6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    Yeni Üye EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    öğrenci/oto galeri/
    Model
    RCZ
    Selam forum ailesi
    aranıza yeni katıldım ve RCZ kullanıcısıyım. Rcz'nin tekniğine biraz yabancı olduğum için sizlere birkaç sorum olacak
    Başlangıç olarak Egzoz yapmak istiyorum(tabikide İSKENDER usta yada Süreyya usta) Orta spor susturucu ++ Son iptali sizce rcz için nasıl olur?
    2. olarak hava filtresi kiti yapmak istiyorum fakat araştırdım ettim İstanbulda şuana kadar kit olarak 1 tane yapılan rcz gördüm onuda Odak opel tuning yapmıs tam güvenemedım cunku sıcak hava çekme ihtimali yüksek. CUstom filtre kiti yapsam acaba işe yarar mı filtreyi alt taraflara dogru uzatsak etsek nasıl olur ?

3. Turbonun basıncını rahatlatmak için Dump Valve nerden bulabilirim(KESinlikle subarulara takılan çuuf çuuf deği )
    şimdiden herkese tesekkur ederım

NOT : Aracım 1.6 THP 156'lık
    Konu Yasin CCK tarafından (06-01-2014 Saat 09:31 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood

Uzman Üye Yasin CCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Enerji Danışmanı
    Model
    301
    Tekrar hoşgeldiniz.

1. İskender Usta'yı çok över arkadaşlar. Nasıl olur derken? Pek bir performans katmaz ama gümbür gümbür olur

2. Kit'e gerek olduğunu düşünmüyorum. HKS'nin universal ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz.

3. Çuflamayan dump valve var mı? Yine HKS Blow off öneririm. Ha stock bir araç için çok önemli mi, bence değil.

Keyifli forumlar...

2000 Peugeot 206 GTI 2.0 165 Hp (Monster)

2008 Peugeot 308 Comfort 1.6 Hdi 136 Hp (Rock’N Rolla)

2013 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji)

2016 Peugeot 2008 Allure 1.6 e-Hdi 92hp ETG6 Otomatik S&S (Ateş)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Beyaz Enerji 2)

2017 Peugeot 301 Active 1.6 Hdi 92 Hp (Köpekbalığım)

Meslek
    öğrenci/oto galeri/
    Model
    RCZ
    Alıntı Yasin CCK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar hoşgeldiniz.

1. İskender Usta'yı çok över arkadaşlar. Nasıl olur derken? Pek bir performans katmaz ama gümbür gümbür olur

2. Kit'e gerek olduğunu düşünmüyorum. HKS'nin universal ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz.

3. Çuflamayan dump valve var mı? Yine HKS Blow off öneririm. Ha stock bir araç için çok önemli mi, bence değil.

Keyifli forumlar...
    Egzozumuzu insallah öyle yapıcaz
    HKs derken sadece kafalık olarak mı diyorsunuz hani tek tek satılan hava filtreleri gibimi?
    Tabi tabi var forge marka dump valve genelde en cok tercıh edılen marka genelde vw grubu takar ama RCZ için bir türlü bulamadım ne yazık kı

Meslek
    öğrenci/oto galeri/
    Model
    RCZ
    Alıntı Yasin CCK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar hoşgeldiniz.

Keyifli forumlar...
    HAVA filtresinde sıcak hava çekmez mi dediğiniz gibi yaparsam ?

Yeni Üye
    Meslek
    öğrenci
    Model
    RCZ
    eski konu ama merak ettim filtre uyguladın mı araca ?

Yeni Üye
    Meslek
    öğrenci
    Model
    RCZ
    selamlar ben Mehmetcan foruma yeni katıldım yaklaşık 3 aydır hergün rcz lere bakıyorum bu araçta sorunlar varmı? bir de hangisini almamı önerirsiniz en fazla 3 kişi binerim araca hızı seven birisiyimdir gaza bastığımda gitmesi lazım bastığım kadar gitmesi gerek yakıt olarak sıkıntı yok babamın işi lpg cilik tüpü en iyisinden takarız

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)