Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 21 ile 23 arası
    Acemi Üye
    Meslek
    yok
    Model
    308
    Aracı bugün test ettim.gayrt güzel bir araç.sürüş keyfi ve dinamikleri yerinde.direksiyon 208 den daha ağır.içmekan zaten aynı ama sanki göstergeler daha bir rahat görülüyor.engelleme yok.park asist güzel çalışıyor.hem park yerinden çıkmaya hemde parketme işlevini yerine getiriyor.navigasyon yeterli.bence bu araçta yapılan tek hata park asist cam tavan gibi opsiyonlsrın active ve access e koymamaları.hiç olmazsa active içinde yapabilirlerdi.viraj alışı güzel.ben aracı sürüş olarakta beğendim.kampanya den gelirse gönül rahatlığıyla alınır

Süper Moderatör tsinanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İnşaat mühendisi
    Model
    308
    Ömer abi sen bizim arabanın bire bir aynısını incelemişsin ben çok seviyorum bu arabayı bu renk ve bu jant çok hoş duruyor. Parlak krom parçalar ve tampon altlarındaki paslanmaz çelik parçalar çok hoş hava katıyor. Cam tavanın etrafındaki, gösterge panelindeki ve sonradan eklediğimiz kapı altı logosuyla ışıklandırmalar harika duruyor. Bu araba gece gündüz dikkat çekiyor 17" jantlar gerçekten bambaşka bir hava katıyor daha yüksek duruyor araba. Arabanın dışında kusur bulmak mümkün değil ama içinde eksik ve hoşuma gitmeyen birkaç nokta var. Belki arabanın segmentinden dolayı bu eksiklikler var. Öncelikle el frenine alışamadım. El frenini indirince arada büyük bir boşluk kalıyor telefonum büyük olmasına rağmen aradan düşebilecek kadar büyük bir açıklık. Fotoğraf ekledim

Bir başka nokta ise vitesin bulunduğu orta kısmın çok alçakta kalması kol dayama bölümünün olmaması. 3008 gibi yüksek yapılabilirdi.
    Kapı içlerinde kullanılan malzeme de pek hoşuma gitmedi. Ama içinde başka bir sorun yok diyebiliriz biraz küçük olduğunu saymazsak. Ben çok seviyorum arabamı alanlar pişman olmaz
    2013 2008 Allure 1.6 e-HDI 92 hp Manuel Grip Control (Platinyum Gri) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Allure + Comfort Pack 1.6 BlueHDI EAT6 (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2006 206 X-Design 1.4 75 hp AL4 (LPG) - Siyah Kedi
    2015 208 Active 1.4 e-HDI 68 hp Auto5R S&S (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Active 1.6 BlueHDI EAT6 (Tekno Gri)

Yeni Üye
    Meslek
    D.M
    Model
    yok
    Araç çok güzel gözüküyor ben elimde bulunan 2012 model cruze Hb satarak bundan almak istiyorum ama aklımda bazı sorunlar var.
    1- Araç 92 beygir 4 kişilik bir aile olduğunuz düşünülürse ve bağajda dolu olduğu zaman aracın çekişi yeterli oluyor mu.
    2- Malumunuz ülkemiz sıcak bir ülke yazın klima açıldığı zaman yine motorun çekişinde bir düşüş oluyormu.

Kendi aracımdan örnekleme yapacak olursak şimdiye kadar bu konularla ilgili hiç bir sorun yaşamadım. aracım full dolu olduğu zaman bile ne çekişinde ne de klimayı açtığım zaman hiç bir düşüş yaşamıyorum. Aracım beni hiç bir zaman üzmedi. Aracımın tek sıkıntısı malesef çok yakması onun için değiştirmek istiyorum.

Bu konudaki düşüncelerinizi belirtirseniz çok sevinirim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)