Sayfa 36/36 İlkİlk ... 26343536
702 sonuçtan 701 ile 702 arası
    Süper Moderatör ayı_boğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest
    Model
    5008
    Alıntı NecdetPek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarım saat kadar önce uzak bir akraba aradı. Duymuş kedinin satıldığını. Ben de arıyordum neden haber vermedin diye fırça attı..

Ben de bir sorun var sanırım.
    Valla abi seni bilen herkes , araç almayacak bile olsa senin aracını almak ister
    2013 Peugeot 115 hp e-HDI 5008 Allure Navigasyon RT6 (Sedefli Beyaz

Tecrübeli Üye
    Meslek
    Danışman-Eğitmen
    Model
    508
    Alıntı ayı_boğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla abi seni bilen herkes , araç almayacak bile olsa senin aracını almak ister
    Benden çok Kedi sağlam çıktı.. Her yola sürdük banamısın demedi. Alırken bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim. Hatta yakıt konusunda korkum vardı. Resmen koklayarak gitti yollarda.

Fren balataları çabuk aşınır dendi, 70 bin Km kullandıktan sonra balata değiştirdik. Ömer " Abi sen frene hiç basmıyor musun?" diyordu. Hatta en son 165 bin bakımına gittiğimde teste çıktık, Ömer ciddi ciddi fren yaparak biraz balata aşındırmaya bile çalıştı..

Neyse alan aldı satan sattı artık. Önümüzdeki kedilere bakalım. Ama şunu şimdiden söyleyeyim. Yaklaşık olarak 15-16 ay sonra şimdi alacağım kediyi satılığa çıkaracağım. O zaman yaklaşık 150 bin Km civarı olacak. Tahminler böyle.. Sonra neden haber vermedin demesin kimse..
    Bir Kedim Bile Yok..

Sayfa 36/36 İlkİlk ... 26343536

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler