PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot 407 1.6 hdi yakıt deposu kapağı

zafer407
24-04-2016, 22:32
Arkadaşlar iyi akşamlar,

Bu gün aslanla sapancaya doğru gidelim dedik malum havalar güzel. Yakıt almak için shelle uğradım bilmiyorum eleman yeni midir nedir neyse yakıtı doldurdu depo kapağını bir türlü kapatamadı baktım ben müdahale edeyim dedim zorlarken çıt diye bir ses geldi bi baktım kapal kırıldı ve bi daha da oturtamadım belki açerken yanlış açtı elemen ama kapak benim elimde kaldı ben de hak talep edemedim dolayısıyla. Neyse yola devam ettim dönüş yolu tam bir eziyetti benim için trafik mi dersiniz yağmur dersiniz anlatamam ( sapanca kartal arası ) tabi içine kurt düştü bir kere yapmu yağıyordu acaba kapaktan depoya su alır mı diye tereddüt ettik neyse öyle böyle geldim ilk işim hemen depoya bakma su almamış gibi sıkıntı yoktu içim rahatladı bakınca :)
Hemen bir nette araştırma yaptım fakat alt tarafı kapak dediğimiz parça 80 100 tl arası :( belki çıkmacılarda bulurum ya da hangi araçların kapakları uyar yardımcı olur musunuz ?
Kapak fotoğrafını koyuyorum.

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160424/c6bbf71d69b300358864f5254aac4a66.jpg

Teşekkürler...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

canmühür
24-04-2016, 23:01
Cikmacilarda bulursunuz ancak emin olun ya sifir servis fiyati isterler yada servisin istediginden daha fazlasini. Adamlar inanilmaz tok satici ben boyle bir satici profili hic bir sektorde gormedim. Vicdanlisina dusmeniz dilegiyle... Gecmis olsun

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sabanirenz
21-05-2016, 00:20
Ayni sey benim aractada vardi depo kapagi tam kapatilmadi diye hata veriyordu ekranda yenisine 90 tl bayildik aldik simdi problem yok.cikmacida emin olun 50 tlden asagi istemez

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zafer407
21-05-2016, 06:10
Ayni sey benim aractada vardi depo kapagi tam kapatilmadi diye hata veriyordu ekranda yenisine 90 tl bayildik aldik simdi problem yok.cikmacida emin olun 50 tlden asagi istemez

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çıkmacılarda aramadım o yüzden ben de gittim sıfır ürün aldım 75 liraya :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi