5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    sağlık memuru
    Model
    307

peugeot 307 2006 model

Arkadaşlar merhaba. Bir sorunum var bilgi sahibi olan arkadaşlar yardim lütfen. Benim araç ön göğsünde airbagin sol tarafinda 10 santimlik ön göğüste bir açılma var. Araştırdım güneşten veya oto yikamacilarin kullandigi spreyden kaynakli oluyormuş. Şimdi bunu kapatabilmem için ne yapmam gerekiyor başına gelen buna benzer durum var mı.teşekkür ederim.

Acemi Üye
    Meslek
    Gıda Mühendisi
    Model
    306
    Bunları sanayide yapabilecek torpitocu vardır illaki sanayide kaportacıya veya oto kuaförlerine sorsan onlar sana söyler bu kişi yapıyor felan diye biraz maliyetli olabilir ama öle abartılı fiyat çıkartmazlar.

Yeni Üye
    Meslek
    sağlık memuru
    Model
    307
    sağol kardeşim. ama bu kronik bir sorunmuş sabah işe geldiğimde aracımı park ederken hemen önümde başka bir peugeot 307 vardı bi bakayım dedim hakikaten onunkindede vardı. yalnız onunkinde biraz fazla idi benimki bir parmak kadar ince bir açılma.

Yeni Üye
    Meslek
    Bilişim
    Model
    307
    Benim 307 'nin de sağ tarafında aynı açılma mevcut. Aldığımda da vardı hala var. Araç 2 yıldır bende hatta o açılma biraz daha büyüdü. Bende tamir edebilecek bir yerler araştırdım ama bulamadım. Böyle kullanıyorum görüntü bozukluğu bir dışında bir sorun değil çok şükür

Uzman Üye rocker307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Sınıf Öğretmeni
    Model
    208
    Tamir veya değişim yapanlar oluyor ama mide bulandırmaya gerek yok bence. Sonra airbag mi açtı muhabbeti olur satarken

Sony Xperia Z2 ile Tapatalk kullanılarak yazıldı..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)