Sayfa 1/5 123 ... SonSon
97 sonuçtan 1 ile 20 arası
    Acemi Üye
    Meslek
    Özel Güvenlik Amiri
    Model
    206

Peugeot 206 Cabrio Restorasyon (Kaporta/Boya/Mekanik) Keyifli Okumalar !! 35 HTY 49

Herkeze merhaba umarım konumu Keyifle okursunuz.. Begenen begenmeyen herkeze coooook teşekkür ederim. Onlarca foto var fakat ben aralarından eleyerek keyifle okumanızı saglayacam insallah

Modifiyeli Hyundai İ30'um olmasına rağmen Yıllardır hayalim olan bi arac Olan 206 Cabrio'yu Cok Büyük bir hevesle Aldım. Arac 2004 Model 124.000 KM'de İlk Sahibi 12 Yıllık Bayan Olan Yorulmamıs canı cıkartılmamıs bir cabrio. Ben 3. Sahibiyim Satın Aldıgım Adam yani 2. sahibi 3 ay kullanmıs. Ve 3. Sahibi olarak arac bana geçti. Benim Sansım araç Sürekli el değiştiren Canı cıkartılan bi Cabrio OLmaması..

Plakası : 35 HTY 49 Değiştirme gereği Duydum 34 Plakaya fakat Sonradan Vazgeçtim değiştirmedim. Aracın Üzerinde 5 Para etmez Silincerli Egzoz, 5 Para etmez 50 Liralık Sacma Sapan Cekilmiş film, İnsaat demirinden Spor yay ve Ekranı Bozuk İndash teyp vardı..

Aracı baktırmadan aldım sonucta 2004 Model arabadır diye. Hardtopunda bi problem yoktu, Su Almıyordu rahatça acılıp kapanıyordu ve buda bana yeterliydi. Fakat Keske Baktırsaydım dedim Dövündüm durdum Aracı Soyle ustun koru Mekanik ustam'a gösterdim Ve Sok Oldum Desem yeridir.. Meger Aracın Ön Takımları bitik, Baskı balatası bitik, trigeri bitik, Motor bakımı gecmiş, Bujileri bitik, Amortisör balata disk hepsi bitikmiş. Aracı Kız arkadasımın Kıskanclıgı yüzünden Satılıga Koymustum fakat ilanı çektim ve Aracı Restore Etmeye Karar verdim..

Evet Konumuza Baslayalım.. Araç 35 Plaka Gri renk İç Dosemeleri deformesiz Allahtan. Bayan Kullanıcının güzelligide bu..

Tekirdağ gittim Aracı almaya Aracı İlk Aldıgım An Mutluluktan ucuyorum Buz gibi Havada Üstünü Açıyorum

Kazasız belasız aracı istanbula evimizin Önüne getirdik. Arac Gördügünüz üzere Düzgün gorunmesine ragmen kaportası maalesef İyi degil gocugu cizigi vernik atması sacma sapan boyanmalar oldukca fazla. Aracın Boyanan parcalarının hepsinde vernik atması, Boya dokulmesi var. Tampon kırılmıs hep Vidayla Yapıstırıcıyla üstün körü tutturmuslar. Rezalet Bi Sekilde Aldım aracı İstanbula getirdim. Arabanın Motorsal olarak Canını Cıkarmamıslar ama kaportasal olarak Anasını Aglatmıslar.

Bir Arkadasımın cok ısrar etmesi üzerine Üzerindeki 15 İnc CC Jantlarını kendisine Sattım karsılıgında 14 İnc OjJinal GTI Jant lastik ve Bi miktar para aldım Kendisinden aracıma taktım. 14 İnc Jantlarla Araç Daha basık durdu Aracın düzgün göründügüne bakmayın gerçekten Kaportası perişan halde Jantların Projeyle alakası yok jantlar 17 inc takılcak.

Aracı Kız arkadasımın Asırı Kıskanclıgı nedeniyle Satılık ilanına Koydum fakat İlanı 5. Gün Geri Çektim Cünkü Araca üstün körü baktırdım hani Dediklerim harici bişey cıkarsa rezil kepaze olmayalım diye Ama İyiki Baktırmısım araba bitmiş Okeye Dönüyormus resmen İlanı cektim ve Aracı Restore etmeye Toplamaya Karar verdim..

İlk İşim Aracın Sacma Sapan Cekilmiş Filmlerini Sökmek oldu.. ve Söktüm.. Egzozunuda söküp Daha kaliteli bir egzoz sistemi yaptıracagım Boya Kaportadan Sonra. Aracın Ön Tamponunu Kasise sürtünde Vidalarla tutturulmus tampon gordugunuz üzere düştü Arabanın anasını aglattıkları icin ne kadar Sövsem Azdır..

Madem Aracı toplamaya karar verdik Önceligim Mekanik Bakım yaptırmaktı. Ustamla Bir Liste hazırladık ve Pejo Marketin Yolunu Tuttuk.

Aldıgım Parcalar Sunlar ;

* Baskı Balata Seti
    * Triger Seti
    * Ön - Arka Amortisörler
    * Coil-Ex 5 CM Spor yay
    * Ön Arka Disk ve Balata takımı
    * Komple ÖN Takım seti (Salıncak, Rot başı, Rot mili, Askı Viraj rotu )
    * Yag Filtre Takımı (Yag , benzin, Hava, Polen Filtresi Ve Total 10W40 Motor yağı)
    * El Freni Telleri
    * Vites Topuzu ve körük takımı
    * Cam Su Deposu ve Depo Motoru
    * Seffaf Camurluk Sİnyalleri, Arka Plaka lambaları
    * Seger Korna takımı
    * 4 Adet Sıfır Buji

Parcaları Aldık ve Tamirhane'ye geldik ustamız Araca Basladı.

Aksam 4 Gibi bıraktıgım Aracımı Ertesi gün Öglene Dogru Teslim Aldım ve Araç gercekten harika olmus Eski halinden eser kalmamıs Zımba Spec olmustu. Ön Amortisörlerin İkiside Patlamıs, Bujiler Komur gibi Olmus nerden baksanız 50.000 km'dir değişmemiş, Baskı Balata 2004'ten beri değişmemiş, Motor bakımı yapılmadıgından filtreler Zift gibi siyahlasmıstı. Arka balatalar Bitik, Ön Balatalar Okeye dönüyordu. Araçtan tek Sağlam çıkan Arka Amortisörlerdi Ne hikmetse onlarda herhangi bir sorun yoktu fakat ben kafam olsun diye Sıfır aldıgım amortisörleri taktırdım arkalarada.

Aracı Aldım baktım Direksiyon Yarım tur Sol'a dönükken araba düz gidiyor, Tam düz konuma getirdigimde araç Sağ'a gidiyor ustamı aradım hemen meger rot balans ayarı yapılması lazımmıs ön takım yenilendigi için Hemen Rot balansımızıda yaptırdık.

Çok Çok AGIR Bakımlarımız cok sükür bitti. Araba Zımba gibi oldu Artık sıra kaporta boyaya geldi. Aracımı Yıllardır Tanıdıgım İstanbul/Kağıthane'de iyi bir Boya kaporta işi yapan İkiz kardeslere goturdum. Evet Bu Abiler ikiz ve biri boyacı biri kaportacı Aracın Sagına soluna her yerine baktık Yapılması gereken Alınması gereken parcaları konustuk.

* Sıfır GTI Tampon + GTI Panjur + GTI Sis farı + GTI Tampon bandı
    * Sıfır Far Altı Panjur (Çiftli)
    * Sıfır GTI Sag Sol Çamurluk

Aracta marş kacırma sorunu vardı calıstırmadan once biraz gıygıygıy eder sonra mars alırdı zor bela, baskı balata degişiminde baktıkki volant dişlisi bitik, ters cevirip takmakta imkansız cunku daha once ters cevirip takmıslar öteki yüzüde bitmiş. Pejo özel servisine volant dişlisi siparisi verdim. ve bu sabah geldigini gelip alabilcegimi söylediler.

Gittim Maslak Pejo'ya aldım parcayı, Değiştirmişken marş Dinamosundaki Çark ve kömürleride değiştirin dediler. Bende Olur dedim Çark ve Kömürleride Aldım hemen Ustam'a getirdim Arabayı ve Parcaları Değiştirdik Araba Deyimi yerindeyse Sanisede marş alıyor

Volanttan Çıkan sıyrılmıs Dişliler..

Yeni dişlimizi taktık ve tık diye marş almaya basladı araba

Marş Dinamomuzu söktük ve Çarklarla Kömürleride Değiştirdik Kafa Artık Kuş misali rahat oldu

Sıfır çark ve kömürlerimiz

Araçtan cıkan çark ve kömürler

Eveeet boya kaportadan önce Son parçalarımızıda değiştirttik ve artık Yep yeni rengimize hazırız..

Acemi Üye
    Meslek
    Özel Güvenlik Amiri
    Model
    206
    Buyuk gun geldi Çattı bugun aracı Yıllardır tanıdıgım İkiz Kardeşler Boya kaporta servisine bıraktım. Kagıthane civarında ustalıgı iyi bilinen olması ve yıllardır tanıdıgım ve bi kac boya işi yaptırıp cok memnun kaldıgım için kendilerine aracı bugun için teslim ettim..

Teslim etmeden önce sabahtan bi Florya'ya gidip Led Stopları ve Hava filtresini aldım. Led Stoplar 3 Aylık sıfırdan farkı yok. Çok iyi bi fiyata aldım gerçekten Ledleride denedik sağlam hepsi.

Daha sonra arac leş gibiydi Kaporta boya ustalarım bana sövmesin diye Benzinlikte 2 liraya kopuklu yıkattım aracı oyle teslim ettim kendilerine.. Aracın hatalarını size bi kac fotoyla göstermek istiyorum Aracın motorsal turşususun cıkarmamıs olsalar bile kaportasal Anasını aglatmıslar. Hele canlı görseniz aracı dilinizi ısırırsınız sinirden..

1. Aşırı derecede vernik atıgı var. Cizigi ezigi gamze cok.

2. Tampon bantları 3 4 kere farklı renklere sprey boyayla boyanmıs resimlerdede görüyorsunuz kırmızı bile çıkıyor.

3. Davlumbazları telle tutturmus namussuzlar.

4. Farın altındaki cıtalar kırılmıs yapıstırıcıyla tutturmuslar.

vs. vs. vs. bunlar gibi 10'larca hata kusur var araçta kaportası ne kadar resimlerde düzgün gözüksede maalesef iyi degil. Aracın yapım asamalarını Benim gitmedigim zamanlar ustam sürekli foto cekip watsapptan atıcak bana bende burayı güncelleyecem. Aracı bıraktık hayırlısıyla 1 ay'lık zor bi süreç bizi bekliyor kaporta işlemleri bittikten sonra Reng'i birlikte ayarlıcaz tonunu vs.

Bende bu arada Diger incik boncukları topluyorum. Sag Sol GTI Davlumbaz, App Plaka, Far sis xenon kit, Parklar ve plakalar için led ampül, Dimma Marspiyel Siparisi verdim. Marspiyeller Salı gunu elimde olur büyük ihtimal Cok yakıscagına eminim Marspiyelsiz yandan cok cıplak duruyor arac. Farlarıda Karartmaya vericem.

siparisini verdigim Dimma marspiyelleri gittim aldım ve kaporta boyacıya bıraktım bence güzel durdu

Aracın kaportasına yavas yavas baslandı sökülmesi gereken her yeri söküldü, kapı vs. ayarları yapıldı. Sag Camurlugum GTI Camurluktu fakat camurlukta işlem oldugunu gördük Ustama iş cıkmasın temiz bi iş olsun dedim Sıfır Sag GTI Camurlukta Aldım..

Yani araca Sag Sol Sıfır GTI Camurluk ve Sıfır GTI Ön Tampon takılcak. Önden Çok Agresif bi görüntüsü olucak İnsallah.. Yarında Renk ton Secimini yapıcaz Güzel bir ton Olucak insallah..

Sıfır GTI Tamponumuz

Sıfır GTI Camurluklarımız

Marspiyellerimizin hava deliklerine ızgaraları montaj yapıp boya tonunu kararlastırdıktan sonra ilk boyayı marspiyellere vurucaz daha sonra arac boyandıktan sonra takılcak üstüne.

Bugun Sıfır ALdıgım Sag sol Camurluklar, Ön Tampon, ve yan marspiyellerin Astar Boyaları yapıldı. Bu Hafta içi kaportanın diger yerlerindeki ufak tefek gamzeler vuruklar vs. düzeltilip aracın her yerine astar boya atılıp fırına girecez insallah.

Renk Resimde gördügünüz astar boyasının 1 1.5 ton acıgı olcak.

Acemi Üye
    Meslek
    Özel Güvenlik Amiri
    Model
    206
    Boyamız hazır

Boya Kodumuz İ30'mun rengi olan WR3 Yani Gerçek inci kırmızı Hadi bakalım ateş etsin cabrio

Astar Boyasını Pejonun Orjinal Seytan kırmızısını kullandık Asıl boyamızı Allah kısmet ederse haftaya atıcaz Fırında.. Öncelik aracın her yerinin astar boyasıyla boyanması tabiki..

Boyamız hazır

Boya Kodumuz İ30'mun rengi olan WR3 Yani Gerçek inci kırmızı Hadi bakalım ateş etsin cabrio

Astar Boyasını Pejonun Orjinal Seytan kırmızısını kullandık Asıl boyamızı Allah kısmet ederse haftaya atıcaz Fırında.. Öncelik aracın her yerinin astar boyasıyla boyanması tabiki..

Marspiyel yakıstı bence ya

arabanın kaportası nerdeyse bitti sayılır. Gördügünüz üzere çok az bi yer kaldı oralarda temizlenip zımparalanıp önümüzdeki hafta içi Önce gri astar atılacak daha sonra gri astar zımparalanıp kırmızı renk astar boyası yapılacak ve daha sonra allah kısmet edersede öteki hafta fırına girip asıl kırmızı rengine boyanacak araba.

Acemi Üye
    Meslek
    Özel Güvenlik Amiri
    Model
    206
    Arabanın kaporta işlemleri bitti ve ilk kat gri astar atıldı 2 3 gun sonra 2. kat kırmızı astar atılcak ve gene bi kac gün kemiklesmesi için beklencek ve Allah kısmet ederse Haftaya Persembe Cuma gibi Fırın'a girip Aracımız gercek rengine boyanıcak cok coook az kaldı Allahın izniyle haziranın ilk haftası piyasadayız

Gerek ustalarımın asırı yogunlugu gerek benim acele etmememden dolayı biraz uzadı fakat artık sona geldik Aracın kaportasındaki hersey onarıldı , gri astar atıldı, marspiyellerin montajı vs. yapıldı.

Bugun Son kat kırmızı astar boyamızı atıyoruz ve Allah kısmet ederse Carsamba günü fırın'a girip aracı asıl rengine boyuyoruz Kısmetse Haftaya cumartesi teslim alacam

Bugun cektigim bir kac kare ben fotoları cektigimde ustalarım aracı maskelemeye baslıyordu suan son kat astar boyasını atmaya baslamıslardır onlarında fotolarını ustam cekip göndericek bana buraya paylasacam..

Son kat kırmızı temel astar boyamızda atıldı artık carsambayı bekliyoruzzzz fırına girmek icin..

Astar boyası gül kurusuna yakın bi renk goruyorsunuz Aslında gül kurusu mat degil ama parlak, ve hardtop ve ön direk metalik gri renk kombinesiyle mükemmel dururmus ama artık coook gec gercek rengimizde ateş edicek

Bugun hardtop ve bagaj kapagındada ufak tefek onarımlar yapılıp oralarada astar boya atılcak ve kısmetse carsamba gunu arac boyanacak..

GTI Tampon ve GTI Camurluklarımızda ateşş

Simdi renk kombinemiz söyle olacak arkadaslar Aracın tampon bant ve kapı cıtalarıda aracın rengi kırmızıya boyanacak.. Bagaj kapagındaki 2 adet kopru gibi tutamaclar, Kaput havalandırma ızgarası, aynalar, armalar ve depo kapagıda Parlak siyah'a boyanacak..

Acemi Üye
    Meslek
    Özel Güvenlik Amiri
    Model
    206
    Herkeze cooook teşekkürler artık işin sonuna geldik.. Aracımızın astar boyası bitti cumartesi günü fırından randevu alındı.. Allah kısmet ederse cumartesi sabahtan arac boyanacak..

Abi su rengi bi görelim ufak bi yere atta gorelim nasıl bişey olcak diye Ustama asırı ısrar etmemden dolayı ayna kapaklarını boyadık rengimiz gercekten mükemmel bi renk oldu

Buyrun boyanan ayna kapaklarımız aracımızın rengi bu Ateş Ateeeeeşşşş

Eveeeet rengimiz buuu

Son olarak arka tamponumuz ve kapı cıtalarımızda astarlandı boyaya hazırlandı.. Cumartesi sabah Allah kısmet ederse ateş ettirecez Hafta içide araç tamamen toplanıp piyasaya cıkacaz..

Renk kodum : WR3 Gercek metalik inci kırmızı i30'mun rengi

Arac bu sabah itibariyle fırına girdi ve boyanıyor işe gidecegim icin basında duramadım bi kac foto aldım geldim eve Mükemmel olcak gercekten APP PLAKA ve plakalıklarımıda aldım buyrun bi kac foto devamı aksama boyadan cıktıktan sonra ustam cekip atıcak bakalım nasıl olcak

Usta boyamaya basladı bende camdaki filminden ufak bi delik yırtmıslar ordan spy shot yani gizli cekim yaptım devamı aksama beklemede kalın...

Arac cok sükür Rabbime binlerce sükür mükemmel bi derecede boyandı Umarım begenirsiniz..

Acemi Üye
    Meslek
    Özel Güvenlik Amiri
    Model
    206
    Begenen begenmeyen herkeze cok teşekkürler Buyrun sıcak sıcak yeni resimler geldi

Acemi Üye
    Meslek
    Özel Güvenlik Amiri
    Model
    206
    Aracın bugun pasta cilası yapılıyor yavastan toplanıyor. Parlak siyah detaylarda bugun icinde boyanacak. Allahın izniyle Carsamba günü aracımı teslim alıyorum yorucu bi sürec oldu fakat degdi

Bugundan kareler.. Fotoları cekerken ustam Yeni yeni son sıfır zımpara yapıp pasta cila atmaya baslıyordu

Acemi Üye
    Meslek
    Özel Güvenlik Amiri
    Model
    206
    Arabamız bugun itibariyle tamamen toplanıyor parlak siyah detaylar vs. gayet süper oldu Yarın Allah kısmet ederse aracı teslim alıyorum bugun pasta cilasıda bitiyor

NOT : LÜTFEN KAPI İÇLERİNİ NEDEN BOYATMADIN DİYE SORMAYIN BEN İSTEMEDİM BOYATMAK. USTAMA KALSA BOYAYACAKLARDI FAKAT BEN GEREK DUYMADIM LÜTFEN BU KONU HAKKINDA BİŞEY SORMAZSANIZ SEVİNİRİM

Acemi Üye
    Meslek
    Özel Güvenlik Amiri
    Model
    206
    Herkeze cok tesekkür ederim yüce rabbime binlerce kez sükür olsun aracım cıktı teslim aldım keyifle biniyorum sabahtan beri tüm gözler üzerimde

Kardesler oto kaporta boya Mustafa ve murat ustamın binlerce kez tesekkür etsem azdır araca muhtesem bir iscilik gösterdiler ve arac muazzam oldu gercekten..

45. gunun sonunda Mutlu sooooon Muayeneden sonra 17 jant lastik led stoplar xenon farlar cam filmleri vs yapılcak..

Bunlarda Boya ve kaporta ustalarım ikiz kardesler Mustafa ve Murat ustalar.. İscilikleri harikadır herkeze tavsiye ederim kefil olabilirim..

Süper Moderatör tsinanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İnşaat mühendisi
    Model
    308
    Maşallah keyifle okudum baştan sona. Harika olmuş araba elinize emeğinize sağlık. ForumPeugeot instagram hesabında paylaşabilir miyim aslanın bir fotosunu?
    2013 2008 Allure 1.6 e-HDI 92 hp Manuel Grip Control (Platinyum Gri) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Allure + Comfort Pack 1.6 BlueHDI EAT6 (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2006 206 X-Design 1.4 75 hp AL4 (LPG) - Siyah Kedi
    2015 208 Active 1.4 e-HDI 68 hp Auto5R S&S (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Active 1.6 BlueHDI EAT6 (Tekno Gri)

Tecrübeli Üye Cem B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    parekende
    Model
    308
    Harika işler yapmışınız. Ellerinize saglık.Zevkle binersiniz umarım.

Son bir şey kapı içleri neden boyanmadı
    2011 308 HDİ İnci Siyah
    2014 308 e hdi Allure 115

Uzman Üye mygold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilgisayar Mühendisi
    Model
    308
    hayırlı olsun.. rengi değiştirmeniz iyi olmuş yakışmış..

Acemi Üye
    Meslek
    Özel Güvenlik Amiri
    Model
    206
    Herkeze cok teşekkür ederim. Resimlerini tabiki paylasabilirisiniz istediginiz platformda

Arac carsamba gunu muayene ve renk tespitine giriyor. Cıkar cıkmaz Led Stoplarımız, 17 Jant lastigimiz, En Ön dahil Komple 2 No cam filmi yapılcak.

Bugun cektigim bi foto

Acemi Üye zafer407 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    makine mühendisi
    Model
    407
    Alıntı FuRiouS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkeze cok teşekkür ederim. Resimlerini tabiki paylasabilirisiniz istediginiz platformda

Arac carsamba gunu muayene ve renk tespitine giriyor. Cıkar cıkmaz Led Stoplarımız, 17 Jant lastigimiz, En Ön dahil Komple 2 No cam filmi yapılcak.

Bugun cektigim bi foto

Maşallah ne olmuş araç öylee ne kadar masraf yapıldı merak ettim açıkçası

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tebukan
    Ziyaretçi
    Maaşallah çok güzel olmuş. Peki bu ledler muayenede sorun çıkarıyor mu?
    Bende gündüz ledleri takmayı düşünüyorum.

Acemi Üye
    Meslek
    Özel Güvenlik Amiri
    Model
    206
    Herkeze cok teşekkür ederim.. Araca yapılanlardan kabataslak bi fiyat cıkartayım merak edener icin

Mekanik Bakım + İşçilik : 2.500 TL
    Kaporta & Boya : 2.750 TL
    Kaporta Boya İçin Alınan Full Dolu GTI Tampon + GTI Sag Sol Camurluk + Ön Panjur + Sag Sol Davlumbazlar + Dimma Marspiyeller + Astra H Lip : 750 TL
    APP Plaka + Led Stoplar : 300 TL

Suan 6.500 TL Gibi bi para harcadım.. Muayeneden Sonra Cam Filmi, Xenonlar, 17 Jant Lastik felan 2.500 TL'de Onlara gider Saglık Olsun arac Mükemmel Oldu gercekten. Asırı Dikkat çekiyor..

Tecrübeli Üye converse10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Serbest Meslek
    Model
    308
    Çok başarılı güle güle kullanın
    black shark

Acemi Üye
    Meslek
    Özel Güvenlik Amiri
    Model
    206
    Cok teşekkürler.

Bugun Muayene oncesi Son Kontroller yapıldı. Arka stoplara Ledli Stoplarla degiştirdik. Led Stoplar cok yakıstı gercekten

Patlamıs olan Sis farlarımızıda degiştirdik, Fren müsürümüzüde degiştirdik. Yarında Allah kısmet ederse Egzozu degiştirip Muayeneye Giricez...

Stopların Cabrioya Takılması icin stopların plastik yerleri kesilmek zorunda..

Aktif Üye stormhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Finans
    Model
    308
    Karanlıkta koşanlar düşer...

Süper Moderatör tsinanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İnşaat mühendisi
    Model
    308
    Ben fotoğrafı paylaşmak için son halini bekliyorum
    2013 2008 Allure 1.6 e-HDI 92 hp Manuel Grip Control (Platinyum Gri) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Allure + Comfort Pack 1.6 BlueHDI EAT6 (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2006 206 X-Design 1.4 75 hp AL4 (LPG) - Siyah Kedi
    2015 208 Active 1.4 e-HDI 68 hp Auto5R S&S (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Active 1.6 BlueHDI EAT6 (Tekno Gri)

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)