Kıymetli Forum Üyeleri ve Arkadaşlarım;<br>2015 yılı Ağustos sonunda Muğla-Turoto (Turgut Peugeot)'dan sıfır km olarak satın aldığım Peugeot 3008 aracımı satıyorum. Nasip olursa Kangal köpeğimi de taşıyabileceğim Rifter gibi bir ticariye ya da Musso Grand gibi bir pickup sınıfına geçmek istiyorum, satış nedenim budur. Aracımın özellikleri aşağıdaki gibidir;<br>2015 model Peugeot 3008, 167.000 km, sedefli beyaz renk;<br>Feline versiyon, model yılının en dolusu (siyah deri koltuk ve bi-xenon farlı);<br>1.6&nbsp; BlueHDI motor, 120 HP 300 nm tork (Auto 6R 115 HP araçlarla karıştırmayınız);<br>15.000 km'de bir bakıma girer, tüm bakımları Peugeot servislerinde yapılmıştır. Bakım kayıtları ve faturaları dosya halinde saklanmaktadır;<br>Orjinal yedek anahtarı, kullanım kılavuzu ve ilk satın aldığımda hediye edilen Peugeot 3008 Kataloğu mevcuttur;<br>Triger bakımı, devirdaim pompa değişimi ve tüm ağır bakımları 120.000 km'de yapılmıştır, 165.000 km bakımı geçen ay yapıldı, bir sonraki bakım 180.000 km'dedir;<br>Muayenesi Eylül 2022'de yapıldı, önceki muayenelerinde olduğu gibi tek seferde geçmiştir;<br>Sakin bir kullanıcıyım, İzmir şehir içi sabah-akşam trafiğinde (bilenler için Menderes-Karabağlar-Gaziemir-Konak-Bornova hattı) yakıt ortalaması 5.7 L/100 km, yağışlı ve ağır trafikte ortalaması 6.0 L/100 km'dir. Şehir dışı yollarda cruise control ile 120 km sabit hızlarda tüketim 5.2-5.4 L/100 km aralığındadır. Şehir içinde bir depo ile 920-950 km yol yapıyorum;<br>Arka koltuklarda neredeyse hiç oturulmamıştır, stepnesi hiç kullanılmamıştır, deri döşemeleri, tavan perdesi ve bagaj döşemeleri tertemizdir;<br>Aracımı hafta içi günlerde saat 9.30 - 14.30 saatleri arası Bornova Ege Üniversitesi kampüsünde görebilirsiniz. İstediğiniz servise ve ekspertize gösterebilirsiniz;<br>Şehir dışından ilgilenen ancak zaman ya da seyahat engeli gibi sorunları olan arkadaşlarımız olursa onlar adına İzmir'de kendilerinin belirleyeceği ekspertize, ücreti mukabili, götürerek rapor alabilir ve gönderebilirim;<br>Aracım herhangi bir ilan sitesinde ilanda değildir. Saçma tekliflerle uğraşmak istemiyorum, dosta gider temizliktedir, fotoğraflarını buradan yükleyemedim, ilgilenenlere whatsapptan gönderebilirim;&nbsp;<br>Satış fiyatı 590.000 TL'dir (Kaskosunu geçen hafta yeniledim, kasko bedeli 640.000 TL görünüyor).&nbsp;<br>İlgilenenlere ve zaman ayırıp okuyanlara şimdiden teşekkür ederim.&nbsp;<br>İletişim: Özgür Altan, 0.533. 364 73 63<br>