Sayfa 1/3 123 SonSon
44 sonuçtan 1 ile 20 arası
    Aktif Üye Emrah_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Elektromekanik Tasarım
    Model
    301

Peugeot 301 Kullananlar tek yürek tek ses (KONUYU İNCELERMİSİNİZ)

301 Kullanan araçdaşlarım bi forum da bi kampanya daha doğrusu birleşip tek yürek tek ses olma çağrısı yapılmaya başlandı. (başka sosyal ağlarda var mı bilmiyorum) Sizlerinde bilginiz olsun istedim ve o forum da ki ilgili mesajları direkt paylaşıyorum sizlerle.

(Bu birleşime bende destek verip üzerime düşeni yaptım. Katılıp katılmama konusunda karar sizlerin)

301 SAHİBİ ARKADAŞLAR- MUTLAKA OKUMANIZI RİCA EDİYORUM

öncelikle merhaba arkadaşlar.
    15 Tatil münasebetiyle aracımla çeşitli güzergahlarda yolculuklarım oldu.
    Sizlerin aracınızda da olduğunu düşündüğüm ve çok rahatsız olduğum rüzgar sesinin absorbe edilemeyecek kadar fazla olduğunu düşünüyorum.
    ben aynı zamanda citroen forumu da sık sık takip ediyorum,

c-elysee de bildiğiniz gibi 301 ile aynı araç ve belirttiğim sorun o araçta da varmış. bahsettiğim sorun bazı citroen servislerince çözülmüş.

bu sorunun peugeot servislerince çözülmesini talep etmemiz en doğal hakkımız diye düşünüyorum.

Peugeot müşteri ilişkilerine çok önem veren bir firma, site üzerinden atılan mesajlara anında cevap veriyorlar.
    Eğer toplu bir şekilde bu konudaki şikayetimizi belirtirsek, servisleri bu konuda bilgilendirerek hepimizin sorununun çözülmesini sağlayacaktır diye tahmin ediyorum.
    Benim sizden ricam şu Peugeot E-Posta İle Ulaşma Adresi :

http://www.peugeot.com.tr/eposta-ile-ulasin/

bu linki açıp; Talebinizin konusu bölümünden Ürün içerikli sorun iletme seçeneğini seçip, gerekli alanları doldurduktan sonra mesaj bölümüne;

Peugeot 301- 1.6 Hdi 2012 araç sahibiyim. Çevremdeki ve internet ortamındaki 301-C-Elysee sahiplerinden de aldığım bilgiler doğrultusunda araçlarımızda genel olarak belli bir hızdan sonra rahatsız edici derecede rüzgar sesi sorunu var. Aynı sorunu yaşayan C-Elysee sahiplerinin sorunlarının Citroen servislerince çözüldüğü bilgisini almış bulunmaktayım. Müşteri ilişkilerine önem veren bir marka olarak bildiğim Peugeot, bu sorunun çözümünü servisleri ile istişare ederek sağlayabilir diye düşünüyorum. İyi çalışmalar.

benzeri bi mesaj yazıp göndermeniz. araç bilgileri ve mesaj içeriğini kendinize göre uyarlayınız.

Diğer yardımcı bi yorum ise ;

Bu linki açıp;

Talebinizin konusu bölümünden "Ürün içerikli sorun iletme" seçeneğini seçip, gerekli alanları doldurduktan sonra mesaj bölümüne;

-----------------------
    Sayın Peugeot yetkilileri, 2013 model, 301- 1.6 Hdi model araç sahibiyim.
    Araç alım sürecinde ve sonrasında gerek İnternet forum siteleri gerekse 301 kullanan yakın dostlarım ile çok fazla bilgi alışverişinde bulundum.
    Genel olarak aracımdan istediğim özellikler itibarı ile memnunum. Bununla birlikte gerek kendim gerekse diğer kullanıcılardan öğrendiğim kadarı ile, araç içerisine bir ses alma noktasında ciddi bir rahatsızlık var. C-Elysee modeli içerisinde de aynı sıkıntılar yaşayan Citroen markasının, servislerde bu konuda yardımcı olduklarını biliyoruz.

Satın alma ve satış sonrası dönemde fazlasıyla ilgisini gördüğüm Peugeot markasının bu konuda bizlere yardımcı olacağını ümit ediyor, konu ile alakalı cevaplarınızı bekliyorum. 2013 yılının en çok satanları arasında yer alan 301 modeline göstereceğiniz bu servis hizmeti, aynı başarıyı yakalamanızda (biz kullanıcıların da gayretiyle) ciddi etki sağlayacaktır.

İlginiz ve cevabınız için şimdiden teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar, satışlarınızda hayırlı başarılar diliyorum.
    Konu Emrah_06 tarafından (22-02-2014 Saat 20:15 ) değiştirilmiştir. Sebep: Link düzeltme
    PEUGEOT 301 VTI (+lpg) ALLURE (BOĞAZİÇİ MAVİ)

Acemi Üye Mustafa_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Yazılım
    Model
    yok
    Öncelikle uzun zamandır foruma giremiyordum. Bi muhdet daha böyle devam edecek gibi gözüküyor sizlerden özür dikerim öncelikle. Emrah abi ben ona çözüm buldum ama uygulamayı yapamıyorum. Sebebi cam fitili. Cam fitili bizim sadece karşılıklı fakat diğer araçlara bakarsanız kapı fitilleri kaporta aksamına denk geldiği için sesi kesiyor. İşte o fitili Bi turlu bulamadım. Diğer ses noktaları ise motor izolasyonu zayıf davlumbaz içleri boş lastik sesini az alıyor ama belli markalar davlumbazları dolduruyor o işlemden önce bu rüzgar sesi için kapı fitillerini halletmek gerekiyor.
    Yalnızca adımı biliyorsun, Hikayemi değil...

Yeni Üye
    Meslek
    memur
    Model
    301
    Arkadaşlar cama rüzgarlık taksak bu ses sorunu çözülür mü acaba ben de rüzgarlık düşüyorum. Arkadaşın söylediği gibi bizim çözüm düşünmemizden ziyade servise bir şekilde bu sorunumuzu iletip servisin bu soruna ücretsiz bir çözüm üretmesi gerekir ben şimdi arkadaşın verdiği adrese mail atıyorum.

Yeni Üye
    Meslek
    kamu sektörü
    Model
    301
    emrah verdiğiniz maile bende mesaj atıyorum.. umarım birlikte olmamız bir karsılık bulur.. eğer razı ederbilirsek münir birlikte erzurum servisine gider hallederiz zaten aracın bakımıda geldi...

Acemi Üye
    Meslek
    Grafik tasarım&baskı
    Model
    301
    Çok faydalı bir konu açmışsınız teşekkür ediyorum.Bende mailimi ilettim.

Yeni Üye
    Meslek
    Memur
    Model
    301
    Slm.Bende yeni üye oldum.Herkese iyi forumlar.Çok faydalı bir çalışma bende dün mail attım bakalım dönüşü olunca yazarım.

Meslek
    Elektromekanik Tasarım
    Model
    301
    Mustafam işte olay burda başlıyor kapı fitilleri değişmeden çözüm bulmuş ikizi kardeşi (:

Destekleriniz için teşekkürler arkadaşlar olumlu yanıt alırsak hepimiz karlı çıkacağız bu işten.

Yeni Üye
    Meslek
    Memur
    Model
    301
    Bayiden aranıpta aracında bir işlem yaptıran varmı acaba.Yapıldıysa nasıl bir işlem yapıldığına dair bilgilendirirseniz hepimiz için iyi olur.

Meslek
    Elektromekanik Tasarım
    Model
    301
    Alıntı Müfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayiden aranıpta aracında bir işlem yaptıran varmı acaba.Yapıldıysa nasıl bir işlem yapıldığına dair bilgilendirirseniz hepimiz için iyi olur.

Şu konuyu bi inceleyiniz isterseniz :

http://www.forumpeugeot.com/showthre...a%F0%FDrmas%FD

Acemi Üye Mustafa_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Yazılım
    Model
    yok
    Emrah abi çarşamba günü sonuca varıyorum birkaç işlem yapılacak c-elysee ye yapılan işlemler yani bakalım nasıl Bi sonuç çıkacak.
    Yalnızca adımı biliyorsun, Hikayemi değil...

Yeni Üye
    Meslek
    kamu sektörü
    Model
    301
    gönderdiğim maile cevaben en yakın servisle görüşmem gerektiğini bildirmişler.. zaten 30.000 bakımı için gidecektim.. bunu da dile getiririm... sol ön kapıda tam yerine oturmama var.. ayrıca malum bagaj kapağı düşmesi ..
    Konu adatuna tarafından (23-02-2014 Saat 13:09 ) değiştirilmiştir.

Acemi Üye
    Meslek
    Grafik tasarım&baskı
    Model
    301
    Bana dönüş yaptılar.Servisinizle görüşün kesinlikle giderirler sorunu dediler.

Meslek
    Elektromekanik Tasarım
    Model
    301
    SanırIM yardımlaşmamız sonuç veriyor gibi bir çok 301 kullanıcısı gibi beni de Peugeottan aradılar sorunumu dinleyip bayi ye bilgi verdiler ve bayim de aradı tekrar inceleyip gerekli işlemi yapmak için davet ettiler.

Acemi Üye
    Meslek
    Grafik tasarım&baskı
    Model
    301
    Evet ğeugeot müşteri hizmetleri denildikleri kadar varmış

Yeni Üye
    Meslek
    Kamu
    Model
    301
    Rüzgarlık takmak isteyen yine taksın ama bu sorun için boşuna rüzgarlık takmayın arkadaşlar, onunla çözülecek bi sorun değil.
    dün mesaj atmamın ardından bugün genel merkez tarafından arandım ve servis tarafından yarına randevu verildi.
    gelişmeleri buradan paylaşırım. saygılar...
    Konu AslanPençe tarafından (25-02-2014 Saat 19:47 ) değiştirilmiştir.

tebukan
    Ziyaretçi
    Servis bugün beni arayıp bir sorun olup olmadığını sordu. Bende klasik rüzgar sorununu ilettim.

Yeni Üye
    Meslek
    Kamu
    Model
    301
    Alıntı tebukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Servis bugün beni arayıp bir sorun olup olmadığını sordu. Bende klasik rüzgar sorununu ilettim.
    Genel merkeze mesaj yazmış mıydınız veya yeni bakım falan yaptırdınız mı ? bakım dan sonra da arıyorlar memnuniyeti ölçmek için.

Yoksa hiçbir şey yokken mi aradılar?

tebukan
    Ziyaretçi
    Servise aksesuar taktırmıştım. Onlarda beni aradılar. Sorunu iletince aynı sorunu yaşayan başkalarınında aynı sorundan şikayetçi olduğunu fakat şimdilik bir çözüm olmadığını ilettiler

Yeni Üye
    Meslek
    Kamu
    Model
    301
    Alıntı tebukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Servise aksesuar taktırmıştım. Onlarda beni aradılar. Sorunu iletince aynı sorunu yaşayan başkalarınında aynı sorundan şikayetçi olduğunu fakat şimdilik bir çözüm olmadığını ilettiler
    sizi asıl arama nedenleri aksesuar mıydı? genel merkeze mesaj attınız mı?

tebukan
    Ziyaretçi
    Hayır genel merkeze mesaj atmadım. Aksesuar için aradılar

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)