Merhaba arkadaşlar
Aracımı 1200 km kullandım ve bu zaman içindeki izlenimlerimi kısacık paylaşmak istedim. Uzun bir anlatım için daha erken bence, o yüzden anlatmaya başlamak istoyorum. Öncelikle bu arabadan önce insignia 1.6 T 170 bg sidi 2014 cosmo paket, Acc olmak üzere bütün güvenlik paketileri adaptif süspansiyon, sunroof (18" 245 45) ve kırmızı renk, 50k kullanıcısı olduğunumu belirteyim ve opel hala bende duruyor diyerek başlamak istoyorum, ayrıca amacım ne kötülemek nede övmek. mesleğimi belirmek istiyorum daha sonra polemik olmasın diye 25 yıldır profesyonel olarak elektronik, tasarım ve programcılık yapıyorum araba ve teknik özellikleri teknolojilerini takip ediyorum.

insignia severek kullandığım bir araç, altyapısı ve fiyatına göre sundukları beni 6 sene boyunca mutlu etti mühendislerinin eline sağlık, limitlerini test ederek kimsenin canını tehlikeye atmadan ve aşırı hız yapmadan kullanıyorum 2 araç da elimde olduğu için karşılaştırma konusu net benim için.
Bu karşılaştırmanın uzun olma eğilimi var o yüzden fırsat buldukça yazmayı düşünüyorum. Madde madde yazmak daha doğru olur o yüzden önce Mekanik diyelim ve başlamak istiyorum ama bugün değil

not: tahminimden uzun olacak tabletten yazmak zor kusuruma bakmayın en kısa zaman burada olurum.