18 sonuçtan 1 ile 18 arası
    Acemi Üye
    Meslek
    makine
    Model
    308

Bluetooth Mikrofonu Çalışmıyor.

Merhaba arkadaşlar.
    308 sw aracımın standart halinde bluetooth radyo yer almadığından. önce c tipi ekran sonra rd45 radyo temin ettim. mikrofon da servisten istedim ve bugün elime ulaştı. aracın içerisinde mikrofon için tesisatı hazır gördüm( üst ışıklandırma mikrofon yerindeki boş sokete dayanarak) montajını yaptım ancak mikrofonum çalışmıyor. telefon bulma ekleme rehbere yada müzik dosyalarına ulaşma konusunda. hatta arama yapma-sonlandırma bile sorunsuz yapabiliyorum. sadece sesim karşıya ulaşmıyor. bunun için herhangi bir aparat mı gerekli yada sistemsel olarak izin mi gerekli. bilgilerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum.

Acemi Üye
    Meslek
    makine
    Model
    308
    Ekstra olarak usb soketlerini vs bağladım. hepsi sorunsuz çalışmakta. tek eksik mikrofonun çalışmaması

Acemi Üye des0uza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Satınalma sorumlusu
    Model
    308
    Sorun tesisatta kablo olmasına rağmen aktif olmamasından kaynaklanabilir.
    Ayrıca benim aracımda sizinki ile aynı. Bende bu konuda araştırmıştım. Siz Nasıl bir sistem aldınız. Bana da yardımcı olurmusunuz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    2011 Peugeot 308 1.6 VTİ 120 hp Aluminyum Gri

Acemi Üye
    Meslek
    makine
    Model
    308
    aldığım tertibatlar
    c tipi ekran
    rd45 bluetooth ve usb özellikli radyo
    usb adaptörü ve kablosu
    ve mikrofon.
    sadece c rd45 radyoyu araç ile eşlemek gerekiyor. ekranın bazı özelliklerini yine tanıtmak gerekli araca. handsfree özelliklerinin açılması gerek.

mikrofonu da tanıtmak gerekli mi bilmiyorum. şuan araçtan arama yapıp karşı tarafın sesini duyabiliyorum.

dikiz aynası üstündeki aydınlatma bölümünü söktüğümde mikrofon soketinin hazır olduğunu gördüm. taktım

Acemi Üye des0uza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Satınalma sorumlusu
    Model
    308
    Bu aldığınız teyp ve usb adaptörü orijinalmidir. Yada hangi marka aldınız acaba. Ayrıca Bluetooth ile konuşma harici müzikleride dinleyebiliyormusunuz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    2011 Peugeot 308 1.6 VTİ 120 hp Aluminyum Gri

Acemi Üye
    Meslek
    makine
    Model
    308
    hepsi orjinal ürün. evet dinliyorum yukarda belirttiğim gibi.

Acemi Üye
    Meslek
    makine
    Model
    308
    arkadaşlar bir fikri olan yokmu?

Merhaba benim aracim 207 outdoor sizin dediginiz gibi aydinlatmanin oradaki soket malesef microfon icin degil soketin ne icin oldugunu bilmiyorum. Ben mic icin aydinlatmanin oraya kablo cekmistim

Acemi Üye
    Meslek
    makine
    Model
    308
    mikrofon için olduğunu düşünüyorum. neden derseniz. ailemde bulunan 3008 de de bluetooth var. söktüm ve orada mikrofon bağlantısını bizzat gördüm. ancak elektrik mi yok tada ucu radyoda değil mi pek çözemedim.

Benim 207 de o soket bosta ve teyb in soketine gitmiyordu ben kendim tesisati cekip aktif hale getirmistim 207 den iyi anlayan tanidigim bana kendin cek demisti her modelde bagli olmayabilir demisti, o soketin kablo renkleri teybin arkasindaki aux baglantisinin yanindaki sokete geliyorsa calismasi lazim cunku tanitma gibi bir islem gerekmiyor tak calistir seklinde sadece ters baglarsaniz ses kalitesi degisiyor o kadar
    Konu eminbasbay tarafından (06-03-2016 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.

Acemi Üye
    Meslek
    makine
    Model
    308
    teybin hangi bölgesine takıldığına dair bir örnek resim gönderme şansınız varmı.

part c numarali soket 3 ve 9 numarali pin mic baglantisi

Acemi Üye
    Meslek
    makine
    Model
    308
    teşekkürler. müsait zamanda radyonun arkasına bakacağım ama. saırım o bölge dolu gibi gördüm geçenlerde. ilginize teşekkürler.

Acemi Üye
    Meslek
    makine
    Model
    308
    tekrar merhaba. bugün aracın radyosunu söktüm. arka soketlerin olduğu yerde part c nin olduğu yerde 9 numaralı pin yer almıyordu. nasıl bir çözüm bulunabilir bilmiyorum. kopuklukmu oldu diye baktım ama orjinal hali ile duruyor. bir fikri olan varmı?

Yeni Üye
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    301
    Merhaba. Aynı dönüşümü ekranı olmayan 301 aracıma yapmak istiyorum. Bluetooth ve c tip LCD ekran aldım fakat arabada ekrana bağlanacak soket tertibatı yok. Teybi takıyorum ama ekrana herhangi bir kablo bağlayamıyorum. Sizde durum neydi?

Tecrübeli Üye converse10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest Meslek
    Model
    308
    Alıntı 307sw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekrar merhaba. bugün aracın radyosunu söktüm. arka soketlerin olduğu yerde part c nin olduğu yerde 9 numaralı pin yer almıyordu. nasıl bir çözüm bulunabilir bilmiyorum. kopuklukmu oldu diye baktım ama orjinal hali ile duruyor. bir fikri olan varmı?
    Mikrafon kadar yeni hat çekin ve blurtooth tanıtımını yaptırın çalışacaktır.
    black shark

Aktif Üye Pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Elektirik teknisyeni&Teknik danışman ll
    Model
    308
    Alıntı 307sw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendi aracımada rd 45 montajı yapıcam resimli annatım ekliyeceyim 1 hafta beklerseniz dogru bir bilgiyle baglaya bilirsiniz ..
    Red Black Shark

Aktif Üye Pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Elektirik teknisyeni&Teknik danışman ll
    Model
    308
    Alıntı Pars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendi aracımada rd 45 montajı yapıcam resimli annatım ekliyeceyim 1 hafta beklerseniz dogru bir bilgiyle baglaya bilirsiniz ..
    konuyla ilgili başka sorunlar olursa yaza bilirsiniz..

308- T-7 RD 45 USB C Tipi ekran MİC montajı Full Montaj

Red Black Shark

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)