Yüksek hızlarda gezinme probleminden herkes yakınıyordu sen de uzun süre yüksek hızlarda kullanıp bunun düzeldiğini söylemişsin bence bu araç için çok önemli bir gelişme mühendisleri tebrik ediyorum . Beni bu arabada en çok şaşırtan şey yakıt tüketimi ne kadar bassan da az yakıyor ne güzel araba 😄 301 alacak olsam ilk sebebi yakıt tüketimi olur. Makyajla birlikte yeni ön yüz çok yakıştı arabaya. Allure ile gelen jantlar da çok şık ve en yakışan renk tekno gri bu kombinasyon ile çok güzel duruyor araç. 301'in en beğendiğim yanlarından biri de arka diz mesafesi; benim gibi 1.90 boyunda ve bacakları çok uzun biri bile arkada yayıla yayıla oturabiliyor.

Olumsuz yönleri de var tabi aracın. Herkesin bahsettiği cam düğmeleri ve bunların sekansiyel olmayışı gibi, bağaj kapağı ve tabanındaki yalıtımın yetersiz olması gibi. Cam düğmelerinin yeri çok tartışılıyor ama en azından 206 'dakinden daha iyi bir yerde olduğunu düşünüyorum. 301 ucuz bir araba genel olarak ama malesef ülkemizde 301 bile çoğu insan için pahalı olduğu için belki de daha fazlasını istiyoruz. Ama genel olarak başarılı bir araç şimdiden makyajlı halini yollarda sıkça görmeye başladık

SM-G935F S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi