Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 21 ile 23 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    MALİ MÜŞAVİR
    Model
    301
    Ömer Bey elinize sağlık. Aradan yaklaşık 5 ay geçmiş gerçi, videonuzu izledikten sonra 301 almaya karar vermiştim. Objektif yorumlarınız kesinlikle doğru. Aracımdan çok memnunum. 2008 Passat 2.0 TDİ'dan sonra ne hissederim diye düşünüyordum, ama, açıkçası bazı arkadaşların yorumlarını haksız çıkardı bence 301. Ses seviyesi Passatla aynı, lastik yol sesi onda da vardı. Yola tutunmuyor deniyor, Passatta da önden kayma var, hem de daha tehlikeli, şöyle ki: aracın duruşuna bakıp gaza yükleniyorsunuz, ama dalgalı yolda ve virajlarda bariz yol tutuşu bozuluyor. 301 ile hiç olmazsa daha temkinli olduğunuzdan böyle riskler yaşanmıyor. Passattan az yakıyor. Parça ve servis fiyatları daha uygun. Şehir içi kullanımı daha iyi 301'in. En önemlisi de fiyatı. Sıfır km. Passat : en boşu 1.6 TDİ : 138.900 TL. 301 Allure 1.6 HDİ : 69.750 TL. Neredeyse 2 katı. Bence buna değmez.
    Sonuç olarak iyi ki videonuzu izlemişim, iyi ki 301 almışım. Herkese kazasız, belasız sürüşler dilerim.

Tecrübeli Üye
    Meslek
    Danışman-Eğitmen
    Model
    508
    Hayırlı olsun.

Size passat diye çin malı falan çakma bir şey mi vermişler diye merak ettim..

Şaka bir yana. Hep güzel günlerde keyifle sağlıkla kullanın. Sevgili 301'in tekerine taş değmesin.
    Bir Kedim Bile Yok..

Yeni Üye
    Meslek
    MALİ MÜŞAVİR
    Model
    301
    Teşekkür ederim Necdet Bey. Gerçekten Passat ile bu sorunları yaşadım. Kardeşim 2014 model 1.6 TDİ kullanıyor, onun da sorunları var. Nedense VW grubu kullanıcıları bunları konuşmuyor. Bazen kendi forumlarında şikayet ediyorlar ama, adamlar tarikat gibi hemen susturuluyorlar.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)