10 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    Jokey
    Model
    206

Kaporta & boya ustası

Arkadaşlar herkese selamlar. 3 ay önce ilk sahibinden aldığım, 3 ayda 300 kilometre yaptığım, gözüm gibi bakıp kapalı Garajda muhafaza ettiğim numunelik 306 platinum aracıma malesef nazar değdi kapalı Garajın dol olduğu bir gece mecbur dışarıda bıraktım arabayı. Sabah Gördüm ki sürücü tarafı arka çamurluğa birisi değdirmiş, değdirdiği gibi de direk kaçmış namussuz sonuç olarak arka çamurluk biraz göçmüş, çok şükür ufak küçük birsey. Ama arka çamurluğun düzeltilip lokal boya atılması gerek. En sevmediğim kısım bu çünkü daha önce 2 aracımda boya kaporta yüzünden ciddi sıkıntılar yaşadım. İşlerini iyi yaptılar allah için ama iki usta da motordan orjinal parça söküp yerine çıkma Parça taktılar. Birtanesi durumu itiraf edip anlaşmak istedi, kabul etmeyince mahkemelik olduk. Yani durum benim açımdan fazlasıyla can sıkıcı. Bu sebeple siz dostlarımdan tavsiye beklemekteyim. Dürüstlüğüne doğruluğuna esnaflığına ve işçiliğine güvendiğiniz avrupa yakasında kaporta boya ustası varsa lutfen benimle paylaşınız. 100 200 önemli değil, fazla veririm, yeterki daha önce yaşadığım şeyleri tekrar yaşamıyım. Hepinize selamlar ve sevgiler

Acemi Üye
    Meslek
    Otomotiv
    Model
    yok
    Eğer para önemli değilse ve hiç belli olmasın diyorsanız bir yer var, adını vermek reklama girer ama Maslak'ta , ipucu vereyim dükkanda sadece premium modellerden S segmenti( super lüks sport) modellere kadar müşterisi var , dediğim gibi para önemli değilse

Yeni Üye
    Meslek
    Jokey
    Model
    206
    Alıntı ihsan34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer para önemli değilse ve hiç belli olmasın diyorsanız bir yer var, adını vermek reklama girer ama Maslak'ta , ipucu vereyim dükkanda sadece premium modellerden S segmenti( super lüks sport) modellere kadar müşterisi var , dediğim gibi para önemli değilse
    Üstad selamlar. Öncelikle Cevap ve tavsiye için teşekkürler.

Aracım ne yazık ki süper lüks sport segmentinde değil, keşke olsaydı tabi ki iyi bir işçilik isterim ve eminim ki tavsiye ettiğiniz yer öyle bir yerdir. Para önemli değil derken 100 200 fazla olsun önemli değil diye belirtmiştim. Örnek veriyorum, ortalama masrafı 700 liraysa, iyi ve güvenilir bir usta bunu 1000 liraya yaparsa aradaki 300 ü önemsemem veririm. Ama bu maslaktaki yer anladığım kadarıyla lüks ve pahalı segmente hitap eden bir yer

Acemi Üye
    Meslek
    Otomotiv
    Model
    yok
    Rica ederim, araba lüks olmasın benim demek istediğim adamlar işini çok iyi yapıyor ki lüks markalarda orada , yani sonuçta arabasının kıymetini bilen oraya götürüyor orada 93 200E de görürsün, klasik modelde , ben size özelden firmayı söylerim, internetten araştırırsınız veya herkesin bildiği reklam olacağını düşünmediğim Autoking var eğer mini onarım hakkınız varsa orada yaptırabilirsiniz

Tecrübeli Üye HamzaHakkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğrenci
    Model
    407
    Geçmiş olsun o bölgede daha önceden boya var mıydı acaba? Boyasız duzelme imkani olabilir eger öncesi boyasizsa.

LG-H735 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2016 Opel Astra K Dynamic 1.4T 150 HP

2008 Peugeot 407 Executive 2.0 HDI 136 Hp

1994 Peugeot 205 GTi Mi16 160 Hp

1991 Peugeot 205 1.1 XL 60 Hp

Yeni Üye
    Meslek
    Jokey
    Model
    206
    Selamlar. İhsan arkadaşımın tavsiye ettiği iki yer ile görüştüm. İkisinden de fiyat aldım, bir tanesi,diğerine göre bir buçuk kat fazla fiyat verdi. Verdikleri fiyatlar, yaptıkları işin kalitesine göre normaldir muhtemelen, Lâkin benim arabamdaki hasar o fiyatlara yaptırılacak kadar önemli bir hasar değil. Bu yüzden, usta servis tavsiyelerinizi beklemekteyim dostlarım ☺

Aktif Üye
    Meslek
    öğretmen
    Model
    407
    Yetkili serviste yaptır.Hem muhatabın olur,hem de ton farkı v.b durumları baştan söyleyip sürprizle karsilasmazsin..

Acemi Üye
    Meslek
    Otomotiv
    Model
    yok
    Merhaha dostum, sanırım 1.5 kat fazla olan yer Çxxxxx oto'dur çünkü hiçbir türlü boya belli olmuyor, fiyatların yüksek olduğunu söylemiştim bu konuda kusura bakma, tekrar geçmiş olsun.İnşallah kısa zamanda halledersin

Yeni Üye
    Meslek
    Jokey
    Model
    206
    Alıntı 407 exe.b. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yetkili serviste yaptır.Hem muhatabın olur,hem de ton farkı v.b durumları baştan söyleyip sürprizle karsilasmazsin..
    Merhaba. Yetkili servis doğrultma işlemi yapmıyor, direk parça değişimi yapıyorlar. Bu yüzden yetkili servis düşünmüyorum

Yeni Üye
    Meslek
    Jokey
    Model
    206
    Alıntı ihsan34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaha dostum, sanırım 1.5 kat fazla olan yer Çxxxxx oto'dur çünkü hiçbir türlü boya belli olmuyor, fiyatların yüksek olduğunu söylemiştim bu konuda kusura bakma, tekrar geçmiş olsun.İnşallah kısa zamanda halledersin
    Dostum selamlar. Estağfurullah ne kusuru. Evet 1.5 Katı olan yer ç harfi ile başlayan servis. Bir aydan önce de alamayız dediler. Arayışım devam etmekte, bakalım inşallah bulacağım iyi bir usta ☺

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)