4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: 308 Spor yay

Yeni Üye
    Meslek
    Serbest meslek
    Model
    308

308 Spor yay

merhaba arkadaşlar, 6 ay önce aldım aracı istanbul koşullarında çok farketmedim durumu genelde yol güzargahım e5 olduğu için. fakat ankaraya geldikten sonra ne yazık ki çile haline geldi. aracı aldığım kişi orjinal yaylarını ısıttırarak aracı pıstırmış görüntü olarak çok hoş fakat ankara şartlarında en ufak bir kasise girdiğimde çıkan sesler beni benden alıyor. heleki o ufak kasislere 70 80 km hızla giderken girdiğimde sormayın halime. alttan sanki balyozla vuruyorlarmış gibi bir ses veriyo. sadece çamurluk ve lastiklerin arasının kapanmasını istiyorum. yani hemen hemen aynı görüntüyü almak istiyorum, fakat bu durumu spor yayla çözmek istiyorum. öncelikle tecrübeli arkadaşlara sorum şu olacak.

1. Vogland spor yayı çok fazla öneren oldu, eibach ile aynı kalitedeymiş fakat fiyatı biraz daha uygun olduğu için onu tercih etmeyi düşünüyorum.
    2. Fotoğraflardaki görüntüyü 3.5 cm yay ile sağlayabilirmiyim. 5 cm yayın lastikleri çamurluk içerisine kadar alacağını söylüyorlar bu konuda yay taktırmış arkadaşların yorumu çok önemli.
    3. spor yay ile aynı derecede pıstırdığımda o balyoz sesine benzer alttan vurmalardan kurtulabilecekmiyim yoksa aynı durum devam edecekmi.
    4. Jant lastiklerim 18 inç 3.5 cm lik yaymı önerirsiniz 5cm likmi.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Tecrübeli Üye converse10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest Meslek
    Model
    308
    Ben eibach 3.5 lik kullanıyorum yeterince yere yaklaştığı düsüncesindeyim. Tabi resimlerdeki kadar çamurlu içerisine komple girmedi.Hiç sizin bahsettiğiniz gibi vurma başıma gelmedi.
    black shark

Yeni Üye
    Meslek
    Serbest meslek
    Model
    308
    internette yaptığım araştırmalarda bir çok kişi 3.5 cm lik yayın 308 leri farkedilmeyecek kadar az indirdiğini söylüyor. tam olarak yayları değiştirdiğinizde kaç cm lik bi fark oldu acaba ve jantlarınız kaç inç. birde fotoğraf varsa yükleyebilirseniz çok sevinirim ^^

Tecrübeli Üye converse10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest Meslek
    Model
    308
    Ben gayet memnunum önden 3.5 cm arkadan 2 cm bana yetti resimlerde sayfamda mevcut
    http://www.forumpeugeot.com/showthre...k-shark/page57
    black shark

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)