Sayfa 3/3 İlkİlk 123
49 sonuçtan 41 ile 49 arası
    Dreamcatcher
    Ziyaretçi

Ynt: Herkese selamlar

Havada lastik kokusu var

Aktif Üye SAMET010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Mühendis
    Model
    308

Alıntı Ed35 Nickli Üyeden Alıntı
    Hoşgeldin diyen herkese çok teşekkür ediyorum
    Foto koyan arkadaşıma da,araç fiberler ile boğulmuş,hoş olmuş ama fiber kullanmam hayatta ve iyi olduğunu da düşünmüyorum...
    Yakıt konusuna değinene arkadaşlarım;değerlerim üsttedir,bir çok arkadaşımız var TeamHonda da ordan da yakıt konusunda bilgi alabalirsiniz...17lt nedir ya hu Traktörmü sürüyoruz :gul9
    Bu arada 110Bg bi 308-125hp-ki diğer yapılan şeyler ile dyno'ya girmemiş,bir Honda'yı geçecek diye bu kadar iddalısınız
    Bunları diyen arkadaşlarım lütfen şehirlerini versinler,bir kaç arkadaşımızla denetelim
    Aslında yarım sayfa bişi anlatmıştım ama hiç gerek yok die sildim sen nasılsa anlattığın gibi diyeceksin bari mutlu ol bu kadar pejocunun içinde herhalde özel ve yüklü bi aracınız var iyi günlerde kullanın ama sizin civicinize binmek isterim ok merak ettim ...

edit:teamhonda,hondam ve hondasquad sitelerinin hepsinde aynı nickle üyeligim ve civic yakıt tüketimi die açtığım başlık var ve altında yüzlercede yorum var herhalde ben dahil onlarında aracı sorunlu siz şanslıymıssınız :gul9

Ed35
    Ziyaretçi

Neyse arkadaşlar,sizlere mutlu,huzurlu iyi forumlar dilerim
    Gerçekten bilinçli ve gayet yetişmiş insanlar var aranızda,herkese saygım var...
    Sizler pek hoşnut olmadınız,ben de nadide forum ortamınızı bulandırmıyayım,ikinci araç olarak 206+ almayı düşünüyorum,kısmet olursa o zaman tekrar uğrarım buralara,pejo'suz zor çünkü...
    Neyse bir daha yazmıyorum,herkese iyi forumlar...

Esat
    Ziyaretçi

Alıntı Ed35 Nickli Üyeden Alıntı
    Hoşgeldin diyen herkese çok teşekkür ediyorum
    Foto koyan arkadaşıma da,araç fiberler ile boğulmuş,hoş olmuş ama fiber kullanmam hayatta ve iyi olduğunu da düşünmüyorum...
    Yakıt konusuna değinene arkadaşlarım;değerlerim üsttedir,bir çok arkadaşımız var TeamHonda da ordan da yakıt konusunda bilgi alabalirsiniz...17lt nedir ya hu Traktörmü sürüyoruz :gul9
    Bu arada 110Bg bi 308-125hp-ki diğer yapılan şeyler ile dyno'ya girmemiş,bir Honda'yı geçecek diye bu kadar iddalısınız
    Bunları diyen arkadaşlarım lütfen şehirlerini versinler,bir kaç arkadaşımızla denetelim

İstanbul Esat
    ayrıca son mesajınızda alınganlık yapmışssınız oysa biz sizi sevgiyle karşıladık biz hondayı degil peugeot uda acımasızca eleştiriyoruz takip ettiysen göreceksindir yorumlardan ayrıca şöyle birşey diyeyim en sonunda kullandıgımız arabaların fiyatına bakararak birer bmw yada mercedes kullanmadıgımızı bu fiyatlara bu arabaaları kullanabilecegimize kanaat getiriyoruz tekrar fotolarınızı eklerseniz seviniriz...

Aktif Üye Gökay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    STK
    Model
    3008

Kusura bakmayın ,
    olayı sidik yarışına yada benim babam senin babanı dövere çevirirseniz olacağı budur.
    3008 BlueHdi Sedefli Beyaz

Esat
    Ziyaretçi

Alıntı Gökay Nickli Üyeden Alıntı
    Kusura bakmayın ,
    olayı sidik yarışına yada benim babam senin babanı dövere çevirirseniz olacağı budur.

Gökay abi be kusura bakma kimse kimseyle sidik yarıştırmadı hoş geldiniz diye karşılandı her cümlenin arkasından yanlış anlamamk için ek eklendi he kim nasıl istiyorsada öyle degerlendiriyor havadan atıp tutmuyoruz aynısı var ki kullanıp negatif yönlerini söylüyoruz halada söylüyorum hatta unuttugum bi tane vardı tamponları lego gibi plastik geçme bak onuda yazıyorum....
    ayrıca bi araba 125 hp diye 112 hp bi arabayı geçmez buna motor gücü torku falanda bakılarak degerlendirilir he arkadaşta eger 308 kullanmadan yarıştırdıysa birşeyleri ben 2 sini kullanmış biri olarak konustum ayrıca bu gun 1.2 motor dahil benzinide 5 ltr ler yakmaz imkansız kullandık biliyoruz....!!!!!!!!!!!!!

Uzman Üye TanerHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    407

fahri trafik müfettişi bir arkadaşım büyük bir ilgiyle konuyu okudu.meydan okuyan ve buna karşılık da
    plakalarını ve oturdukları şehri yazan arkadaşların cezaları bir haftaya kadar ellerine ulaşır :gul9
    *GÜMÜŞ OK*
    2009 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDİ
    Alüminyum Gri

Dreamcatcher
    Ziyaretçi

Evet..Taner bey hayatın acı gerçekleri ile sonuca bağlamış olayı

Tecrübeli Üye Cem B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    parekende
    Model
    308

Bu başlığı Kısa bir cümle ile özetlemek istersek

"Bir deli kuyuya taş atmış 40 kişi peşinden

Bu bir deyim ve anonim bir cümle oldugu için içinde geçen sözlere kimsenin alınacağını sanmıyorum.

Ben ilk merhaba mesajımda bu kadar cevap vermediniz yahu.Honda mı alalım yani
    2011 308 HDİ İnci Siyah
    2014 308 e hdi Allure 115

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)