3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    -
    Model
    508

508 1.6 BlueHDi Allure 2015 Araçta CarPlay açılıyor mu

Aracım Peugeot 508 1.6 BlueHDi Allure 2015 model, RTEG+Pro versiyonlu 7" dokunmatik ekrana sahibim. iPhone 5C'min şarj problemi ve kişi araması yapmasının yolculukta çok zor olmasından dolayı CarPlay açtırmak istiyorum. Bir sonraki servis bakımım 2000 KM sonra. Bu araçta CarPlay açılıyor mu? Apple'ın kendi sitesinde 2017'den sonra açılıyor demiş fakat Peugeot'un kendi sitesinde ise direk 508 saloon demiş(sedan). Bu araçta açılıyor mu, açılıyorsa ücreti ne kadardır? Teşekkürler.Hiç olmadı android auto için bir şeyler yapılabiliyor mu?
    Edit:RTEG+Pro İnternet-medya-navigasyonun birden bulunduğu sistem oluyor bu arada.

Yeni Üye
    Meslek
    -
    Model
    508
    Vay be. Hiç kimse mi bilmiyor. Forum DH'de de kimse bilmiyor diye burayı bilir sanardım. O zaman servisi beklemek zorunda gibiyim(büyük ihtimal yarın arayacağım)

Süper Moderatör tsinanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İnşaat mühendisi
    Model
    308
    Alıntı Gun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracım Peugeot 508 1.6 BlueHDi Allure 2015 model, RTEG+Pro versiyonlu 7" dokunmatik ekrana sahibim. iPhone 5C'min şarj problemi ve kişi araması yapmasının yolculukta çok zor olmasından dolayı CarPlay açtırmak istiyorum. Bir sonraki servis bakımım 2000 KM sonra. Bu araçta CarPlay açılıyor mu? Apple'ın kendi sitesinde 2017'den sonra açılıyor demiş fakat Peugeot'un kendi sitesinde ise direk 508 saloon demiş(sedan). Bu araçta açılıyor mu, açılıyorsa ücreti ne kadardır? Teşekkürler.Hiç olmadı android auto için bir şeyler yapılabiliyor mu?
    Edit:RTEG+Pro İnternet-medya-navigasyonun birden bulunduğu sistem oluyor bu arada.

Merhaba, apple car play sizin araçta yer almıyor diye biliyorum, donanım listesinde de yer almıyor

SM-G935F S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2013 2008 Allure 1.6 e-HDI 92 hp Manuel Grip Control (Platinyum Gri) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Allure + Comfort Pack 1.6 BlueHDI EAT6 (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2006 206 X-Design 1.4 75 hp AL4 (LPG) - Siyah Kedi
    2015 208 Active 1.4 e-HDI 68 hp Auto5R S&S (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Active 1.6 BlueHDI EAT6 (Tekno Gri)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)