Sayfa 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon
383 sonuçtan 41 ile 60 arası
    Uzman Üye reisG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308

Ynt: Peugeot 308 Black&White Edition

İstanbul içinde otomobil kullanmak tek kelimeyle dünyada cehennemi yaşamak halini aldı. bahçelievlerden - altunizade'ye işime arabamla gitmek ve dönmek demek 3-3,5 saat E- 5 te gitmek ve ayrıca bu sürede aracın maksimum o da çok kısa sürelerde 3.vitese geçmesi kalanında ise dur kalk gitmesi demek. o yüzden araba kullanma zevkimiz sadece şehir dışına çıktığımızda veya boş yol bulursak oralarda olabiliyor.
    2009 Peugeot 308 Comfort 1.6 VTi 120 Bg. Babylone Kırmızı

Aktif Üye GLR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Gerçekten üzülmüyorum artık ufak tefek çiziklere o kadar duygusuz oldum çarpışan arabalar gibi.Dün de 40 bin bakımını yaptırdım aracın rutuşları falan serviste yaptılar.orda rent a car için yeşil bir 308 vardı halini görmeniz lazımdı acıdım arabaya.

Taner hoca,ReisG;Bu sabah beylikdüzünden çıktım bahçeşehir tem den aksaray girişinden beyazıta bıraktım bizimkileri.aksaraya dönüp sonra e 5 ten devam ettim levent girişinden istikamet ayazağa.sonra bgn ders erken bitti yemek için arkadaşlarla istinye park.sonra beyazıt üzerinden şu an beylikdüzünde evimdeyim.Belki az sonra yine çıkmam gerekecek Sadece okula gidip dönsem 100 km.

Bende seviyorum araba kullanmayı ancak bıktırıyor bu trafik.Her gün bir olay görüyorum.Dönerken b.düzünde 6 araba zincirleme birbirine girmişti.avcılarda jetta comboyu sıkıştırmış bariyere girmişti.Sabahları temde devrilen kamyon mu dersin ya da sol seritte bahçeşehir gişelere dogru ilerlerken birden sıkıştıran bmc kamyonet mi.Bende hergün hikaye cok.
    Bmw F32 418i GranCoupe Sportline
    Bmw F10 520i Executive

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Geçen tem de m paket tavan siyah beyaz bir 520d le maslak tan bahçeşehire kadar ilerledik adam yol boyunca dogru düzgün geçemeyince ıspartakule den girerken cam acıp selam verdi. 308 lerle cok karşılaşıyorum cogu aracla cok ilgileniyor.Ancak sadece peugeot sahipleri değil arkadaşlar mercedes c serisinden a4 e kadar bircok aracın kullanıcısının kafasını cevirip aracı süzdüğüne şahit oluyorum ilk başlarda hoşuma gidiyordu ancak nazar olayını aklımdan çıkarmıştım.
    Bmw F10 520i Executive

Acemi Üye boracetınkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet baya ilgi cekiyo zorlamak istiyenler oluyo bende cevabını veriyorum en son 220 ye kadar gördüm
    2009 PEUGEOT 308 1.6HDİ 110HP AUTO6R COMFORT STIL PAKET+ELEKTİRİK PAKET BABYLONE KIRMIZI saygılar..

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

valla ben artık başka zevkler peşindeyim sadece tek hareket ve arkamdan gaza gelenler makaslara başlıyor bense orta şeride çekmiş ve müziğimi dinler veya 0,1 mg nikotin sigaramı yakmış şekilde(bırakmaya çalışıyorumda onları izliyorum çok zevkli tavsiye ederim.ne kadar komik gözüküyorlar anlatamam. ;D
    Bmw F10 520i Executive

Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308

hakılısınız burun kısmımız yan karoserdeki kat izlerimiz ve gece olunca arka lambalarımız ilgi çekiyor. 308 dizaynı çok iyi bir dizayndır bu yatsınamaz. tabii kokpit şekli ve ışıklandırmalar da cabası.....

kıskananlar çatlasın
    2009 PEUGEOT 308 1.6HDİ 110HP AUTO6R COMFORT STIL PAKET+ELEKTİRİK PAKET BABYLONE KIRMIZI saygılar..

Meslek
    Denizcilik sektöründeyim
    Model
    308

Ahmet jantların tam lastik ile birleştiği yere veya lastik üzerine ince beyaz veya metalik şerit ilgi çekici olmaz mı ? Yakın zamanda siyah alaşım jant kullananların çoğu uyguluyorlar: Senşn aracın opak beayz olduğundan ufak boya kalkmaları ve çizikler için koyu beyaz maket boyasını öneririm. en azından görüntünün gözüne çarpmasını engeller.

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

evet cidden cok dikkat çekiyor.Okulda aracın anahtarını bırakmak zorunda kalıyorum geçen gün otoparkçılar beyaz arabaları yan yana dizmişler bir yanımda yeni kasa 19 jantlı siyah tavan a4 bir yanımda bmw 3 serisi m paket yanında a3 coupe demek bizim aracıda onların yanına layık görmüşlercok hoş bir görüntüydü.
    reisg;anladım demek istediğini değişik şeyler olabilir evet renk katmak için.arkadaşımın opel astrasında 18 siyah könig jantlar var onun cok ince kırmızı şerit geçiyor.ancak yeni olmasına rağmen atmalar başladı o renkten.ben beyaz brembo kapak düşündüm ancak üstünde brembo fren seti veya diskleri olmayınca komik olur sadece üstüne aslan logosu ve rc line yazısı gibi birşey yazdırıp yaparsam düşünebilirim.
    Bmw F10 520i Executive

ahmet bugün senin arabayı gördüm beylikdüzü migrosun oralarda yan yolda gidiyodun dikkatımı cekti hemen

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

doğrudur bora arabada ben yoktum bütün gün vizeye yetişmesi için çizim yapmaktan evden adımımı atamadım Annemler alışverişe gitmişti bir ara birdaha karşılaşırız inş
    Bmw F10 520i Executive

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Cep telefonu ile olsada iki foto çekmiştim paylaşayım dedim

Bmw F10 520i Executive

Yasaklı Üye

GTD harika gözüküyor...

Kıvanç'ın uygulattığı Karbon ayna üstü kaplamaya ne dersin Ahmet oldukça ucuz ancak senin araçta çok güzel gözükecektir diye düşünüyorum...

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Değişik bişeyler daha yapılabilir ancak genel anlamda bitti neredeyse Berker araba bnm için.bence sadece aynalara karbon uygulaması benim aracın siyah beyaz temasını bozar.aynalar siyah olursa nasıl olur denemek lazım.Ben jantlara renk katmak için beyaz kaliper düşünüyorum.

Bu arabayla daha fazlada ugraşmak istemiyorum açıkçası Ancak mercek xenon ve stoplara led çalışması,chip tuning,deri direksiyon falan zamanı aylarlarsam bir ara başlarım bir yerden.

aynaları boyatırım beğenmezsek tekrar geri dönüşüm yaparız basit olay.kaplama önermedi maslak protac 308 aynaları için boya daha iyi dedi.tavanı kaplatırken zamanında aynalarıda kapla demiştim.
    Bmw F10 520i Executive

Yasaklı Üye

Alıntı GLR Nickli Üyeden Alıntı
    Değişik bişeyler daha yapılabilir ancak genel anlamda bitti neredeyse Berker araba bnm için.bence sadece aynalara karbon uygulaması benim aracın siyah beyaz temasını bozar.aynalar siyah olursa nasıl olur denemek lazım.Ben jantlara renk katmak için beyaz kaliper düşünüyorum.

Bu arabayla daha fazlada ugraşmak istemiyorum açıkçası Ancak mercek xenon ve stoplara led çalışması,chip tuning,deri direksiyon falan zamanı aylarlarsam bir ara başlarım bir yerden.

aynaları boyatırım beğenmezsek tekrar geri dönüşüm yaparız basit olay.kaplama önermedi maslak protac 308 aynaları için boya daha iyi dedi.tavanı kaplatırken zamanında aynalarıda kapla demiştim.
    Ahmet benim dediğim karbon kaplama hazır halde. Senin beyaza boyanmış aynanın üst plastiğini çıkartıp, yerine karbon görünümlü plastikleri takıyorlar.

Beğenmezsen çıkartırsın =) Eskileri takarsın 2 dk da =)

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

http://www.audisport-iberica.com/for...owtopic=137127
    şu stop uygulaması bizim 308 e uygulansa nası birşey çıkar ortaya acaba
    bnm farlara mercek uygulattığım adama sormak lazım.da ön arka tüm hepsinin camı açılması gerekecek.Çok güzel bişeyler çıkması lazım ortaya su alma riski için.
    Bmw F10 520i Executive

Yasaklı Üye

Ahmet Sen Farlara Mercak Mi UYGULATTIN?

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

evet çıkma 308 farına yaptırmıştım baya oldu
    Bmw F10 520i Executive

Yasaklı Üye

Alıntı GLR Nickli Üyeden Alıntı
    evet çıkma 308 farına yaptırmıştım baya oldu
    Ama hala orjinaller duruyor senin araçta neden

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

deneme yaptık çıkma 308 farına sadece.o bixenon mercekti.adamın yaptığı iş öyle yani.iletişime geçiyorsun cıkma farı alıyor deniyor gösteriyor.bixenon mercek takarsan d2s xenon kit almak zorundasın fiyatı 600 lira üstü.ayrıca 400 lira işlem.1000 lira.
    bu işlemi xenon mercekle yaparsan 300 lira birde normal xenon kit takıyorsun o kadar yani 500 liraya halledilir.o zaman yaptırmamıştım yaparım belki bu kış.
    Bmw F10 520i Executive

Sayfa 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)