Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718
344 sonuçtan 341 ile 344 arası
    Yeni Üye Karam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Boş
    Model
    yok
    Bayileri anlamak mümkün değil. Aracı satmamak için çaba sarfediyorlar adeta. İlgi sıfır. Fiyatta, kredide anlaşırsın, ertesi gün aracı almaya gidersin arabayı SATMAKTAN vazgeçerler. Şehir ve bayi ismi vermeyeceğim. Bu sadece satışta değil, serviste de böyle. Sanki ben araba satıcısı gibi arıyorum, beyfendiye haber ver diyorum, yarın işim var siz arayın diyor bana. Pug Türkiye vasıfsız adamlarla sarılı malesef, arabadan da markadan da soğuturlar bunlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

tebukan
    Ziyaretçi
    Alıntı Karam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayileri anlamak mümkün değil. Aracı satmamak için çaba sarfediyorlar adeta. İlgi sıfır. Fiyatta, kredide anlaşırsın, ertesi gün aracı almaya gidersin arabayı SATMAKTAN vazgeçerler. Şehir ve bayi ismi vermeyeceğim. Bu sadece satışta değil, serviste de böyle. Sanki ben araba satıcısı gibi arıyorum, beyfendiye haber ver diyorum, yarın işim var siz arayın diyor bana. Pug Türkiye vasıfsız adamlarla sarılı malesef, arabadan da markadan da soğuturlar bunlar

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bence servis ismi verin ve peugeot Türkiye ile paylaşın.

Yeni Üye
    Meslek
    Makina bakım teknisyeni
    Model
    307
    ben konya da korkmaz otomotiv e gidiyorum fiyatları ilgi alaka ve kalıcı sorun gideriyorlar para değil müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorlar.daha önce kocaeli de oturuyordum görev gereği konya ya bu sene taşındım kafamda olan acaba sorularının ne kadar yersiz olduğunu gösterdiler.müdürlerinden çalışanlarına herkes güler yüzlü ve iş bitirici hayır olmaz imkansız sözcükleri yok bu serviste herkese tavsiye ederim

Yeni Üye
    Meslek
    Özel güvenlik
    Model
    308
    Merhaba ;
    Benim 2011 model 1.6hdi envy auto6r aslanım 25000 km oldu 30000 bakımında neler yapılıyor ve fiyat konusunda bilgisi olan varmıdır acaba?

Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)