PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşte Benim Aslanım

haruntuncer
23-10-2010, 01:00
Selam Arkadaşlar .
Ben Harun Tuncer . Tokat'ta yaşıyorum .
Hanımında büyük ısrarları sonucu 1 ay önce istemeye istemeye bir Peugeot 3008 Aldım .
Ama şimdi diyorum ki iyiki almışım .
Şimdi Aslanımın bir kaç resmin paylaşacagım sizlerle .,
http://i1010.hizliresim.com/2010/10/23/392.jpg
http://i1010.hizliresim.com/2010/10/23/419.jpg
http://i1010.hizliresim.com/2010/10/23/424.jpg
Buyrun Kaptan Köşkü 8)
http://i1010.hizliresim.com/2010/10/23/427.jpg
Maşaallahı esirgemeyin lütfen .

TanerHoca
23-10-2010, 06:36
aracınız harika görünüyor.kazasız belasız, keyifle kullanmanız dileklerimle :)

http://img191.imageshack.us/img191/6899/masallahi.jpg

BahadırALTUN
23-10-2010, 06:38
Maşallah . Kazasiz belasiz güzel günlerde kullanın .
Çok guzel görünüyor . Hele kokpit tasarımını çok sevmiştim , uzay gemisi gibi.

mygold
23-10-2010, 07:24
formumuza hoşgeldınız..aracınızı guzel gunlerde kullanın...

reisG
23-10-2010, 07:52
Aramıza hoşgeldiniz. ön yolcu koltuğunda görülen ana kucağına göre bir de bebeğiniz var. Allah bağışlasın uzun ömür versin. Eşinizin tercihinin ne kadar yerinde bir seçim olduğuna sizde kanaat getirmişsiniz. 3008 gibi crossover araçlar özellikle çocuklu aileler için tam bir yük gemisi görevini görüyor. Cam tavanlı 3008 de grip kontrol de var mı?
Kullandıkça aracınıza daha çok bağlanacaksınız.

Yasin CCK
23-10-2010, 10:45
Aramıza hoşgeldiniz,

Aslanınızı kazasız, beleasız güzel günlerde kullanırsınız inşallah...

Araçla ilgili izlenimlerinizi ilerleyen Km.lerde bizimle paylaşırsanız memnun oluruz :)

Keyifli forumlar...

haruntuncer
23-10-2010, 10:51
Arkadaşlar hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim . Allah hepimize aracımızı kazasız belasız kullanmayı nasip etsin . Sevgili Reis kızım ile ilgili dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim .

Cam tavanlı 3008 de grip kontrol de var mı?

Evet Grip Control var . Sadece Deri koltuk yok . Bunun dışında her şeyi full . Grip Controlü birkaç kez denedim . Islak çimenlerde ve çamurlu zeminde . Ancak daha iyi kışın farkına varacagım sanırım .

Ömer Gedik
25-10-2010, 09:53
Sedefli beyaz 3008 le aramıza hoşgeldiniz. Aracınız çok şık keyifle kullanmanızı dilerim. Bende bu aracı ilk çıktığında test ettim oldukça keyifliydi. Bence çok güzel bir tercih.

Reis abi 16" jantları 3008 de görüyorsan o araçta Grip Control vardır. :) Aksi halde jantlar 17" oluyor. Bu araç Premium Pack diye geçiyor. PRemium paketlerde standart 17" kapaklı jantlar var. Ama Türkiye ye giren tüm Premium larda 17" jant opsiyonlu geldi.

haruntuncer
25-10-2010, 22:37
Evet Ömer Beyin dedigi gibi Premium Pack araçlarda 16'' alüminyum alaşımlı jant veriliyor . Ben alacagım zaman 17'' alüminyum alaşımlı jant istedim ancak bu sadece benzinli modelde veriliyormuş .
Benim aracımda buna ek olarak Grip Cotrol , Head up ekranı , 2 bölgeli otomatik klima , VIP Connect ( Bluetooth ile cep tlf. baglantısı , USB baglantısı ) , araç kilitlendiginde kendini kapatan yan aynalar , cam tavan , elektrikli tavan perdesi , arka yan can perdeleri , metalik sedefli boya , yagmur ve far sensörü mevcut .
Özellikle VIP connect paketine bayıldım . Araç kullanırken telefonum çaldıgında arka cepten telefon çıkartmaya ugraşmadan radyo ekranında arayanı görüp konuşmak istiyorsam radyo üzerinden konuşuyorum . Süper bir özellik .

Abdullah
26-10-2010, 11:17
Bir maşallah da bende kazasız belasız hep güzel günlerde kullanın inşallah...

haruntuncer
26-10-2010, 19:09
Sagolun Abdullah bey Teşekkür ederim .

hakan308
26-10-2010, 19:25
Allah nazardan saklasın :D kaptan köşküne hayran kaldım

Burak
11-11-2010, 08:18
Kazasız belasız sürüşler dilerim.. güle güle kulanın.

γuяdaeя
11-11-2010, 11:37
Maşaallah... Güzel günlerde ağız tadıyla kullanın :)

haruntuncer
11-11-2010, 11:45
Sagolun teşekkür ederim . Bende herkese kazasız sürüşler dilerim .

cmr_cihangir
11-11-2010, 12:27
Maşaallah... Güzel günlerde ağız tadıyla kullanın :)

Katılıyorum. Güzel seçim doğrusu

haruntuncer
02-02-2011, 11:43
Merhaba arkadaşlar . Bir süredir siteye ugrayamayıyordum . Bu süre içerisinde başıma tatsız olaylar geldi . Buradan sizlerle paylaşmak istedim .
Cumartesi annem rahatsızlandıgı için acil olarak Ankara ya gittim . Akşam 21 civarı Ankara da idim . Ailemin Dikmen semtinde oturdugu apartmanda hem kapalı hem açık otopark mevcut . Kapalı otoparkın kapı kumandası bende olmadıgı için açık otoparka aracı parkettim eve çıktım . Sabah indigimde aracın hem ön hem arka plakaları plastik plaka tutacagı kırılarak çalınmış oldugunu gördüm . Benim Aslanın dişlerini sökmüşler . ;D

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/2/1450.jpg

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/2/1460.jpg

Babamın yogun ısrarı üzerine olayı karakola bildirdim . İzlemem gereken yolda buymuş zaten . Karakoldan söylediklerine göre çaldıkları plakarı çalıntı bir araca takıp kullanıyorlarmış . Polisler olay yerinde inceleme yaptıktan sonra tutanak tuttular .
O tutanak ile birlikte Emniyet Müdürlügünden tekrar plaka çıkartırdım . Umarım kimsenin başına gelmez ama karşılaşan olursa izlemesi gereken yol kısaca bu şekilde .

γuяdaeя
02-02-2011, 11:48
Geçmiş olsun. Vesile ile plakalıklardan kurtulup çift taraflı bant ve silikonla yapıştırın yeni plakalarınızı :)

Ömer Gedik
02-02-2011, 11:59
Öncelikle Anneniz için geçmiş olsun. Umarım iyidirler.

Plakanın çalınması ise başınızda başka bir sıkıntı varken canınızı ayrıca sıkmıştır. Geçmiş olsun.

haruntuncer
02-02-2011, 12:12
Geçmiş olsun. Vesile ile plakalıklardan kurtulup çift taraflı bant ve silikonla yapıştırın yeni plakalarınızı :)

Teşekkür ederim yurd@er bey ben direk olarak vidalamayı düşünüyorum tampona ama bakalım şimdilik tekrar plastik plakalıklara taktım ugraşmadım .

reisG
02-02-2011, 12:15
Harun bey, annenize çok geçmiş olsun.
Plaka hırsızlığı konusuna gelirsek. Bu önemli bir konu polise gidip tutanak tuturmak yerinde olmuş. O aldığınız resmi yazıların bir kopyası siz saklayın. mutlaka bir kopyası da aracınızda olsun. O plaka mutlaka kötü bir işte kullanılacak ve size de bir şekilde bunun resmi yoldan dönüşü olabilecektir.Pasaport, plaka ve nüfus cüzdanın da bu işler ayyuka çıkmış durumda.

haruntuncer
02-02-2011, 12:18
Öncelikle Anneniz için geçmiş olsun. Umarım iyidirler.

Plakanın çalınması ise başınızda başka bir sıkıntı varken canınızı ayrıca sıkmıştır. Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim Ömer kardeş . Annem şimdi daha iyi . Zaten plakayı ikinci plana atmıştım . 3-4 gün plakasız olarak kullandım aracı . Karakolun verdigi tutanak oldugu sürece sıkıntı olmuyormuş . Zaten bir Allah'ın kuluda çevirip sormadı neden plakasızsın diye . ;D

haruntuncer
02-02-2011, 12:21
Başıma daha önce böyle bir şey gelmedigi için şlk başlarda pek ciddiye almamıştım . Ama çok haklısın ReisG polislerle konuştukça gözüm korktu . Şimdi tutanagın orjinal nüshası bende duruyor . Emniyete fotokopiyi verdim . Ayrıca iyi niyet dilekleriniz için teşekkür ederim .

Yasin CCK
02-02-2011, 13:57
Geçmiş olsun Harun hocam, siz önleminizi almışsınız...Umarım plakanız ile gerçekleştirilecek yasadışı bir olay canınızı sıkmaz >:(

TanerHoca
02-02-2011, 16:06
annenin rahatsızlığı için de yaşadığın tatsızlık için de geçmiş olsun.
özlemiştik seni.arayı bu kadar açma ;)

son olarak eğer bu yaz yolum tokata düşerse ilk iş senin 3008 in ön ve arka
tampondaki siyah kısımları kesinlikle piano black yaptıralım ;)

haruntuncer
02-02-2011, 16:47
Sayın YasinCCK ve Taner Hocam iyi niyet dilekleriniz için teşekkür ederim . Piyano Black uygulaması hoş olabilir , deneyebiliriz ama ben daha önce tavan çıtası uygulaması yapmak istiyorum .

TanerHoca
02-02-2011, 16:52
harun piano black uygulamanın çok hoş olacağına emin olabilirsin.
dediğim gibi yolum oraya düşerse bu işi oldu bil. :D

BahadırALTUN
02-02-2011, 17:00
Geçmiş olsun , annenize acil şifalar dilerim. Plakalar içinde arkadaşlar ehemmiyetini belirmişler zaten. Dikkat etmek lazım.

ibosener
02-02-2011, 17:03
Annenize geçmiş olsun umarım şimdi durumu düzelmiştir. Plaka içinde ayrıca geçmiş olsun. Sağlığın olduğu yerde insanın bunları gözü görmez ama siz gerekenleri zaten yapmışsınız.

haruntuncer
02-02-2011, 17:07
Bahadır bey teşekkür ederim . Sayın ibosener çok haklısınız saglık ilk sırada gelir zaten . Allah a şükür saglığı düzeldi annemin .

Esat
13-02-2011, 23:03
Merhaba arkadaşlar . Bir süredir siteye ugrayamayıyordum . Bu süre içerisinde başıma tatsız olaylar geldi . Buradan sizlerle paylaşmak istedim .
Cumartesi annem rahatsızlandıgı için acil olarak Ankara ya gittim . Akşam 21 civarı Ankara da idim . Ailemin Dikmen semtinde oturdugu apartmanda hem kapalı hem açık otopark mevcut . Kapalı otoparkın kapı kumandası bende olmadıgı için açık otoparka aracı parkettim eve çıktım . Sabah indigimde aracın hem ön hem arka plakaları plastik plaka tutacagı kırılarak çalınmış oldugunu gördüm . Benim Aslanın dişlerini sökmüşler . ;D

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/2/1450.jpg

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/2/1460.jpg

Babamın yogun ısrarı üzerine olayı karakola bildirdim . İzlemem gereken yolda buymuş zaten . Karakoldan söylediklerine göre çaldıkları plakarı çalıntı bir araca takıp kullanıyorlarmış . Polisler olay yerinde inceleme yaptıktan sonra tutanak tuttular .
O tutanak ile birlikte Emniyet Müdürlügünden tekrar plaka çıkartırdım . Umarım kimsenin başına gelmez ama karşılaşan olursa izlemesi gereken yol kısaca bu şekilde .

abi dişleri için getir ne gerekiyorsa yapalım ön kötü anısı bu olsun aslanımızın

Esat
13-02-2011, 23:05
annemizde umarım şimdi çok daha iyidir:) çok gecmiş olsun

haruntuncer
13-02-2011, 23:22
Çok sagolun Annem iyileşti , teşekkür ederim .

haruntuncer
13-02-2011, 23:28
Dişler ile ilgili mesajını yeni fark ettim. Aslanın dişler tamamlandı , ama benim dişler sorunlu . Geçen hafta bir tanesini çektirdim şimdi yeri iyileşme safhasında . daha sonra yerine köprü yapılacak . İstanbul da olsaydım yanına kesin ugrardım kardeş .

Esat
14-02-2011, 00:19
harun abi köprü yaptırma 2 3 ay kemik iyileşsin sonra implant yaptır konunun çok dışına çıkmak istemiyorum belki burda konusulmmaması gereken seyler ama köprü yaptırma saygılar

haruntuncer
14-02-2011, 00:27
Schefo özelden mesaj attım .

haruntuncer
21-03-2011, 11:28
Herkese yeniden merhaba . Yaklaşık 1 aydır siteye ugrayamıyordum . Bırakın siteye ugramayı internete bile giremiyordum . Eşimin Aksaray'a tayini çıktı . Aksaray da ev ayarlama , taşınma ve bir takım eksikliklerden dolayı aranızdan uzak kaldım . Ama artık herşey tamam oldu .
Bundan sonra aranıza Aksaray'dan katılmaya devam edecegim .

otmotvmhndsi
26-03-2011, 16:34
Yeniden Hosgeldiniz... Iyi forumlar...

TanerHoca
26-03-2011, 21:44
tüh desene tokat buluşması yapamayacağız.tanışmayı çok istiyordum.
abanta bekleriz artık ;)

yeni ikametiniz hayırlı olsun.

cmr_cihangir
26-03-2011, 21:57
Sevgili hemşehrim, aramıza tekrar hoşgeldin. Yeni görevlerinizin size ve ailenize hayırlı olmasını dilerim

cmr_cihangir
26-03-2011, 21:59
abanta bekleriz artık ;)

Bu yaz (Temmuz gibi) ailecek akrabalarımızı ziyarete Tokat'a, memleketimize gitmeyi planlıyorduk. Eğer denk gelirse Tanerhocam sizinle orada mini bir buluşma yaparız artık.

TanerHoca
26-03-2011, 22:07
abanta bekleriz artık ;)

Bu yaz (Temmuz gibi) ailecek akrabalarımızı ziyarete Tokat'a, memleketimize gitmeyi planlıyorduk. Eğer denk gelirse Tanerhocam sizinle orada mini bir buluşma yaparız artık.

ne demek cihan.hatta şununla da buluşmanın keyfini doruğa çıkarırız kısmetse ;)

tokat kebabı
http://img11.imageshack.us/img11/8064/tokatkebab.jpg

cmr_cihangir
26-03-2011, 22:20
İnşallah Tanerhocam.

Esat
26-03-2011, 23:00
abanta bekleriz artık ;)

Abi rejimdeki adama akşam akşam yapılırmu bu yahu :(
ne demek cihan.hatta şununla da buluşmanın keyfini doruğa çıkarırız kısmetse ;)

tokat kebabı

haruntuncer
26-03-2011, 23:51
Herkese teşekkürler . Taner hocam bende sizinle tanışmayı istiyorum . Ama kısmet Tokat'a degilmiş . Türkiye çok küçük bakarsınız başka bir şehirde tanışmak kısmet olur . Hayırlısı diyelim .

haruntuncer
26-03-2011, 23:57
tokat kebabı

Tokat kebabını tatmayan herkese tavsiye ederim . Harika bir tat , anlatılmaz bir lezzet . Bu arada bu rejimi bozmaz esat'cıgım . :laugh:

haruntuncer
05-04-2011, 17:18
Herkese selamlar . Bu gün aracımı park ederken ufak bir kaza geçirdim . Arabayı park ettigim alandaki tretuara Ön tamponu çarptım . Ön tamponun altındaki mikelajlı kısımda ufak bir göçme var . Fazlada bakmadım , moralim bozuldu biraz . >:(

Esat
05-04-2011, 17:22
Abi bozma moralini çok geçmiş olsun hadi senin arabanı sen vurdun bu gün adamın teki arabam park halindeyken bana vurdu ön bıyıgı düşürdü sensörlerimi kırdı neyseki tırnaklarını taktırdım hallettiler en kötü olay bu olsun abi nazarlar dolaşıyor forumda

haruntuncer
05-04-2011, 17:26
Sanada geçmiş olsun Esat kardeş . Bizimki senin kaza kadar büyük degil , bu kadarı ile geçmiş olsun diyelim .

Esat
05-04-2011, 17:29
Sagol abicim aslında benimde çok büyük degil elle yapıldı herşey ama durdugu yerde olması hoş olmadı en azından ...

complication
05-04-2011, 17:32
geçmiş olsun harun bey, büyük bi sorun değildir umarım ve kolayca eskisi gibi olur.

haruntuncer
05-04-2011, 17:47
Evet haklısın Esat durdugu yerde olması da çok üzücü . Benim de Antalya da bir alışveriş merkezinin otoparkında eski aracımın başına böyle bir olay gelmişti .
Sende sagol complication , ufak bir ezik var ama mikelajlı parça degişmeden düzelecek gibi gözükmüyor . Ama yıkandıgı zaman bir bakmak lazım .

Ömer Gedik
06-04-2011, 08:11
haruntuncer

Geçmiş olsun. Allah beterinde korusun kendinizi sıkmayın.

haruntuncer
06-04-2011, 21:37
Sagolasın Ömer kardeş . Pek sıkıntım kalmadı , hatta alışmaya başladım . Allah daha büyük kazalardan korusun . ( Hepimizin aracını )

haruntuncer
01-05-2011, 22:30
Herkese merhabalar arkadaşlar . Aracım 15.000 km yi buldu . Hatta biraz geçti bile . :f1 Aksaray da Peugeot bayisi olmadıgı için arabamı Ankara daki bir servise getirecegim . Daha önce bu konu çok tartışıldı ama bir sonuca ulaşamadı bildigim kadarıyla , hatta en son Berker Çelik kardeşimiz bir servis ile anlaşmaya varmak üzereydi . Ama sonuç çıkmadı sanırım .
Uzun lafın kısası tavsiye edeceginiz servis varmı ? Yoksa ben aracımı aldıgım servis olan Görala mı götüreyim ?

Dreamcatcher
02-05-2011, 07:41
15000 bakımını yeni yaptırdım...tecrübelerim Göral ın kapısından da geçme der bana :)
ABC ye gidin derim..maddi ve manevi olarak daha tatmin edici olacağını garanti ederim..
Bu arada ABC İstanbul yolu şaşmaz kavşağında..

complication
02-05-2011, 08:56
Herkese merhabalar arkadaşlar . Aracım 15.000 km yi buldu . Hatta biraz geçti bile . :f1 Aksaray da Peugeot bayisi olmadıgı için arabamı Ankara daki bir servise getirecegim . Daha önce bu konu çok tartışıldı ama bir sonuca ulaşamadı bildigim kadarıyla , hatta en son Berker Çelik kardeşimiz bir servis ile anlaşmaya varmak üzereydi . Ama sonuç çıkmadı sanırım .
Uzun lafın kısası tavsiye edeceginiz servis varmı ? Yoksa ben aracımı aldıgım servis olan Görala mı götüreyim ?

Harun bey bence Tekoto Ankara ya gidin, siz arabanızı beklerken isterseniz sizi bi alışveriş merkezine bırakıp sinema bileti veriyorlar.

haruntuncer
03-05-2011, 14:22
Merhabalar . Bu gün Tekoto , ABC ve Göral servis ile 15.000 bakımı için telefon görüşmesi yaptım .
Tekoto ....... 310 TL
ABC ...... 300--320 TL arası
Göral .... 260 TL fiyat verdi .
Henüz hiçbirinden randevu almadım . Cuma günü tekrar ararım dedim .

Dreamcatcher
03-05-2011, 15:07
ABC ile pazarlık yapın 250 ye yaptırırsınız...ve yapılan işlerden emin olursunuz..diğerlerine bişey diyemem