4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Uzman Üye TanerHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    407

Yeni 308 İç Mekan Videosu(tüm detaylarıyla)

tüm detayların gösterildiği bir video.yüksek çözünürlükte izlemenizi tavsiye ederim.

*GÜMÜŞ OK*
    2009 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDİ
    Alüminyum Gri

Süper Moderatör ayı_boğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest
    Model
    5008
    silecek pozisyonlarının değişmesine üzüldüm
    2013 Peugeot 115 hp e-HDI 5008 Allure Navigasyon RT6 (Sedefli Beyaz

Tecrübeli Üye Can ÖNEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Mühendis
    Model
    308
    Alıntı ayı_boğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    silecek pozisyonlarının değişmesine üzüldüm
    +1 iki yana açılan silecekler yolcunun da önünü sildiği için yolcu koltuğunda oturan kişi için güzel oluyor. Kendim içinde kendimi uzun yol kaptanı gibi hissediyorum.

Benim de dikkatimi çeken emniyet kemerinin yükseklik ayarı yok gibi görünüyor. Kısa boylu yolcular ve çocuklar için ayarlama güzel oluyor. Eğer varsa ben görememişsem bunu yoksayın.

Bunun dışında direksiyonda teyp kontrolleri tamamen sağa koyulabilirdi . Sol tarafa hız sabitleme ve gelen çağrıyı cevaplama/reddetme tuşları koyulabilirdi. Sanırım sağdki "OK" tuşu çağrı kabul etme oluyor. Arka havalandırma ızgaraları yok bu donaıma göre değişiyor olabilir.

Dokunmatik ekran bana biraz yavaş geldi bu kullanıcının kullanış şeklindende öyle görünebilir.

Malzeme kaliteli görünüyor ve koltuklara bayıldım harika koltuklar.

+ ve - leriyle güzel araç. Peugeot kalitesine yakışan bir avrupa otomobili olmuş, dilerim satışı da kendi gibi güzel olur. Almayı düşünenlere hayırlı olsun. Video için teşekkürler Taner Hocam.
    2012 Yeni 308 1.6 e-HDi 112HP Sportium "Ordu"

Süper Moderatör ayı_boğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest
    Model
    5008
    Alıntı Can ÖNEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1 iki yana açılan silecekler yolcunun da önünü sildiği için yolcu koltuğunda oturan kişi için güzel oluyor. Kendim içinde kendimi uzun yol kaptanı gibi hissediyorum.

Benim de dikkatimi çeken emniyet kemerinin yükseklik ayarı yok gibi görünüyor. Kısa boylu yolcular ve çocuklar için ayarlama güzel oluyor. Eğer varsa ben görememişsem bunu yoksayın.

Bunun dışında direksiyonda teyp kontrolleri tamamen sağa koyulabilirdi . Sol tarafa hız sabitleme ve gelen çağrıyı cevaplama/reddetme tuşları koyulabilirdi. Sanırım sağdki "OK" tuşu çağrı kabul etme oluyor. Arka havalandırma ızgaraları yok bu donaıma göre değişiyor olabilir.

Dokunmatik ekran bana biraz yavaş geldi bu kullanıcının kullanış şeklindende öyle görünebilir.

Malzeme kaliteli görünüyor ve koltuklara bayıldım harika koltuklar.

+ ve - leriyle güzel araç. Peugeot kalitesine yakışan bir avrupa otomobili olmuş, dilerim satışı da kendi gibi güzel olur. Almayı düşünenlere hayırlı olsun. Video için teşekkürler Taner Hocam.
    Aynen Can Bey kaptanlık konusunda aynı fikirdeyim
    2013 Peugeot 115 hp e-HDI 5008 Allure Navigasyon RT6 (Sedefli Beyaz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)