Sayfa 2/37 İlkİlk 123412 ... SonSon
723 sonuçtan 21 ile 40 arası
    Yeni Üye toper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ynt: 30.000 Bakım Ücretleri

Alıntı Ranilin Nickli Üyeden Alıntı
    Tamam Taner hocam, önümüzdeki hafta herhalde servise giderim diye düşünüyorum. Haberleşiriz o zaman. Dediğim gibi aradaki bu 65 TL'lik fiyat farkı canımı sıktı. Hani farklı bir işlem olsa 65 TL arabam için feda olsun onu hiç düşünmem bile ancak herşey zaten standartken aynı işleme ekstradan bana bir getirisi olmadan 65 TL ek fark vermek canımı sıktı doğrusu. Can'da da dediğim gibi bir kaç kere uğramıştım, servis her gittiğimde tıklım tıklım dışarıda hep araçlar bekliyordu içeri girebilmek için. Bu demektir ki işlerini iyi yapan bir yer ki insanlar tutuyor. Açı'yı hiç o kadar kalabalık görmedim Onların da haklarını yemeyeyim, gide gele tanıdık olduk iyi iş yapıyorlardı (Rüzgar sesini bi kesemediler o ayrı ) ve Açı, Can' a göre çok daha büyük ve profesyonel gözüken bir yer. Can'da biraz daha atölyemsi bir hava vardı.
    açı berbat bir yer bir seferinde servise gittim aracımı kontrolle teslim aldılar sağ kapı ve çamurluğu sürtüp geri getirdiler ondan sonrada kabul etmediler hiç işim olmaz açıda
    Peugeot 308 HB 1.6 HDI 6R AUTO PREMIUM ALP BEYAZ

Yasaklı Üye

Alıntı Kıvanç Nickli Üyeden Alıntı
    Ankara nerdesiniz bakım yaklaşıyo
    PEUGEOT ABC tarafından forumumuz için güzel ilgi ve indirim ayarlayacağım... Çok Yakında...

Aktif Üye
    Model
    308

birde bu balataya taktım 30.000 de bir balata değiştirirsek vay halimize.Geçen lastikleri değiştirmeye gittim araba 12.000 de balataların o dan farkı yoktu
    Peugeot 308 Comfort 1.6 HDI 90Hp Köpekbalığı Gri

Peugeot Mepa Otomotiv İkitelli de kampanya var Nisan ayı boyunca. Dilersen bi görüş derim.

Aktif Üye Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model
    5008

Ben de Can oto'ya gidiyorum. Memnun kalmıştım açıkcası. Satışta da tanıdık arkadaşım var. O da yardımcı olabilir servis konusunda.

Alıntı TaNeRhoca Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı hatexy Nickli Üyeden Alıntı
    Ben arabayı aldıktan sonra henüz bakım zamanı gelmedi, ama Can'a farklı sebeplerden 3 kere gittim. Üçünde de yapılan işlemden memnun kaldım. Servis harbi tıklım tıklım. Bunda yerlerinin biraz dar olmasının da etkisi var tabi. Ben mutlaka servis zamanı Can'a gideceğim, hem memnun kaldığım için hem de bana yakın alduğu için.
    Taner Hocam, toplu hareket etme işlemini nasıl yapacağız?
    müsait bir günde 3-4 kişi toplanır gideriz.durumu anlatırız. ben onlara ayak üstü forumdan bahsettim.
    memnuniyet durumuna ve sağladıkları avantajlara göre sürekli olarak ve artarak geleceğimizi söyleriz.
    neler yapabileceklerini ve gibi avantajlar sunabileceklerini yüz yüze görüşürüz.
    burada önemli olan görüşürken sayısal açıdan fazla olmamız ve ciddiyetimizi sergilememiz.
    2011 Peugeot 5008 Premium Pack - Sedefli Beyaz

Uzman Üye TanerHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Öğretmen
    Model
    407

servisler konusunda şunu belirtmek isterim: ben bir tüketiciyim.dolayısı ile bana en büyük avantajı sunan firma hangisi ise onu tercih ederim.
    kaldıki işin sadece maddi boyutu da yok.bir de birçoklarının göz ardı ettiği insani boyut var.
    kim bana avantaj sunar ve değer verirse ben de cebimdeki parayı ona veririm.
    şikayetimi de memnuniyetimi de paylaşırım.şikayet edilen kendine çekidüzen versin.
    memnun olunan da kaliteli hizmeti vermeye devam etsin.bu kadar basit...
    *GÜMÜŞ OK*
    2009 Peugeot 407 Comfort 1.6 HDİ
    Alüminyum Gri

Uzman Üye Abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilişim
    Model
    308

Alıntı TaNeRhoca Nickli Üyeden Alıntı
    servisler konusunda şunu belirtmek isterim: ben bir tüketiciyim.dolayısı ile bana en büyük avantajı sunan firma hangisi ise onu tercih ederim.
    kaldıki işin sadece maddi boyutu da yok.bir de birçoklarının göz ardı ettiği insani boyut var.
    kim bana avantaj sunar ve değer verirse ben de cebimdeki parayı ona veririm.
    şikayetimi de memnuniyetimi de paylaşırım.şikayet edilen kendine çekidüzen versin.
    memnun olunan da kaliteli hizmeti vermeye devam etsin.bu kadar basit...
    Hocam ağzınıza sağlık. Kesinlikle doğru. Önemli olan müşteriye davranış biçimi ve uygun hizmet. Kişi ve kurum isimlerinin hiç bir önemi yok.

Acemi Üye

Kesinlikle katılıyorum. Taner hocamın da özellikle Can'da araç başında durabiliyorsunuz demesi beni çok olumlu etkiledi. Bakım süresince şahsen aracımın başında durup ne yaptıklarını izlemek, öğrenmek isterim. Hem içimde de şüphe kalmaz. O sebepte bu bakımda Can'ı deneyeceğim bakalım.

@erdalyumrutas,

Mepa ile görüşmüştüm, yukarıda verdikleri fiyat yazılı. Kampanyadan bahseden falan olmadı. Zaten yeri çok ters bana, İçerenköy'de oturuyorum.

Bence herkes telefon ile değil de gidip te anlaşması lazım. Çünkü 250 diyor ama filtresi bilmem neyi takmıyor adamlar. Güvenmek gerekiyor ama içinde bazen şüphe kalıyor. Onun için güvendiğin servise gitmelisin...

Acemi Üye ali-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Sinema-Tv
    Model
    308

Beyaz 308 Bakım

Merhaba arkadaşlar,

Dün sabah aracımı bakıma soktum Avcılar Mepa'da 40.000 bakımı için. Yağ, Hava-Polen filtlerine ek olarak mazot filtresi de değişti. Ozon uygulaması da yaptılar mazotun geçtiği tüm yerler temizleniyormuş falan onu da yaptırdım 50 liraya toplam 319 Tl'ye mal oldu (%20 indirimli).

Gelelim diğer konuya;

Motordan kayış-zincir sesine benzer bir ses geliyordu triger setinden olduğuna karar verildi ve garanti kapsamında değişecek önümüzdeki haftaiçi. Bir de 30.000 km'de disklerim garantiden değişmişti ve çok kısa bir süre sonra aynı sorun devam etti şu an hala yüksek hızlarda fren yaptığım zaman direksiyon titriyor. Haftaya diskler 2. kez garantiden değişecek dendi fakat bunun sözü verilemedi zaten 1 kere değişmiş dendi 2.'ye onay verilemeyebilir ama elimizden geleni yapacağız dendi ama eğer onay gelirse 3008'in diskinden takılacakmış. 3008'in diski daha kalınmış ve çizilme-yamulma daha zor oluyormuş bu disklerde titremeyi önleyebilirmiş. Başka var mı disklerde sorun yaşayan arkadaş yazarsanız sevinirim.

Bu arada Ahmet'in araba da oradaydı yan yana bakıma girdik fotoğraf makinem yanımda olsa çekecektim ;D

Herkese iyi haftasonları diliyorum =)

Aktif Üye GLR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Ynt: Beyaz 308 Bakım

Ali selamını aldığımı diğer konuya yazmıştım az önce. Disk problemi triger seti(neredeyse aynı km lerde benimde değişti)hepsi bende de mevcut kardeşim.Benim de bir kere kendi cebimden bir kere de garantiden olmak üzere iki kere değişti.Yani fabrika çıkışıda dahil olmak üzere 3.disklerimi kullanıyorum onlarda bir kere torna işlemi gördü.
    Bmw F32 418i GranCoupe Sportline
    Bmw F10 520i Executive

Meslek
    Sinema-Tv
    Model
    308

Taner Abi mi söyledi ;D

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Yok Taner abiyi görmedim servisede girmedim araba hazırdı arayıp çağırdılar.Ödemeyi yaparken ordaki çocuklar söyledi çıkma far bulmuşsun yine gelecekmişsin bişeyler dediler acelem vardı baya hemen alıp gittim sizde selam söyleyin dedim.
    Bmw F10 520i Executive

Meslek
    Sinema-Tv
    Model
    308

Hee doğrudur senin arabayı görünce dedim içerdeki Beyaz 308'in sahibi nerede onlar da dediler ki annesi getirdi arabayı ben sen geldin zannettim =)

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Evet annem götürdü mepa dan onu eve bıraktılar daha sonra.İşim vardı öğlende arkadaşım bıraktı beni araba hazır dediklerinde servise.Sen orada mı bekledin çok sıkıcı ya.Sonra havaalanına yetişme telaşı vardı
    Bmw F10 520i Executive

Meslek
    Sinema-Tv
    Model
    308

Benim işlem 2 saat falan sürdü bekledim bir daha git-gel yapmadım. Zaten serviste geziyorum falan vakit geçiyor =)

Meslek
    Tekstil
    Model
    yok

Sabah 10 da ordaydı benim araba 3 gibi falan bitti arabada tıkırtı gıcırtı sesleri için test yapıldı koltuk mekanizması falan yağlandı.Ömer de biliyor ön sol kapı fitili dışarıda kalıyordu orayı hallettiler yalıtım vs vs.2 saat olsa beklenir.Millesim 308 ler gelmişti beyaz olanı satmışlar tuvalete giderken gördüm.Bir tane siyah 308 millesim de dışarıda vardı.
    Bmw F10 520i Executive

Meslek
    Sinema-Tv
    Model
    308

Evet ben de inceledim o arabaları =) Beyaz'ın satıldığını bilmiyordum. Ben bekliyorum diye de biraz öncelik verdiler fazla bekletmediler zaten yağ değişti filtreler değişti teste falan çıkmadı araç haftaiçi gidip bırakacağım arabayı triger seti ve diskler için o zaman yapılacak test falan bir de sağ ön cam ses yapıyor ufak tefek şikayetlerim var onları söylemedim arabayı bıraktığımda yaparlar hepsini diye.

Yeni Üye

Evet aynı problem bende de başladı malesef. 130 civarları başlayan titreme problemi bir şekilde giderildi servis tarafından. Şu an o problemim yok. Daha 1 ay oldu olmadı şimdi de yüksek hızlarda fren yapınca titreme başladı. Bugün servisten alacaklar tekrar arabayı. Çok canım sıkılıyor. Aldığımdan beri uğraşıp duruyorum. Bir ağız tadıyla binemedim aracıma.
    2010 Peugeot 308 Comfort 1.6 HDI 110 Hp Auto6R Köpekbalığı Grisi

Uzman Üye Abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Meslek
    Bilişim
    Model
    308

benim disklerde de sorun var hatta 30.000 bakımında değişecek fakat servis tandık olduğu halde garantiden değiştiremeyeceklerini söylemişlerdi bu çok iyi bir örnek oldu. Teşekkürler.

Sayfa 2/37 İlkİlk 123412 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)