PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3008 de Tavan Çıtası

haruntuncer
20-10-2010, 23:57
Herkese Selamlar .
Ben Tokat'tan Harun Tuncer .
Sitenize ve Peugeot Dünyasına yeni katıldım .
1 ay kadar önce bir Peugeot 3008 Premium Pack aldım ( iyikide almışım ;D )
Güneşli bir gün bir gün buldugumda aracımın resmini de çekip sizlerle paylaşacagım .
Benim buradan başlatmak istedigim konu 3008 lerde tavan çıtası taktıran yada takılmış olan bir aracı gören varmı ?
Kendi orjinal aksesuarları arasında bir port bagaj baglantısı var ama aracın uzunlamasına degil enlemesine bölüyor . Çok çirkin duruyor . Benim aradıgım uzunlamasına aliminyum renkte olan çıtalardan . Böyle bir uygulama görürsem bende yaptırmayı düşünüyorumda .
Şimdiden herkese teşekkürler .

γuяdaeя
21-10-2010, 00:18
Aramıza hoşgeldiniz.. Sizi ve 3008'i daha yakinen tanımak bütün üyelerimizi memnun edecektir. Fotoğrafları çekince "Aracım" başlığı altında tanıştırabilirsiniz bizleri :D

Sizin bahsettiğiniz çıtalar Fiat Fiorino, Peugeot Bipper gibi araçlarda olandan sanırım. Umarım aradığınızı bulursunuz :)

MaLi
21-10-2010, 08:42
hoşgeldiniz.
bence sakın yaptırmayın. hatta gene bu sabah gördüm.
çok götü duruyor.

o çıtalar genelde yan sanayi oluyor ve hiç de güzel durmuyor.
yamalık gibi duruyor. onun iin bence üstüne çıta taktırmayın.

ve adam bide yanlara eşik koydurmuş. rezil etmiş güzelim 3008 i

haruntuncer
21-10-2010, 13:20
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar .
MaLi Bey ben sizin imza kısmınızda bulunan resimde görünen araç üzerinde takılı olan tavan çıtası gibi çıta düşünüyorum . Yada Audi Q7 nin ve Hyundai İx 35 in tavan çıtaları gibi tavana yapışık olan çıtalardan düşünüyorum . Sizin gördügünüz peugeot 3008 in kendi çıtası olabilir . o çıta hiç hoş durmuyor bende katılıyorum .

mygold
21-10-2010, 13:36
harun aramıza hoşgeldınız. soyledıgın gıbı bır bagaj cıtası 3008e yakısır. ama boyle bır urunu bulabılırmısın orası malum. bulursan duşunme yakısır bence...

BahadırALTUN
21-10-2010, 15:02
Hoşgeldiniz , google da "3008 tavan çitası" yazınca ilk sırada çıkan yer . Sanırım sizde bakmışsınızdır. Belki gözünüzden kaçmıştır diye ginede yazayım dedim.

Resimdeki araç elbette 3008 değil ama telefonla bilgi alabilirsiniz sanırım.

http://www.bystuning.com/x_byskrom-peugeot-3008-tavan-port-bagaj-tavan-ustu-bagaj-3008-tavan-bagaji_4930.php?k_id=830&kn=Peugeot+3008

haruntuncer
21-10-2010, 21:24
Bahadır Bey bahsettiginiz ürünü daha önce inceledim . Çok basit duruyor . Daha şık bir şey olsun istiyorum . Sayın Mygold bende sizin gibi yakışacagını düşünüyorum . Şimdilik arayıştayım . Bulamazsam en son ihtimal Hyundai'den Audi'den bu tavan çıtasını alıp ( tabi tavan egiminin uygn olması lazım ) uzun kısımlarını kesip biçip aracın üzerine uydurmak . Ama becerikli bir usta lazım :laugh:

MaLi
21-10-2010, 21:26
Bahadır abi benim gördüğüm 3008 de de o çıtaya benzer bir çıta avrdı.
hiç hoş durmuyor. birde malzeme kalitesi çok tatmin edici değil.
hoş aracın üstündeki çok kaliteli değil ama en azından görüntü itibarı ile fena değil.