4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Süper Moderatör ayı_boğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest
    Model
    5008

Şimdilik Sadece Çin Pazarında

Şimdilik sadece Çin pazarında görebileceğimiz modeller toplandı.Kimi uzunluğuna göre kimi kasasına göre sadece Çin'de.Testler Haoting Fugang Yarış Pistinde gerçekleşti.İlk modeli Maserati Levante veya Mazda CX-7 modellerine benzerliği ile ortaya çıkan WAY VV7 SUV.SUV araç diyoruz çünkü Çin'de crossover terimini sevmiyorlar.VV7 Modeli 2.0 turboşarjlı motora sahip.234 hp güç üreten bu motor 360 Nm torka sahip.VV7 standart olarak 7 ileri DCT şanzımanla satılıyor.Araç önden çekişli ve Çin'de 25K - 29K dolar arasında satılıyor.

95 yıllık bir otomobil kültürüne sahip olan Borgward’ın geri dönüş planları oldukça iddialı. İki yıl önce ilk modelini tanıtan marka zaferi elektrikli otomobil pazarında arıyor. 1922 yılında Almanya’nın Bremen şehrinde Carl Borgward tarafından kurulan Borgward markası 32 yıllık üretim hayatı boyuca binek otomobil sınıfından sedan ve coupe modellerinin yanı sıra kamyon üretimi de gerçekleştirdi. Sokak modellerinin yanı sıra motor sporları organizasyonunda da boy gösteren marka küreselleşen dünyaya ayak uyduramayarak 1961 yılında kapanma kararını açıkladı. Markanın kapanma kararının iki kuşak ardından dedesinin izlerini tekrar hayata geçirmek için harekete geçen Christian Borgward Çinli yatırımcıların desteğiyle 2008 yılında markayı tekrar hayata geçirdiğini açıkladı. 2015 yılı Uluslararası Almanya Otomobil Fuarı‘nda 50 yılın ardından tekrar bir model tanıtan Borgward, BX7 adını verdiği bu aracıyla dönüşünü SUV segmenti üzerinden gerçekleştirdi.
    BX7 4 tekerlekten çekiş sistemine sahip ve WEY VV7'nin direk rakibi oluyor.224 hp ve 300 Nm tork üreten 2.0 turboşarjlı motora sahip.7 ileri DCT şanzımanla satılan BX7'nin fiyatı Çin'de 26K- 35K dolar arasında.

SGMW Baojun 730 modeli bir MPV kısaca çin'de minibüs diye geçiyor.SGMW firması General Motors ,SAIC ve Wuling firmalarının ortak girişimi.1.8 motor 135 hp ve 230Nm tork güç üretiyor.5 ileri otomatik şanzımanla satılan 730 önden çekişli.Çinde 10K -12K dolara satıyor.ABD'de ki minivan modellerinden küçük olsada Çin'de bu araç yeterli oluyor.Windows tabletine benzeyen bir ekran, kötü plastik ve desteksiz koltuklarla 10 yıl öncesi tasarıma sahip bir model.

Changan CS15 EV , 55 kw elektrik motoru 75 hp güç üretiyor.300 km menzile sahip.110 km hıza çıkabiliyor. 100km.lik yol için bataryası 18 dakika doluyor .Diğer modeller hakkında bilgi verilmemiş ama modeller Mercedes-Benz E320 Long , BMW 125 Sedan

Konu ayı_boğan tarafından (12-12-2017 Saat 21:32 ) değiştirilmiştir.
    2013 Peugeot 115 hp e-HDI 5008 Allure Navigasyon RT6 (Sedefli Beyaz

Tecrübeli Üye numan406 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    esnaf
    Model
    406
    ben daha isimlerini söyleyemiyorum gidipte nasıl alcam bunlardan

Yeni Üye
    Meslek
    Özel sektör çalışanı
    Model
    301
    Fotoğraflar güzelmiş. Teşekkürler paylaşım için.

Acemi Üye Aslann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Araç satıcısı
    Model
    yok
    O kadarda beğenemedim ben...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)