Sayfa 3/18 İlkİlk 1234513 ... SonSon
344 sonuçtan 41 ile 60 arası
    Yeni Üye

Ynt: ankaradaki rezalet servis macerası !

Alıntı Berker ÇELİK Nickli Üyeden Alıntı

Balans ayarını nerede yaptırdınız acaba

Servisin yönlendirmesiyle örnek sanayii sitesine yakın (alın teri bulvarı) continental bayisi olan Ekol Lastiğe yaptırdım. Orada continental marka lastiklerle ilgili tüm sorunlar detaylı olarak eksper tarafından inceleniyor ve müşteri memnuniyeti tam manasıyla sağlanıyor.
    2010 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTI 120 İnci Siyahı

Yeni Üye

407 servis izlenimlerim..

Arkadaslar uzun bi arastırma sonucu arabamı ankara fatih peugeot a goturdum.

Öyle bir fiyat cıkardılarki aklınız almaz ;1 adet porya bilyesine 1042 tl fiyat cıkardılar.. park sensörüyle alakalıda beyni deiştirmek gerekiyo dediler ve 800 tl civarı bi rakamdan bahsettiler

Kavga edip cıkmamla ankarada 2 saatte bi peugeot servisi buldum.porye bilyesi işcilik dahil fiyatı 185 tlye yaptırdım.

Park sensörünüde bilgisayara baglayıp geri düzelttiler bi sorunuda kalmadı..

Böyle serviscilik anlayışı olmaz olsun adamlar dalga gecer gibi fiyat verdiler üstüne üstlük de birde 50 tl hata tespip ücretide verdim.

Şimdi arabanın 4 tane fren balatalarını deiştirecem ankarada 300 dedi bilyeyi yaptırdıgım özel servis kırıkkalede uygun bi yer bulabilirsem burda yaptıracam..

Büyük dagın büyük dumanı olur derlerdi de inanmazdım..

Uzman Üye γuяdaeя - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    -
    Model
    yok

Ynt: 407 servis izlenimlerim..

Servis değil hortumcu mübarekler > Aracınız garanti kapsamında değilse servisin 10 metre yakınına bile yanaşmayın.
    Fiorino 1.3 Emotion

Yönetici
    Meslek
    Makine Mühendisi + İşletme
    Model
    308

Bir porya değişim dahil 1042 TL vow
    Euro Repar Car Service - FP Otomotiv (İstanbul - Maslak)0212 254 4 308 - 0533 591 23 15

2023 Peugeot 408 GT 1.2 Puretech 130HP EAT8 3900km

2023 Peugeot XP400 GT 2100km

2022 Peugeot Django 125cc Mavi 16500km

2020 Peugeot 308 Style 1.5 BlueHDI 130Hp EAT6 Manyetik Mavi 23000km (SATILDI)
    2018 Peugeot Speedfight RCUP 125cc 20000km (SATILDI)
    2001 Peugeot 406 Coupé 2.0i 138Hp BVA4 298.500km (SATILDI)
    2001 Peugeot 406 ST 2.0i 138Hp BVA4 334.000km(SATILDI)
    2012 Peugeot Satelis 250CC ABS Siyah 6800km (SATILDI)
    2008 Peugeot 308 Comfort 1.6 HDI 110Hp Montebello Mavi 268.200 km (SATILDI)
    2002 Peugeot 206 Colorline 1.4i 75Hp BVA4 Şeytan Kırmızı (SATILDI)
    1997 Peugeot 106 XS 1.6i 90Hp BVA3 Alp Beyaz (SATILDI)

Acemi Üye

Ynt: Servis Genel Şikayet

ya bu servislerin allah belasını versin.kıbrıstaki peugeot u görmeniz lazım sokaktan geçen adamı usta diye işe almışlar.çakmağın çevresindeki ışık geçmişti onun ampulunu değişin dedim tutmuş komple o bölgeyi sökmüşler bi ampul değişmek için.vitesin çevresindeki plastik parçayıda çıkartmışlar ne alakaysa yerinede tam otutturamamışlar ayağım falan değdiği zaman gıcır gıcır bi ses geliyor anlatamam.yapamıyorlarda öylece kaldı.bi ampul değişin dedik bi motoru indirmedikleri kalmış! arabanın içindeki kapı kulplarıda gıcırdamaya başladı onlarada baktırayım dedim adamların dediği şey zamanla olur abi yapacak bişey yok ona diyor.kardeşim bu nasıl bi mantık illaki yapılacak bişey vardır böyle ustalıkmı olur?
    Sivas&#39;lı Yiğido<br /><br />2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 HDI 110Hp İnci Siyah<br />2003 Volkswagen Passat Highline2 1.9TDI 135Hp Gece Mavisi

Acemi Üye

Ynt: Servis Memnuniyeti

başka bi konuya yazmıştım bu iletiyi burda da yayınlamak istiyorum arkadaşlar;

ya bu servislerin allah belasını versin.kıbrıstaki peugeot u görmeniz lazım sokaktan geçen adamı usta diye işe almışlar.çakmağın çevresindeki ışık geçmişti onun ampulunu değişin dedim tutmuş komple o bölgeyi sökmüşler bi ampul değişmek için.vitesin çevresindeki plastik parçayıda çıkartmışlar ne alakaysa yerinede tam otutturamamışlar ayağım falan değdiği zaman gıcır gıcır bi ses geliyor anlatamam.yapamıyorlarda öylece kaldı.bi ampul değişin dedik bi motoru indirmedikleri kalmış! arabanın içindeki kapı kulplarıda gıcırdamaya başladı onlarada baktırayım dedim adamların dediği şey zamanla olur abi yapacak bişey yok ona diyor.kardeşim bu nasıl bi mantık illaki yapılacak bişey vardır böyle ustalıkmı olur?
    Sivas&#39;lı Yiğido<br /><br />2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 HDI 110Hp İnci Siyah<br />2003 Volkswagen Passat Highline2 1.9TDI 135Hp Gece Mavisi

Uzman Üye TanerHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    407

dün debriyaj pedalına bastığımda gelen gıcırtı sesi için aktif iriyıl da idim.gerek servis müdürü ragıp beyle gerek servis şefi bahadırla gerekse yavuz usta ile uzun ve keyifli bir sohbet imkanı buldum.ilgili ve bilgili bir ekiple tanışmış olmak beni gerçekten sevindirdi.ayrıca çözüm odaklı bir çalışma prensiplerinin olduğunu da yakından gözlemleme imkanım oldu.aracımla titizlikle ilgilenen kadir ustaya da ayrıca teşekkür ederim.

tüm bu sohbetlerden ve gözlemlerimden edindiğim kanaat eğer peugeot türkiye türkiyeye gerçekten hakettiği önemi ve değeri verse şu ana kadar yaşanan bir çok problemin aslında problem bile olmadan çözüleceği yönünde oldu.yani herşeyin temeli disribütörün politikalarında kilitleniyor.balık baştan kokar misali.

satışı(istediğiniz rengi donanımı parasını verseniz bile alamamak) ve satış sonrasını desteklemeyen bir distrübütör ile müşterinin satın alma aşamasında başlayıp servis hizmetlerine kadar bir takım aksiliklerle karşılaşması da kaçınılmaz oluyor elbette.
    umarım bu sorun kısa sürede giderilir ve peugeot ta "memnun müşterileri" olan firmalar kervanına katılır.

edit:serviste emax'la karşılaştık, tanışıp sohbet ettik.beyaz 308 sportium gerçekten göz alıcı duruyordu.
    *GÜMÜŞ OK*
    2009 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDİ
    Alüminyum Gri

Acemi Üye

Alıntı TaNeRhoca Nickli Üyeden Alıntı
    dün debriyaj pedalına bastığımda gelen gıcırtı sesi için aktif iriyıl da idim.gerek servis müdürü ragıp beyle gerek servis şefi bahadırla gerekse yavuz usta ile uzun ve keyifli bir sohbet imkanı buldum.ilgili ve bilgili bir ekiple tanışmış olmak beni gerçekten sevindirdi.ayrıca çözüm odaklı bir çalışma prensiplerinin olduğunu da yakından gözlemleme imkanım oldu.aracımla titizlikle ilgilenen kadir ustaya da ayrıca teşekkür ederim.

tüm bu sohbetlerden ve gözlemlerimden edindiğim kanaat eğer peugeot türkiye türkiyeye gerçekten hakettiği önemi ve değeri verse şu ana kadar yaşanan bir çok problemin aslında problem bile olmadan çözüleceği yönünde oldu.yani herşeyin temeli disribütörün politikalarında kilitleniyor.balık baştan kokar misali.

satışı(istediğiniz rengi donanımı parasını verseniz bile alamamak) ve satış sonrasını desteklemeyen bir distrübütör ile müşterinin satın alma aşamasında başlayıp servis hizmetlerine kadar bir takım aksiliklerle karşılaşması da kaçınılmaz oluyor elbette.
    umarım bu sorun kısa sürede giderilir ve peugeot ta "memnun müşterileri" olan firmalar kervanına katılır.

edit:serviste emax'la karşılaştık, tanışıp sohbet ettik.beyaz 308 sportium gerçekten göz alıcı duruyordu.
    Hocam o debriyaj gıcırtısı yüzünden en az 10 kere servise gitmişimdir.her seferinde yağlayıp geri veriyolar sonuç yine aynı yine aynı.hala da gıcırtı var debriyajımda ben usandım artık yine gitsem yine yağlayıp verecekler artık gitmiorum kalsın öyle.Kıbrıs Peugeot(FAB LTD) ustalık namına hiçbişey yok.hiçmi denetlemiyorlar bu servisi gelsin bi baksınlar ne kadar berbat olduğunu yetkililer kendi gözleriyle görsünler...

Meslek
    Öğretmen
    Model
    407

ozan iş bilmez servisin insanın sinirleri ve ruhsal yapısı üzerindeki yıkıcı etkisini çok iyi tahmin edebiliyorum.
    hele bir de alternatifin yoksa işte o zaman halin harap.biz istanbulda en azından bu yönden avantajlıyız.
    en iyi hizmeti veren kimse onu tercih edebilme şansımız var.
    *GÜMÜŞ OK*
    Alüminyum Gri

Meslek
    -
    Model
    yok

Fransızların genel snob tavırları işte... Uyuz oluyorum valla >
    Fiorino 1.3 Emotion

Acemi Üye

Alıntı TaNeRhoca Nickli Üyeden Alıntı
    ozan iş bilmez servisin insanın sinirleri ve ruhsal yapısı üzerindeki yıkıcı etkisini çok iyi tahmin edebiliyorum.
    hele bir de alternatifin yoksa işte o zaman halin harap.biz istanbulda en azından bu yönden avantajlıyız.
    en iyi hizmeti veren kimse onu tercih edebilme şansımız var.
    abi hiç sorma.gözüm gibi baktığım arabamın konsolunu mahvettiler.çakmaklık ampulunu değişmek için vitesin çevresindeki plastik aksama kadar sökmşler ve dişlileri kırılmış.tam oturmadığı için arada boşluk var ve ayağım çarptığı zaman iğrenç bi gıcırtı geliyor.bugun peugeot genel merkezinin numarasını buldum arayıp şikayet edeceğim.

Acemi Üye MTN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Trafik Teknisyeni
    Model
    308

SERVİS MEMNUNİYETİ

Arkadaşlar 308 hdı sahibiyim. KAMPANYA olduğunu duyup Kocaeli HALDIZLAR yetkili servisine gittim. Aracımın garantisi doldu silecekleri ve balataları değiştirmeye kararlı idim araca serviste ustalar baktı gayet iyi gerek yok dediler birde çay ısmarladılar servis müdürü Fırat beye yedek parçada bulunan Serkan beye ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.
    M.T.N

Meslek
    -
    Model
    yok

Ynt: SERVİS MEMNUNİYETİ

Alıntı MTN Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar 308 hdı sahibiyim. KAMPANYA olduğunu duyup Kocaeli HALDIZLAR yetkili servisine gittim. Aracımın garantisi doldu silecekleri ve balataları değiştirmeye kararlı idim araca serviste ustalar baktı gayet iyi gerek yok dediler birde çay ısmarladılar servis müdürü Fırat beye yedek parçada bulunan Serkan beye ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.
    Hoşgeldiniz MTN... Servisten memnun ayrılan birilerini görmek sevindirici
    Sizi ve aracınızı 308 başlığı altında tanımaktan memnun oluruz.
    Aramıza hoşgeldiniz
    Fiorino 1.3 Emotion

Meslek
    Öğretmen
    Model
    407

Ynt: SERVİS MEMNUNİYETİ

bu konuyla ilgili başlık açılmıştı.oradan devam edelim

http://www.forumpeugeot.com/index.php?topic=84.0
    *GÜMÜŞ OK*
    Alüminyum Gri

Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308

Hocam konu ilgili yere taşınmıştır.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg.&nbsp;Babylone Kırmızı

Aktif Üye emax34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Turizmci - Operasyon Muduru
    Model
    308

[/quote]

taner Hocam O seref bize ait, gozalici sportium ve bendeniz karsilastigimiza cok sevindim, bu arada ben biraz hizli kacis yaptim o gun o yuzden hoscakal diyemedim sana affola.

Peugeot 308 Sportium 1,6 THDI 112BHP ALP BEYAZ with Lincancabur

Yeni Üye

sayın kürşat.aracınız 407 haliyle parça olsun işçilik olsun biraz fazla.lüksü seversenir ceremeleri vardır.ayrıca bende yetkili servis çalışanıyım.ve tüm yetkili servislerde tespit ücreti müş. bildirilir.müş. onayı dahilinde işleme başlanır.arkadaşlarım emek veriyor araç lifte çıkıyor zaman harcanıyor işlem yapılıyor.sonra tespit ve arkasından özel servis.peki siz mutlu olasınız diye bu emeğin karşılığı olmıcakmı.bütünsel düşünün azcık

Aktif Üye Gökay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    STK
    Model
    3008

Sayın selin_ay bütünsel düşünmeyi bırakıp eğer empati yaparsanız durumu kolayca kavrarsınız.

3008 BlueHdi Sedefli Beyaz

Yönetici
    Meslek
    Makine Mühendisi + İşletme
    Model
    308

Sayın selinay tavırlarnızın devam etmemesini diliyorum. Üslubunz sitemize yakışmıyor ayrıca tahmin ettiğim üzere yetkili servis çalışanısınız. Çünkü aynı serviste duyduğumuz klişe laflar asla bir araç sahibine söylenmemesi gereken sözler sarfediyorsunuz. Böyle devam etmemnizi aksi halde gereğini yapacağımı bilmenizi isterim.
    Euro Repar Car Service - FP Otomotiv (İstanbul - Maslak)0212 254 4 308 - 0533 591 23 15

2023 Peugeot 408 GT 1.2 Puretech 130HP EAT8 3900km

2023 Peugeot XP400 GT 2100km

2022 Peugeot Django 125cc Mavi 16500km

2020 Peugeot 308 Style 1.5 BlueHDI 130Hp EAT6 Manyetik Mavi 23000km (SATILDI)
    2018 Peugeot Speedfight RCUP 125cc 20000km (SATILDI)
    2001 Peugeot 406 Coupé 2.0i 138Hp BVA4 298.500km (SATILDI)
    2001 Peugeot 406 ST 2.0i 138Hp BVA4 334.000km(SATILDI)
    2012 Peugeot Satelis 250CC ABS Siyah 6800km (SATILDI)
    2008 Peugeot 308 Comfort 1.6 HDI 110Hp Montebello Mavi 268.200 km (SATILDI)
    2002 Peugeot 206 Colorline 1.4i 75Hp BVA4 Şeytan Kırmızı (SATILDI)
    1997 Peugeot 106 XS 1.6i 90Hp BVA3 Alp Beyaz (SATILDI)

Yeni Üye

burası karşılık fikirlerin yazıldığı görüşlerin bildirildiği bir sayfa değilmi.uslubumdada yakışmayan bir tarz göremiyorum.emeğin karşılığı olduğunu sizde benim kadar pekala biliyorsunuz.biz hergün kaç kişiyle karşılaşıyoruz.sayın ömer bey porya demiş ve wov demişsiniz.peugeotları bu kadar yakından bilen bir kişi olarak sadece poryanın bu ücret olmayacağını biliyorsunuzdur.yazdıklarınız okuduğumdan bunu söledim.orada gülmek yerine bu konuyu açıklığa kavuşturmanız gerekti.gereğinide yapmanıza gerek yok.eğer bir forum sayfasında karşılık filkir alışverişi yoksa zaten yeterli değildir

Sayfa 3/18 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)