Alıntı HarunHoca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
301 üzerinde geride kalan bir yıl içerisinde onlarca değişiklik yapıp binlerce lira harcayan bir kişi olarak yaptıklarınızı ilgi ve severek izliyorum. Necdet beyin dediği gibi bu araca iyileştirme adına yapılacak, müdahale edilecek çok alan var. Yapılan şeyler de yakışıyor boşa gitmiyor.
Hocam teşekkürler. Bugün bile yepyeni işlemler yaptım. Hepsini sırayla heyecan ve hevesle paylaşıyorum

Alıntı NecdetPek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Haklısınız Hocam.

Ayrıca dirseklik gözüme çok kaliteli göründü ve çok yakışmış.

Karkaplanı kardeşimiz güzel adımlar atarak, diğer 301 kullanıcılarına örnek olmaya kararlı görünüyor.

Yayları da değiştirirse, aracın gidişi ile ilgili görüşlerini merak ediyorum. Bakalım nasıl bir sonuç alacak.

Necdet hocam yaylar yatıyor görüldüğü gibi Bayram tatilinden kısmetse tıklım tıklım dönmeyi planladığımdan henüz cesaret edemedim. Aracımda 16" jant olduğundan mesafe konusunda da çekincelerim var.
Daha önce Vogtlanda yaylı aracım da vardı yüklüyken sıkıntıydı şimdi mevcut esnekliğimi de yitirmeye cesaret edemiyorum. Malum İstanbul uyuyan sürücü çok gezmeye çıkan çok sollamaya çıkarken her yol pürüssüz olmuyor ne yazık ki.