8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Chiptuning

Chiptuning

Merhaba

Arkadaşlar aracım 2009 model outdoor 1.6hdi 90 bg 62 binde

Ben aracıma chiptuning yaptırmak istiyorum. sizden ricam yaptırmış arkadaşlardan veya bilgili olan arkadaşlardan kime veya hangi firmaya yaptırmamı tavsiye ederler. Önerilerinizi dikkate alarak yaptıracağım. Aracımı sıkıştırarak kullanmam 10 binde bakım yaptırırım.

Eski aracım 2005 clio symbol ( şuan babamda) aracımda superchips te yaptırmıstım 10 yıl oldu hala kullanıyoruz bir sıkıntı çıkarmadı. Superchipse fiyat sordum 1450 tl dediler nakit 1300 olur dedi bana gereksiz pahalı geldi.

Vereceğiniz değerli cevaplar için şimdiden teşekkürler

Uzman Üye ayzinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Muhasebe
    Model
    206
    Merhaba. Ben yazılımı Ecufastte yaptırdım ve çok da memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim.
    2012 Peugeot 308 Access 1.6 HDİ

Ulasabilecegim site bilgisi varmi veya tlf

Ecufast ile irtibat kurdum bana yani isyerime yakin cunartesi gidip yuz yuze gorusecegim nakit 650 kredi karti 750 tl 6 taksit bir veya bir bucuk saat arasi suruyor dedi.

Aynizim sizden geri bildirim alabilirmiyim chip ten oncesi ve sonra ne farklar olustu

Tesekkurler

Meslek
    Muhasebe
    Model
    206
    Chip sonrası alt devirlerde hissedilir derecede canlanma oldu. Araç kendisini çok daha çabuk toparlıyor. Benim yazılımdaki amacımda buydu. Yoksa sıkıştırıp daha fazla performans almak değildi. Zaten aslanımı sakin kullanıyorum. Bunun neticesinde en son geçen ay elde ettiğim değer şu şekilde. Yazılım yapan firmaların iddaa ettiği gibi daha performans daha az yakıt tüketimi.

Evet sizin konuyu yakindan takip ediyorum degerleriniz cok iyi bende sizin gibi dede modunda kullanirim cogunlukla. Duman atma olayi varmi sizin aracta ilk gaza yuklenme haricinde yani?

Benim aracin sehir disi verisi 4.1 ben adapazari otobanda sakin kullanimda 3.9 yapmistim su anki 4500 km deki ortalamam 5.2 hem sehir ici hem sehir disi karisik.

Cumartesi gidip gorusecegim sorularima alacagim cevaplardan tatmin olursam yaptiracagim

Meslek
    Muhasebe
    Model
    206
    Euro5 motorlarda kesinlikle duman olayı yok. İlk gazda bile hatta. Amaç benimki gibi olursa yazılım sizi mutlu ve tatmin edecektir.

Benimki euro 4 dpf yok onun icin birazda kafama takiliyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)