17 sonuçtan 1 ile 17 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    ELEKTRIK TEKNIKERI
    Model
    407

2007 executive black

Merhaba arkadaslar bende forumunuza katılan yenı bır uye olarak aracimin resimlerini eklemek istedim oncelikle aracim orjinalde siyah tir fakat aldigim arkadas 2 ay once arkadasinin aldigi bayilik ten dolayi tabi arkadasi reklam yapmak adina araci inci beyazi plastidip uygulamasi yapilmistir.117000 km 1.6 hdi motordur.

Aracla ilgili merak ettigim bi takim seyler var bu konularda siz degerli forumdaki arkadaslarim yardimci olursa sevinirim.

1.Aracin muzik sisteminde tel denen bolumun hic bir islevi bulunmuyor ben aracima bluetooth ile baglanmak isityorum bunun icin bir kitten bahsediliyor bunu aranizda yapan varmi?

2.Aracin camlari ve sunroof kapilar kilitlendiginde kendisi kapanmiyor kilitlemeye uzun dahi bazsam bununda yuklenecek yeni bir programla cozuldugu bahsediliyor bunu bilen bir arkadas yardimci olur yonlendirirse sevinirim.

3.Araci aldigimda sag arka camin kriko teli kopuk oldugundan cam inip kalkmiyordu krikoyu komple degistirdik (telin tamiride yapiliyormus) komple degistirmeyi tercih ettim.125 tl fiyat verdi malzeme icin toplamda 150 ye degisti sizce fiyat nasil?

4.Simdi ise fren balata degisim hatasi veriyor aldigim arkadas 5000 km gidecegini soylemis son bakimi yaptirdigi servis onun icinde fiyat aldim 4 balata ve disklerin tornalanmasi 450 tl fiyat verdi ozel servisi bana biraz cok geldi bu konu hakkindada fikir verirseniz sevinirim.
    Konu mozcengel tarafından (18-04-2014 Saat 09:00 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlis yazim

Uzman Üye TanerHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    407
    araca maşallah. plastidip uygulaması da görsel açıdan değişik ve güzel olmuş bence.

sadece son sorunuza yorum yapabileceğim:tabi burada kullanılacak balataların orjinal olup olmaması da önemli ama bence verilen fiyat pahalı olmuş.
    *GÜMÜŞ OK*
    2009 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDİ
    Alüminyum Gri

Yeni Üye
    Meslek
    ELEKTRIK TEKNIKERI
    Model
    407
    Orjinallerle degisecegini soylediler ama bu balatalarin orjinal fiyatlari hakkinda bi bilginiz varmi hocam.

Aktif Üye dirtyharry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    407
    Masallah araciniza kazasiz belasiz olsun.
    Plastidip uygulamasi harika olmus zaten beyaz bu araca cok yakisiyor bu kaplamada sikintilariniz soyulma filan oldumu ?
    1-Bluetooth olayini orjinal yapabilirsiniz ama masrafli olur enson serviste parrot marka olarak uygulama yapiyolardi piyasada ayni markanin daha basit kurulumlari mevcut daha ucuza cikarirsiniz
    2-aracin sisteminde anahtarla camlari kaldirma varsa bsi den acabilirsiniz
    3 ve 4 ncu konulariniza arkadaslar cvp verecektir

Acemi Üye
    Meslek
    din görevlisi
    Model
    407
    Allah nazardan korusun güzel araç... balata fiyatı gerçekten çok yüksek ben önler için bosch marka balatamı 75 tl ye almıştım geçen sene arkalar daha ucuz oluyor ve sorunsuz kullanıyorum...

Tecrübeli Üye HamzaHakkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    407
    Maşallah aslana, hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Arka camın mekanizması 130 lira orjinali zaten yan sanayisinin olacağını sanmıyorum, Eğer mekanizma değiştiyse iyi fiyat.
    Arka fren balatası iki çeşit çıkıyor biri 97 lira biri 80 lira. Sizinki büyük ihtimal 80 lira olan, Fren diskinin orjinali zaten 220 lira sıfır orjinal alsanız yine o parayı bulmuyor. Bu parçaların muadil diye geçen hatta orjinalin içinde de çıkan BOSCH, TRW gibi markalar var onlardan kullanırsanız fiyat biraz daha düşer. Çok yüksek bir fiyat vermiş özel servis.
    2016 Opel Astra K Dynamic 1.4T 150 HP

2008 Peugeot 407 Executive 2.0 HDI 136 Hp

1994 Peugeot 205 GTi Mi16 160 Hp

1991 Peugeot 205 1.1 XL 60 Hp

Acemi Üye
    Meslek
    din görevlisi
    Model
    407
    ayrıca aracın rengi beyazdan çok gri gibi olmuş o yüzden pek beğenmedim

Uzman Üye mahmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    407
    cok güzel olmus emeginize saglık

Aktif Üye Temida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Avukat
    Model
    508
    Bencede çok güzel olmuş

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yeni Üye
    Meslek
    ELEKTRIK TEKNIKERI
    Model
    407
    Tesekkur ediyorum arkadaslar yorumlariniz ve yardimlariniz icin plastidip daha yeni oldugundan bir sikinti yasamadim simdilik gayet temiz duruyor ama ilerleyen zamanda ne olur bilemem olmadi soker atarim ve durumdan sizede bilgi veririm yaptirmak isteyen arkadaslara fikir vermek adina fakat temizligi normal parlak bir boyadan cok daha kolay mat oldugu icin burasi parlamamis bidaha sileyim derdiniz olmuyor.Gri gibi durmasi gercekten farkli isiklarda farkli tepkiler goruyosunuz resimlerde golgede cekildigi icin biraz ole fakat inci regi oldugundan birazda sedefli gibi farkli renklerini görüyorum.Görenlerde sasirip bu nedir diye sorulara cevap vermek zorunda kaliyosun

Balatalarla ilgili fiyat banada yuksek geldi bikac yere daha sorucaz anlasilan olmadi ben malzemeyi alip bir tanidiga degistirticem.
    Bluetooth olayinda kendim birseyler dusunuyorum meslegim geregi imkanlarimda var.Cozume ulastigim zaman yine burdan sizinle paylasicam

Allah hepimize kazasiz belasiz binmeyi nasip etsin araclarimiza...

Yeni Üye
    Meslek
    Proses Kontrol
    Model
    407
    Aracınız çok güzel görünüyor güzel günlerde kullanmanız dileğimle. Camlar filmlimi yoksa renkli cam mı?

Süper Moderatör ayı_boğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest
    Model
    5008
    Ben yeni gördüm Aslanı.Maşallah Kazasız belasız sürüşler.
    2013 Peugeot 115 hp e-HDI 5008 Allure Navigasyon RT6 (Sedefli Beyaz

Yeni Üye
    Meslek
    ELEKTRIK TEKNIKERI
    Model
    407
    Tesekkürler Hocam. Camlar film kapli..

Yeni Üye
    Meslek
    ELEKTRIK TEKNIKERI
    Model
    407
    Alıntı ayı_boğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yeni gördüm Aslanı.Maşallah Kazasız belasız sürüşler.

Tesekkürler biraz eskidi ama hala ilk günki kadar zevkli sürüsü..

Uzman Üye ayzinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Muhasebe
    Model
    206
    Plastidip uygulaması gerçekten çok güzel olmuş. Şuana kadar bir sıkıntı yaşadınız mı? Ayrıca ruhsata işlenmiş mi?
    2012 Peugeot 308 Access 1.6 HDİ

Acemi Üye KRATERYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Zooteknist
    Model
    407
    Plastidip uygulaması yapılan araçlarda boya ve değişenin olup olmadığını anlayabildinizmi ben satın alırken aracın ön kaportasını koruyan bandı kaldırmak zorunda kalmıştı exper boya kalınlığını ölçmek için ...
    Konu KRATERYA tarafından (05-02-2015 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.
    BİZ İNSANLARI TANIDIKTAN SONRA ARABALARI SEVDİK...

Acemi Üye P.Lovers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Makine Mühendisi
    Model
    407
    Hoş duruyor araç kazasız belasız...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)