6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    Memur
    Model
    3008

Krom cam çıtası sorunu

Merhaba
    Allure sellection sıfır araç aldım.Aldığım bayiden krom çıtası takılmasını istemiştim dün aracımı teslim almaya gittiğimde bir baktım krom rengi aracın metal rengi ile uymuyor daha bakırımsı bir renk ve parmak izi bırakıyor kötü takılmış üstünde çizik ve yapışkandan kalan deformeler var ayrca arka kısımda camın üstünde lastiğimsi bir şerit var ya tavana kadar uzanan çıtayı takarken tırnak izi gibi çentikler olmuş. Çok moralim bozuldu. Krom çıtaları japonla yapıştırmışlar bayi müdürü değiştiririz diyor ama aracı teslim eden kişi değişmez yapıştırılan kısım hasar görür çıkartılırken diyor. Camdaki çentikler için de değişimi için bir çok parçayı çıkarmak gerekir sonra o çıkartılan parçalardan ses gelebilir dediler.Sıfır araç olunca bende kalsın dedim. Krom çıtalar güzel olmuş olsaydı çentik daha az gözüme batardı. Nazarlık olsun derdim.Ama krom çıtalar gerçekten kötü olmuş orijinal durmuyor. Bir arkadaşım da sonradan taktırmıştı aynı Gt gibi duruyor o kadar güzel yapılmış. Cam çıtalar bu şartlarda değişebilir mi? Ne yapabilirim?

Yeni Üye
    Meslek
    eğitimci
    Model
    yok
    Bu umursamazlık, işbilmezliktir.Dikkat edilerek Dyson silikonla ömürlük bir kalitede yapılması sağlanabilir di.Parçaları Sökerler ama alt yüzey berbat olur.zımpralayıp hafif düzeltilip yeni kromlar silikonla yapılabilir.Ama işte işlem yapılıken sizin görmemeniz lazım.canınız sıkılır.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni Üye
    Meslek
    Memur
    Model
    3008
    Kime yaptırabilirim bilmiyorum.Artık güvenim de yok.İşinin çok ehli olması lazım.Araç sıfır olunca içi de acıyor insanın.Ankara’da bunu adam gibi yapabilecek yer var mı? Ya da çıtalardaki çizikler yapıştırıcı değmiş rengi bozulmuş yerler giderilebilir mi?

Aktif Üye
    Meslek
    MEMUR
    Model
    308
    Geçmiş olsun. Tabii böyle olacağını bilemezdin ama bayiden sadece araç alınır. Diğer her türlü boya koruma, ekleme, cam filmi v.s. kesinlikle dışarıda, güvenilir (tavsiye edilen) firmalara yaptırılmalıdır.

Yeni Üye
    Meslek
    Memur
    Model
    3008
    Krom çıtalardaki çizik ve lekeler için cila var internette gördüm işe yarar mı?Bu ürünler hakkında bilgisi olan var mı?

Acemi Üye mmusavir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    MALİ MÜŞAVİR
    Model
    508
    geçmiş olsun bende allure elgance paket almış 2017 de bende kromları taktırdım cam eksoz ve pedallar bir sıkıntı olmamıştı ama size gerçek-ten çok üzüldüm ama canınız sağ olsun en büyük kusura bu olsun tekerine taş değmesin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)