdullah
02-11-2010, 11:13
Selamlar,

Aracı Efe Oto dan geri aldık dün akşam.

Bu sabah Aktif İriyıl a bıraktık premiumpack tamponu takıp yarın aracı teslim edecekler.

Bu arada arkadaş ile bugun anlaştık aracını ben satınalıyorum kaporasını verdim.

Saygılar.

Sorunu halletmenize sevindim fakat bu aracı alma konusunu anlamadım hangi aracı aracı alıyorsunuz?

erener
02-11-2010, 11:52
Bahsi geçen araç Arkadaşımın be enski bir Pugeot 308 ci olarak ve sonradan araçta çıkan sorunlar nedeni ile satıp araca laf atan biri olarak Yine Yeniden arkadaşımın Peugeot 308 ini alma kararı verdim. Traktör focus u sattım :-)

reisG
02-11-2010, 12:00
Traktör focus u sattım :-)

:D

Abdullah
02-11-2010, 12:25
Bahsi geçen araç Arkadaşımın be enski bir Pugeot 308 ci olarak ve sonradan araçta çıkan sorunlar nedeni ile satıp araca laf atan biri olarak Yine Yeniden arkadaşımın Peugeot 308 ini alma kararı verdim. Traktör focus u sattım :-)

;D ;D ;D ne mutlu size doğru yolu yine bulmuşsunuz keyifli sürüşler dilerim şimdiden.

γuяdaeя
02-11-2010, 13:01

Forumdan bir arkadaş Ford Focus Tit. X paket alacağım demişti.. O siz miydiniz? :)

erener
02-11-2010, 16:18
Yok hayır,
ben bmw kullanıyorum. Zamanında 308 imde yaşadığım sorunlardan dolayı aracı satıp bmw ve eşime focus almıştım. eşimin focus u traktörden farkı olmadığı için geçen aylarda sattık.
şimdi arkadaşımın 2008 Model henüz 24000 Kmde olan Premium donanımlı aracını alıyorum.

BahadırALTUN
02-11-2010, 23:02
Forumda gizli bı BMW altyapısı var. ;)

Abdullah
02-11-2010, 23:53
Forumda gizli bı BMW altyapısı var. ;)

BMW ye binen daha sonra Peugeottan başkasına binmiyor zaten Bahadır abi ;D

Ömer Gedik
03-11-2010, 10:18
Yakında forumbmw.com u da kurarız :):):)

erener
03-11-2010, 10:28
Evet,
308 i bu sabah satınaladım arkadaşalar,

Bilgileri şöyle

2008 Model Premium
İnci Siyahı
İçi ve koltukları beyaz
24.000 Km
ziebart cam filmi ve kapı kolları krom
tamamen orjinal ve çiziksiz
30.500 TL ye bu sabah itibirı aldım. + bir kaç öğle yemeği ısmarlama :-)

erener
03-11-2010, 10:29
Evet,
308 i bu sabah satınaladım arkadaşalar,

Bilgileri şöyle

2008 Model Premium
İnci Siyahı
İçi ve koltukları beyaz
24.000 Km
ziebart cam filmi ve kapı kolları krom
tamamen orjinal ve çiziksiz
30.500 TL ye bu sabah itibirı aldım. + bir kaç öğle yemeği ısmarlama :-)

Bu arada araç hala serviste premiumpack tampon takılmış ancak ızgara ellerinde olmadığı için bekliyorlar.

servisteki aracı satınaladım :-)

Ömer Gedik
03-11-2010, 10:44
erener hayırlı uğurlu olsun. Araç dizel ise bedavaya almışsın.

erener
03-11-2010, 10:59
Sağol Ömer

Evet dizel 110Hp. 30.000 Bakımıda yapılmış bu arada :-)

reisG
03-11-2010, 11:30
Düz vites olsa gerek.
hayırlı olsun içi bej renk harika..

Abdullah
03-11-2010, 11:32
hayırlı uğurlu olsun gerçekten güzel bir araç aldınız keyfini sürün kazasız belasız inşallah.

Ömer Gedik
03-11-2010, 12:10
30500 e dizel bu kmde ve Premium 308 almışsınız. Muhteşem. Keyfini sürün.

erener
06-11-2010, 01:07
Aracı bugun teslim aldım nihayet.
Premium Pack tampon gerçekten güzel oldu. Resimleri yakın zamanda paylaşırım..