2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Yeni Üye
    Meslek
    Otomotiv
    Model
    2008

2008 hakkında bazı sorular....

Arkadaşlar 2015 Allure(otomatik dizel, sedef beyaz) aracımla aranıza katılmış bulunuyorum.

Şimdiden herkese iyi forumlar dilerim.
    Aracım şuan 1000 kmde.

Size şuan için farkettiğim sorunlar hakkında yardım ve destek rica ediyorum;
    1) Şöfor camından gelen aşırı rüzgar sesi... Yaşayan var mıdır? Varsa çözüm öneriniz nedir.
    2) Araç şuan ortalama 6.5 lt göstermekte. Bu daha da düşecek midir? (Normalde gayet sakin bir sürücüyümdür)
    3) Araca sonradan DVD/CD player taktırma şansımız var mıdır? ( Çocuklar için gayet iyi oluyordu eski arabada)
    4) Vites kolunun olduğu yer(bozuk paralığın bulunduğu bölge) çok karanlık kalıyor geceleri. Buraya sonradan kendimiz led ışık gibi taksak garanti kapsamı dışına çıkma ihtimali var mıdır?
    5) Araca plastik havuzlu paspas seti almak istiyorum, tavsiyesi olan var mıdır? ( Özellikle görerek almak tercihimdir.)

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Süper Moderatör tsinanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    İnşaat mühendisi
    Model
    308
    Alıntı akiram81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2015 Allure(otomatik dizel, sedef beyaz) aracımla aranıza katılmış bulunuyorum.

Şimdiden herkese iyi forumlar dilerim.
    Aracım şuan 1000 kmde.

Size şuan için farkettiğim sorunlar hakkında yardım ve destek rica ediyorum;
    1) Şöfor camından gelen aşırı rüzgar sesi... Yaşayan var mıdır? Varsa çözüm öneriniz nedir.
    2) Araç şuan ortalama 6.5 lt göstermekte. Bu daha da düşecek midir? (Normalde gayet sakin bir sürücüyümdür)
    3) Araca sonradan DVD/CD player taktırma şansımız var mıdır? ( Çocuklar için gayet iyi oluyordu eski arabada)
    4) Vites kolunun olduğu yer(bozuk paralığın bulunduğu bölge) çok karanlık kalıyor geceleri. Buraya sonradan kendimiz led ışık gibi taksak garanti kapsamı dışına çıkma ihtimali var mıdır?
    5) Araca plastik havuzlu paspas seti almak istiyorum, tavsiyesi olan var mıdır? ( Özellikle görerek almak tercihimdir.)

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Öncelikle hoş geldiniz aracınız hayırlı olsun

1- ses çok ciddiyse servise başvurun belki bir yalıtım problemi olabilir.

2- tüketiminiz ilk kilometreler için normal. Ben şehir içi dizel manuel ile 5.5 ile gidiyordum. Şu anda kullandığım dizel otomatik 308 ise ilk depolara göre 1 litreden fazla düştü tüketim. Yani sizinki de düşecektir.

3- ben de sonradan cd çalar taktırmayı düşünmüştüm torpido gözüne ekleniyor cd çalar. Serviste yapabilirsiniz orjinal olarak.

4- garantiden çıkacağını sanmam. Bahsettiğiniz göz çok küçük zaten bozuk para koyma dışında bir işe yaramıyordu pek.

5- için bir fikrim yok
    2013 2008 Allure 1.6 e-HDI 92 hp Manuel Grip Control (Platinyum Gri) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Allure + Comfort Pack 1.6 BlueHDI EAT6 (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2006 206 X-Design 1.4 75 hp AL4 (LPG) - Siyah Kedi
    2015 208 Active 1.4 e-HDI 68 hp Auto5R S&S (Lav Kırmızı) (SATILDI)
    2015 308 (T9) Active 1.6 BlueHDI EAT6 (Tekno Gri)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)