Sonuçlar: Sizce Nasıl ?

Katılımcı sayısı
38. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim

33 86.84%
  • Beğenmedim

5 13.16%
Sayfa 1/12 12311 ... SonSon
238 sonuçtan 1 ile 20 arası
    Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407

Peugeot 407 Tablet pc & Navigasyon & Bluetooth & USB uygulaması

Çalışmanın büyük kısmı bitti arkadaşlar.. Geri görüş kamerasınıda ekleyince tamamdır ..

arkadaşlar buda videosu

http://www.youtube.com/watch?v=4Y5zd...NnlR1TEF1dUfyA

Gelen parça bu arkadaşlar çok şık ve güzel kaliteli ve eğreti durmuyor.

not: ios 8 in Allah belasını versin !!! Vanım cıktı 3 tane resmi koyana kadar !

Konu Ahmet tarafından (07-06-2015 Saat 22:52 ) değiştirilmiştir.

Acemi Üye sercanadli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    işçi
    Model
    407
    Çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Fakat şu ekranı yukarıya alma olayı sıkıntı çıkarmıyor mu? Havalandırmanın oraya monte edilmiş gibi,doğru mu?

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    Teşekkür ederim. Sıkıntı çıkacagını düşünmüştüm fakat beklediğimden kolay oldu.Havalandırmanın içinden değilde kenarından cok kolay bi şekilde geçirdim kabloyu. Eger altına yalıtım için alüminyum folyo (bi kaç kat) koyarsan ekran sıcaktan kararmıyo.

Acemi Üye Excpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Makine teknikeri
    Model
    407
    Aranan kan bulundu !! Çok çok güzel olmuş. Benim de kafamda böyle birşeyler vardı ama derdimi kimseye anlatamıyordum.Çok beğendim. Biraz daha detaylandırıp ayrıntılı paylaşırsanız memnun oluruz. Forumada hoşgeldiniz umarım kalıcı olursunuz.

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    Teşekkür ederim umarım kalıcı oluruz öncelikle 7'' tablet pc yada navigasyon cihazı mı buna karar vermek gerek. Ben tableti tercih ettim internet baglantısı ve HD goruntu kalitesi gerçekten cok cok güzel. Çıkmacıdan 25 tl ye 307 lerin yol bilgisayarı dış muhafazasını aldım.Arka tarafı ve kenarlarını açık oldugundan polyesterle ve filtrelerden çıkan tel örgü parçalarıyla tamamladık.Sonra macun cekip astar atıp plasti diple boyadık turuncu ekranın ayakları tam oturuyo 307 çerçevesine. Sonra orjinal peugeot 407 navigasyon cercevesini servisten istedim. aldıgım 7'' tableti buna tutturdum.Tabletin acıp kapama dugmesini çerçeveye koydugum öndeki küçük düğmeye aldım.Çakmak şarjını çakmaktan 12v bagladım. Sonra usb aux cevirici aldım 407 için. Tabletin aux cıkısınıda buna bagladım direksiyondaki ses acıp kapama kumandalarının çalışması için..Tableti açıp kapayabiliyosun istersen fakat kontagı açtıgında ekran geliyo tuş kilidini açıp devam edersen kullanıyosun yok hiç bişi yapmazsan uyku moduna geçiyo sonra tekrar dugmeye basınca ekran geliyo.. Umarım anlatabilmişimdir yapmayı düşünürsen konusuruz yardımcı olurum.Gerçekten arabanın içindeki havayı degiştiriyo. Toplamda 500 tl harcamış oldum. Bana her konuda yardımcı olan Hakan Demir kardeşime de burdan teşekkürlerimi sunuyorum..

unutmadan şunu da söyleyeyim İphone kullanıyosan eger wi-fi ve kişisel erişim noktasını açarak arabaya yaklaştıgında otomatikman tel üzerinden internete baglanıyo tablet.Arabada internet lazımmış
    Konu Ahmet tarafından (29-12-2013 Saat 15:04 ) değiştirilmiştir.

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    Dert anlatma konusuna gelince Peugeot genel merkezine kadar aradım parasıyla orjinal 407 navigasyon takan servis olmadıgı gibi bide akıl verdiler teknosadan al bi navigasyon tablet cama tuttur diye.....

Tecrübeli Üye Ghost Hunter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Satış & Servis
    Model
    406
    Merhabalar
    Hakikaten süper olmuş ellerinize akliniza saglik arabanin daha zengin farkli gösterdiği bariz belli.
    Tebrikler.

Ghost Hunter &TR'de İLK ve TEK

Uzman Üye TanerHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    407
    bravo, ellerinize sağlık.
    *GÜMÜŞ OK*
    2009 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDİ
    Alüminyum Gri

Tecrübeli Üye converse10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest Meslek
    Model
    308
    on numara olmuş gerçekten

Aktif Üye dirtyharry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    407
    Guzel olmus uygulama fiyata gore islevsellik harika begendim
    Orjinal navigasyon icin soylediklerinize katiliyorum kimsenin haberi yok baya bi zorluk cektim ama sonunda uygulamayi yaptim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    407 executive premium 2.0 hdi bva ov

Uzman Üye sessizgece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    inş.tek.
    Model
    308
    Ellerinize sağlık. Çok güzel olmuş

2011 Peugeot 308 HDI Auto6R 112 hp Premium Plus Beyaz

Aktif Üye dirtyharry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    407
    Bu arada tabletin ses cikisi aracin hoparlorundenmi oluyor ?

407 executive premium 2.0 hdi bva ov

Acemi Üye Excpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Makine teknikeri
    Model
    407
    Cevap için teşekkürler. Usb aux kısmını anlayamadım. Tabletin aux kısmını çıkış olarak kullandınız anladığım kadarıyla, orj ses sistemine nasıl entegre ettiniz? Bir diğer sorumda yol bilgisayarı ve direksiyondan kumandanın tüm özellikleri çalışıyor mu?

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    407 için piyasada satılan usb aux ceviriciler var rd4 ün cd changer cikisina direk takılıyo. Tabletin aux cikisini buna bagladım.Ses acıp kapama ve mode calısıyor yani cd radyo aux arası geciş . Sadece aux çalarken yani tablet tukarı asagı sarkı degiştirme çalışmıyor..

Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308
    Çok şık bir çalışma olmuş. Servisler varsın orjinali getirmesin ya da olmaz yapamazsın desinler .işte sonuç gayet başarılı ve orjinalden bile daha fazlası mevcut.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg. Babylone Kırmızı

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    Teşekkür ederim arkadaşlar. Aslında birazda servise kızdıgımdan kalkıştım bu işe ama sonucu gerçekten memnun etti beni , rt4 e o paraları vermeye gerek yokmuş gerçekten.Şimdi ön ve arka kameraların montajına ugrasıyorum bitince eklerim buraya. Sıra Galaxie lere geldi sanırım

Aktif Üye fexzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İnşaat Mühendisi
    Model
    307
    Muhteşem kullanılan tabletin adını soyadını vs yazar mısınız
    2004 307 XT BVA oto. & '95 MB S320

Acemi Üye
    Androidler de bazi programlar var car kit gorevi goruyor. Ornegin htc telefonlarda arac modu diye bir mod var ayni double din cihazlardaki gibi aracta kolayca kullanilabilecek bir arayuze sahip eger oyle bir program yuklerseniz cok rahat ve gosterisli olur. Ayrica otg kablosu diye bir kablo ile tablete usb bellek baglayabilirsiniz son olarak elm327 adi verilen kablosuz obd hata tespit cihazini tablete baglayarak aracinizin yakit tuketimini, hizini , motor devrini ve daha bir cok seyi ekranda gorebilirsiniz. Uygulamaniz cok guzel olmus bir cok kisiye ornek olabilecek kalite de

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    Alıntı cemoandcemo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Androidler de bazi programlar var car kit gorevi goruyor. Ornegin htc telefonlarda arac modu diye bir mod var ayni double din cihazlardaki gibi aracta kolayca kullanilabilecek bir arayuze sahip eger oyle bir program yuklerseniz cok rahat ve gosterisli olur. Ayrica otg kablosu diye bir kablo ile tablete usb bellek baglayabilirsiniz son olarak elm327 adi verilen kablosuz obd hata tespit cihazini tablete baglayarak aracinizin yakit tuketimini, hizini , motor devrini ve daha bir cok seyi ekranda gorebilirsiniz. Uygulamaniz cok guzel olmus bir cok kisiye ornek olabilecek kalite de
    Teşekkür ederim cemoandcemo . elm327 aklıma geldi aslında fakat gerek duymadım. Hatta videosu var intertette 407 ye yapmışlar. Bikaç program var car kit diye yukledim deniyorum en kullanıslı olanına karar verdiğimde yazıcam buraya.

Acemi Üye
    Meslek
    enerji
    Model
    407
    Alıntı fexzi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhteşem kullanılan tabletin adını soyadını vs yazar mısınız
    Teşekkür ederim fexzi. Tabletin adı soyadı cok önemli değil bence. Ben artesin en üst modelini kullandım. Fakat herhangi bir hd bluetoothlu wi-fi li 7'' tablet oluyo. Yani marka secmek tamamen sana kalmış..

Sayfa 1/12 12311 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler