Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
44 sonuçtan 21 ile 40 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    Kamu
    Model
    301
    atmayı da düşünmüyorsunuz sanırım?

tebukan
    Ziyaretçi
    Bende mail atarım. Yarın atacağım.

Aktif Üye powerb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    301
    Bende mesajı ilettim inşallah herzamanki gibi sorunu tek gidişte çözebilirler (!).

301 1.6 HDİ ACTİVE
    Köpekbalığı Gri

Porbeagle

Yeni Üye
    Meslek
    İnfaz ve Koruma Memuru
    Model
    301
    arkadaşlar bende de aynı sorunlar olmuştu arka stoplar için servisle görüştüğümde içindeki suyu özel bir teknikle sökmeden alabileceklerini fakat garanti kapsamında arka stopların değiştirilemeyeceğini söylediler defalarca genel merkeze mail attım şikayette bulundum ama oralı bile olmadılar. Benimde aklıma sadece benmi böyle bir sorunla karşılaşıyorum diye düşündüm ve konuyu araştırmaya karar verdim. ve şuan bu forumdayım bir kaç gündür araştırıyorum ve sorunların kronik olduğu belli. Şimdi bende hemen bir mail daha atıcam genel merkeze bakalım bu sefer geri dönüşleri nasıl olacak cevap geldiğinde siz arkadaşları bildiririm. Bu arada aracım 1.6 VTİ Allure 2012 Model....

Aktif Üye Emrah_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Elektromekanik Tasarım
    Model
    301
    Dün sonuç olarak servise davetliydim ve işlem yapıldı fitiller söküldü izalosyon için bir işlem yapıldı ve yeni fitiller takıldı. Ayna kutusu içerisine de slikon dolduruldu. ses oranı ciddi derece de azaldı.
    PEUGEOT 301 VTI (+lpg) ALLURE (BOĞAZİÇİ MAVİ)

Yeni Üye
    Meslek
    Kamu
    Model
    301
    Alıntı murduck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende de aynı sorunlar olmuştu arka stoplar için servisle görüştüğümde içindeki suyu özel bir teknikle sökmeden alabileceklerini fakat garanti kapsamında arka stopların değiştirilemeyeceğini söylediler defalarca genel merkeze mail attım şikayette bulundum ama oralı bile olmadılar. Benimde aklıma sadece benmi böyle bir sorunla karşılaşıyorum diye düşündüm ve konuyu araştırmaya karar verdim. ve şuan bu forumdayım bir kaç gündür araştırıyorum ve sorunların kronik olduğu belli. Şimdi bende hemen bir mail daha atıcam genel merkeze bakalım bu sefer geri dönüşleri nasıl olacak cevap geldiğinde siz arkadaşları bildiririm. Bu arada aracım 1.6 VTİ Allure 2012 Model....
    yağmur yağdığında stopların içine su mu doluyor benmi yanlış anladım? bariz belli olacak kadar kaçıyor mu ?
    detaylandırabilirmisiniz sorununuzu.
    fotoğraf falan varmı acaba?

Meslek
    Öğrenci
    Model
    301
    Alıntı Emrah_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün sonuç olarak servise davetliydim ve işlem yapıldı fitiller söküldü izalosyon için bir işlem yapıldı ve yeni fitiller takıldı. Ayna kutusu içerisine de slikon dolduruldu. ses oranı ciddi derece de azaldı.
    İzolasyon için tam olarak nereye işlem yapildi ve yol sesinde felanda değişiklik oldumu hocam ?

301 1.6 HDİ ACTİVE
    Köpekbalığı Gri

Porbeagle

Meslek
    Elektromekanik Tasarım
    Model
    301
    Alıntı powerb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzolasyon için tam olarak nereye işlem yapildi ve yol sesinde felanda değişiklik oldumu hocam ?

Kardeş sen nerelerdesin yahu epeydir yoktun. Cam fitilleri ve sanırım kapı üstündeki fitillere işlem yapıldı. Kapı ayarı da yapıldı. Sesi ciddi ölçüde azalttı. Ama sen gitme servise Mustafa_03 ü bulup onla gönder aracını

Meslek
    Elektromekanik Tasarım
    Model
    301
    Alıntı murduck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tam olarak problem nedir stopların içerisine mi giriyor su ? Yağmurda yada yıkatma da mı giriyor ? Özel bi yöntem varmıdır sağlıklımıdır bilmem ÖMER e bi danış istersen.

Ayrıca benim stoplarımdan tekine su girmişti ve garantiden değişmişti

Meslek
    Öğrenci
    Model
    301
    Alıntı Emrah_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş sen nerelerdesin yahu epeydir yoktun. Cam fitilleri ve sanırım kapı üstündeki fitillere işlem yapıldı. Kapı ayarı da yapıldı. Sesi ciddi ölçüde azalttı. Ama sen gitme servise Mustafa_03 ü bulup onla gönder aracını
    Bu hafta sonuna kadar biraz yogundum hocam ya okul felan Aslında gerçekten servise benim biriyle gitmem lazim yoksa sonunda kendime hakim olamayacam en son 1 ay önce bagaj için parca bekliyorlardı hala arayan soran yok ne yapmaya calisiyorlar anlamadim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

301 1.6 HDİ ACTİVE
    Köpekbalığı Gri

Porbeagle

Yeni Üye
    Meslek
    İnfaz ve Koruma Memuru
    Model
    301
    Kusura bakmayın yoğunluktan ancak cevap yazabiliyorum. Evet birkaç kez gözle görülür biçimde gerek sert yağmur yağdığında gerekse yıkama esnasında başıma geldi. Stopların içinde gözle görülür çok değil ama damla damla su görülüyor ve daha sonra buğu şekline dönüşüp yok oluyor servise sorduğumda (o zaman buğu şeklinde görülüyordu) garantiden değişemeyeceği ancak buğuyu giderebilecekleri oldu...
    Ses ile ilgilide mail'ime çok kısa sürede cevap geldi ve tüm servislere gerekli bilgilerin verildiğini ve servise giderek sorunun çözülebileceğini söylediler. Bende servisimi arayıp randevu aldım sonuçları işlemler bittiğinde sizlerle paylaşacağım.

Yeni Üye
    Meslek
    serbest
    Model
    301
    selam bendede aynı ses vardı servis halletti ses kesildi ses ıslık sesi gibiydi ayrıca araç hangi model benimki allur modeli sizin aracın lastikleri ne marka ve 87 t mi ? iyi günler

Tecrübeli Üye 301gti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Jeofizik Mühendisi
    Model
    301
    301 ve c elysee lerin ortak sorunu içeriye hissedilir derecede ses alması. Araç donanımı fark etmiyor servise gidilip sorun anlatıldığı müddetçe garanti kapsamında bakım yapılıyor.

301 Actiwe 1.6 V T I (115 hp) ' Eskişehir '

Yeni Üye BurakUnal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Vodafone Telekomünikasyon
    Model
    301
    Yapmadilar yaa bende gittim daha bunun icin guncelleme yok diyorlar..

Meslek
    Jeofizik Mühendisi
    Model
    301
    Güncellenecek bir şeyi yokki arabanın. kapı fitillerini söküp altlarına silikon sıkıyorlar hepsi bu kadar.

Meslek
    Model
    301
    Bunu bire bir iletirim uzun bi islem degil heralde yarin gideyim.

Meslek
    Jeofizik Mühendisi
    Model
    301
    Rica edin , çevremde 301 ve elysee kullanan tanıdıklarıma bu işlem yapılmış derseniz yardımcı olurlar görüşündeyim...

Yeni Üye
    Meslek
    İnfaz ve Koruma Memuru
    Model
    301
    Kesinlikle yapmak zorundalar. Peugeot' nun tüm bayilerine ilettiği bir bilgilendirme var ve konuda çok sertler. Bunu kendilerine hatırlatırsanız kesinlikle yardımcı olacaklardır.

Yeni Üye
    Meslek
    Memur
    Model
    301
    K.Maraş Zabunoğludan konu ile şikayetim üzerine benide aradılar.Rüzgar sesi ve bagaj kapağı sorununu iletmiştim.Bu hafta sonu gideceğim.Yapılan işlemleri daha sonra paylaşırım.Bayinin yaklaşımı oldukça iyi geldi bana umarım gidincede ilgi alaka aynı ölçüde olur.

Meslek
    Model
    301
    Tamam bekliyorum mufit

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)