8 sonuçtan 1 ile 8 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    Tüccar
    Model
    308

2017 Peugeot 308 Allure

Herkeze selamlar..

4 senedir 308 kullanan bir kişi olarak araçla ilgili bir kaç cümle yazmak istedim, aracı olanlar için ve almak isteyenler var ise yardımcı olur diye düşündüm.
    2013 model 308 sportium aracı 2 sene kullandım 35.000km de aldım 100.000km de bıraktım
    2016 308 Active model bir aracı aldım 45.000km de idi 3 ay kullandım
    ve 2017 senesinin kasım ayında 8500km de 2017 model 308 Allure aldım şuan 22.000km de ve kullanmaya devam ediyorum.
    Yaşım 40 hep altımda araba oldu, yanlış anlamayın işim ve çevrem gereği son 10 senedir arabasız kaldığım ay oldu olmadı ya kiralıktı ya patronundu eşindi dostundu benimdi ama bir araba vardı çok arabaya binmiş kullanmış bir kişi olarak şu an kullanıyor olduğum aracın hiç haketmediği bir önyargıya sahip olduğunu düşünüyorum ve insanlara elimden geldiğince bir dene bir kullan kararını ondan sonra ver diyorum
    Sürekli uzun zaman ve km sonra aracın çok arıza vereceğinden fuzuli masraflar çıkaracağından bahsedenler oluyor ama şunu açık ve net söyleyebilirim verdiğiniz para miktarı ve aldığınız karşılık ise bu işin özü bu ülkenin şu an bir numarası bu kullandığım araçtır, şiddetle herkeze tavsiye ederim hiç düşünmeden alınabilecek ve aradan kaç ay geçerse geçsin her gün her sabah aynı zevki size veren bir otomobil
    Boşverin insanların ne dediğini ben bu markayıda bu modelide çok sevdim kendisinden 30K-40K pahalı modelleri kibrit kutusu gibi geliyor bana ve araç sen ne istersen sana anında veriyor umarım düşünen herkese nasip olur ve kazasız belasız gülerek zevkle uzun yıllar binerler..

Tecrübeli Üye
    Meslek
    Danışman-Eğitmen
    Model
    508
    Güzel günlerde kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Ben de 308 T9 ile 80 bin km yi neredeyse tamamladım.

Ekonomisi, dayanıklılığı, performansı, teknolojisi ile son derece tatmin edici bir otomobil.

Herkesin gönlündeki aracı kullanıp mutlu olmasını dilerim.
    Alıntı HOZE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkeze selamlar..

4 senedir 308 kullanan bir kişi olarak araçla ilgili bir kaç cümle yazmak istedim, aracı olanlar için ve almak isteyenler var ise yardımcı olur diye düşündüm.
    2013 model 308 sportium aracı 2 sene kullandım 35.000km de aldım 100.000km de bıraktım
    2016 308 Active model bir aracı aldım 45.000km de idi 3 ay kullandım
    ve 2017 senesinin kasım ayında 8500km de 2017 model 308 Allure aldım şuan 22.000km de ve kullanmaya devam ediyorum.
    Yaşım 40 hep altımda araba oldu, yanlış anlamayın işim ve çevrem gereği son 10 senedir arabasız kaldığım ay oldu olmadı ya kiralıktı ya patronundu eşindi dostundu benimdi ama bir araba vardı çok arabaya binmiş kullanmış bir kişi olarak şu an kullanıyor olduğum aracın hiç haketmediği bir önyargıya sahip olduğunu düşünüyorum ve insanlara elimden geldiğince bir dene bir kullan kararını ondan sonra ver diyorum
    Sürekli uzun zaman ve km sonra aracın çok arıza vereceğinden fuzuli masraflar çıkaracağından bahsedenler oluyor ama şunu açık ve net söyleyebilirim verdiğiniz para miktarı ve aldığınız karşılık ise bu işin özü bu ülkenin şu an bir numarası bu kullandığım araçtır, şiddetle herkeze tavsiye ederim hiç düşünmeden alınabilecek ve aradan kaç ay geçerse geçsin her gün her sabah aynı zevki size veren bir otomobil
    Boşverin insanların ne dediğini ben bu markayıda bu modelide çok sevdim kendisinden 30K-40K pahalı modelleri kibrit kutusu gibi geliyor bana ve araç sen ne istersen sana anında veriyor umarım düşünen herkese nasip olur ve kazasız belasız gülerek zevkle uzun yıllar binerler..
    SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bir Kedim Bile Yok..

Uzman Üye rocker307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Sınıf Öğretmeni
    Model
    208
    Yorumlar çok yerinde olmuş ben de katılıyorum. Ferahlık, donanım ve fiyat beni de cezbeden şeyler oldu. Alana kadar bilmiyordum ama şimdi de 2012den beri alışkanlık yaptı

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Acemi Üye karaca01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    emniyet mensubu
    Model
    308
    Peugeot ile ilgili herkesin on yargılı davrandığı kanısına bende katılıyorum. Aracım 2016 308 t9 kasa. Bundan önceki kasaları bilmiyorum ama bu kasa gerçekten bağımlılık yaptı bende. Ben opelci biriyim ve 2011 astram vardı ondan 2004 Astra derken arkadaşımın yoğun ısrarına dayanamayarak 1.6 dizel 308 aldım. Yakıt konusunda hiç söze gerek yok zaten mükemmel. Konfor teknoloji olarakta gerçekten süper. Sürekli bı yerlere gitmek istiyor insan o derece yani. Ama piyasa da hak ettiği değeri bence de göremiyor. Herkese kazasız belasız gunler

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni Üye engin6281 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Taksi
    Model
    308
    16 yıldır kullanıyorum
    Allah a şükürler olsun bir gün birşey olmadı
    İnşallah bundan sonrada olmaz
    Arabalarım
    1.206 2006 dizel
    2.308 2008 comfort dizel
    3.301 2013 allure dizel
    4.308 2014 allure dizel
    5.308 2015 active bluehdi otomatik
    Maşallah sübhanallah inşallah birşey olmaz
    Millet kulak misafiri olup konuşuyor sadece bildiğinden değil

Yeni Üye
    Meslek
    Tüccar
    Model
    308
    Buraya yazmam doğrumu bilmiyorum ama bugün yeni focus 8 ileri otomatik dizel test etme imkanı buldum, ve sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim aracınızın değerini bilin.
    motor şanzıman da bu segmentte 308 den iyisine henüz binemedim
    araç içine giren ses tartışılmaz 308 önde tebrikler pejo
    focus tok rahat içerisi geniş araç sürücü koltuğuna gömülerek oturabiliyorsun arka diz mesafesi oldukça iyi 308 den konforlu ama motoru ve gaz tepkilerini beğenemedim
    bendeki takıntı sürücü koltuğunun rahatsızlığı ne kadar aşşağı alırsam alayım yukarıda, ayaklarımı uzatarak kullanamıyorum 308 i koltuklar rahat değil bu çok Can'ımı sıkıyor bu konuda focusu tebrik ederim
    bindiğim araca 185 bin dediler 308 imin koltuğunu özlediğimi söyleyip çıktım.

Tecrübeli Üye
    Meslek
    Danışman-Eğitmen
    Model
    508
    Alıntı HOZE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buraya yazmam doğrumu bilmiyorum ama bugün yeni focus 8 ileri otomatik dizel test etme imkanı buldum, ve sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim aracınızın değerini bilin.
    motor şanzıman da bu segmentte 308 den iyisine henüz binemedim
    araç içine giren ses tartışılmaz 308 önde tebrikler pejo
    focus tok rahat içerisi geniş araç sürücü koltuğuna gömülerek oturabiliyorsun arka diz mesafesi oldukça iyi 308 den konforlu ama motoru ve gaz tepkilerini beğenemedim
    bendeki takıntı sürücü koltuğunun rahatsızlığı ne kadar aşşağı alırsam alayım yukarıda, ayaklarımı uzatarak kullanamıyorum 308 i koltuklar rahat değil bu çok Can'ımı sıkıyor bu konuda focusu tebrik ederim
    bindiğim araca 185 bin dediler 308 imin koltuğunu özlediğimi söyleyip çıktım.

Yeni kasasını denemedim ama önceki kasa Focus'da arka koltuklar 308'den dar gelmişti bana.Sürücü tarafı neyse de, yolcu arkası bile dayanılmaz dardı.

Yeni kasada umarım iç hacim biraz rahatlamıştır.

308'in koltuğu yerine 508 Allure koltuğu olsaydı harika olurdu gerçekten. Baldır destekli olanlardan. Uzun yolda ben de öyle bir koltuk özlüyorum.
    Bir Kedim Bile Yok..

Yeni Üye
    Meslek
    Tüccar
    Model
    308
    Necdet bey önceki kasanın 308 ile kıyaslanabilecek bence hiçbir yönü yoktu, 308 çok daha ferahtı, ama bu focus oldukça rahattı, koltuklar diz mesafesi şuan en önde olan araç bence, 308 hiç bişeye dokunmadan sadece koltuk ve arka diz mesafesine çalışsa bu motor şanzımanla yine tek olur

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)