Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 21 ile 23 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    Muhasebe
    Model
    Partner Tepee
    Arkadaşım Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız binmen dileğiyle güzel günlerde kullan. Aynı aracı 2016 yılı haziranda bende 115 HP Allure modelini sıfır aldım ve çok memnunum. Daha önce 2004 model partner 1.9 vardı bende, ikisini kıyasladığımda 2004 olan daha yumuşak ve virajlarda yolcuyu hırpalamayan bir konforu vardı ve yol tutuşu tek kelime ile mükemmeldi. Bu araçta da yol tutuşu çok iyi ancak virajlarda yolcuları çok sallıyor ve yoruyor gibi geldi diğerine göre daha sert ve sesli bir amortisör yapısı var. Ama kim ne derse desin Bu fiyatlara bu özelliklerde alabileceğin en iyi aracı almışsın. Trim seslerine kafanı takma eğer biraz elinden iş gelen becerili biriysen halledilemeyecek şeyler değil kolay ve ucuz bir şekilde bütün sesleri kesebilirsin. Bu aracın en sevdiğim yönü binek araçları kalkışlarda ve devamında fena dumura uğratıyor. hiç kimse böyle bir araçtan böyle bir performansı beklemediği için önce küçümsüyor sonra saygı duymayı öğreniyorlar. )

Yeni Üye
    Meslek
    biyomedikal teknikeri
    Model
    Partner Tepee
    Alıntı kmlerg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız binmen dileğiyle güzel günlerde kullan. Aynı aracı 2016 yılı haziranda bende 115 HP Allure modelini sıfır aldım ve çok memnunum. Daha önce 2004 model partner 1.9 vardı bende, ikisini kıyasladığımda 2004 olan daha yumuşak ve virajlarda yolcuyu hırpalamayan bir konforu vardı ve yol tutuşu tek kelime ile mükemmeldi. Bu araçta da yol tutuşu çok iyi ancak virajlarda yolcuları çok sallıyor ve yoruyor gibi geldi diğerine göre daha sert ve sesli bir amortisör yapısı var. Ama kim ne derse desin Bu fiyatlara bu özelliklerde alabileceğin en iyi aracı almışsın. Trim seslerine kafanı takma eğer biraz elinden iş gelen becerili biriysen halledilemeyecek şeyler değil kolay ve ucuz bir şekilde bütün sesleri kesebilirsin. Bu aracın en sevdiğim yönü binek araçları kalkışlarda ve devamında fena dumura uğratıyor. hiç kimse böyle bir araçtan böyle bir performansı beklemediği için önce küçümsüyor sonra saygı duymayı öğreniyorlar. )
    Aynen virajlarda insani yoruyor nedende bide ruzgarlardan çok etkileniyor sanki arabanin arkasi habire saga sola kacmaya çalışıyor hatta yolda durup lastikerin havasini bile kontrol ettim ilk bindiğim de connect kangoo ile girdigim virajlara bunla korkarak girdim belkide alismak lazimmm.. Ama arabanin gidisine rahatligina diyecek bisey yok on numara yani motor sesi almiyo içine bas istedigin kadar gitmem demiyor ☺

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tecrübeli Üye numan406 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    esnaf
    Model
    406
    benim connectte virajlarda hafif atar gibi yapıyor rüzgarlarda azda olsa dans ediyor

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)